Iron Harvest Download

Pełne wersje gier

Pobierz Iron Harvest w Pełnej wersji już dziś i graj!

17
Iron Harvest Download

Iron Harvest Download PC Pełna Wersja 🥇

Iron Harvest Pobierz PC Najnowsza wersja ⚡

Witajcie! Zapraszamy na wspaniałą przygodę z bardzo ciekawą i oryginalną produkcją o nazwie Iron Harvest Pełna wersja, produkcji King Art Games, która ujrzała światło dzienne we wrześniu 2020roku. Produkcja należy do gier strategicznych i potrafi przyciągnąć użytkownika na długie godziny. Jeśli chcecie się dowiedzieć wszystkich najważniejszych informacji na temat omawianego przez nas tytułu, to zachęcamy do przeczytania naszego artykułu do końca.

10.0

Ocena Ekipy

Parametry gry

Sterowanie
10.0
Grafika
10.0
Mechanika
10.0
Jakość wstawki
10.0
Ocena gry
10.0
Plusy gry
  • Pełna wersja gry
  • Ciekawy model rozgrywki
  • Rozbudowany świat
  • Dla słabszych PC i laptopów jest optymalizacja
  • Wiele interakcji
Minusy gry
  • Uzależnia
  • Zabiera dużo czasu

Wymagania minimalne do dobrej/średniej jakości gry

Ram: 4GB
Procesor: 2.5Ghz lub lepszy
Pamięć: około 60GB z zapisami
Windows: 7 / 8.1 / 10 - 32-64 bit
Karta graficzna: 1 GB GeForce 9800 lub lepsza
oraz
Dobre głośniki lub słuchawki :)
Grać można zarówno na laptopie jak i komputerze! To nie robi różnicy.

Odnośnie procesu pobierania i instalacji gry - na zdjęciach są znaki wodne z adresem naszej strony, gdyż są to programy autorskie stworzone przez nas i nie chcemy, aby ktoś inny mógł sobie przypisać naszą pracę - na instalatorze i w programie instalacyjnym gry nie ma napisu naszej strony.

Dlaczego warto wybrać DownloadGames.net.pl 

  Błyskawiczna prędkość pobierania. Nasze wstawki są umieszczane na serwerach bez limitu transferu.
  Bezpieczeństwo. Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń na stronie jak i w Instalatorach do pobrania.
  Pewność i satysfakcja. Ściągając z naszej strony masz możliwość grać w najnowsze tytułu bez ograniczeń.
  Wiele godzin zabawy! Wybierając nasz Serwis możesz zagwarantować dziesiątki (jak nie setki!) godzin z grą.
  I co najważniejsze - Jako jedyni dajemy działające gry, sprawdzaliśmy strony konkurencji i w grach brakowało plików lub nie działały wcale! Prezentujemy zdjęcia z instalacji gry, a pozytywne opinie są od prawdziwych osób. Wybierz mądrze, serdecznie zachęcamy do sprawdzenia naszego Serwisu!

100% Satysfakcji! Nie ryzykuj i graj już dziś 

Iron Harvest Download

Przechodząc do rzeczy… Dławiący dym silników wysokoprężnych, wystrzałów metalowych maszyn, eksplozje wyrzucające żołnierzy w powietrze tu i ówdzie. Oprócz tego tupot stóp napędzanych tłokami mecha. Taki jest krajobraz produkcji Iron Harvest Download, która jest stylową strategią czasu rzeczywistego z alternatywną historią i nowoczesną rozgrywką, oraz szczegółową kampanią dla jednego gracza. To przedsięwzięcie aż pęka w szwach od ambicji, jakby programiści z King Art Games spoglądali czule wstecz na okres świetności RTS (strategicznych gier czasu rzeczywistego) w połowie dwutysięcznego roku i stwierdzili, że dadzą radę dobrze odwzorować powrót do tamtych lat.

Czym jest instalator Kliknij > ten napis < i dowiedz się więcej o najlepszych metodach pobierania jakie stosujemy!

Iron Harvest pobierz

Instalacja gry (link do pobrania gry jest pod zdjęciami - jest 9 screenów, aby potwierdzić zawartość - polecamy przejrzeć)

Na obrazku niżej jest przedstawiamy program przed uruchomieniem instalacji gry, jest to plik setup.exe, po pobraniu całości przez instalator lub przeglądarkę.

Iron Harvest pobierz

Aby móc instalować, musisz zaakceptować Umowę licencyjną. Zrób to klikając Zgadzam się i przyciskiem Dalej.

Iron Harvest download

W następnym oknie mamy możliwość zaznaczenia, których dodatków chcemy użyć - jakie od razu mają się zainstalować. Zaznaczamy, które nam odpowiadają, wybieramy Cracka i klikamy Dalej.

Iron Harvest pobierz pc

Teraz musimy wybrać miejsce instalacji gry. Wybieramy miejsce przyciskiem Przeglądaj jeśli domyślne nam nie odpowiada i wciskamy Instaluj.

Iron Harvest download pc

I teraz gra się instaluje. W zależności od posiadanego sprzętu, czas instalacji gry nie przekroczy 5-10 minut.

Iron Harvest pelna wersja

Iron Harvest download pelna wersja

Iron Harvest download pelna wersja

Gdy instalacja pełnej wersji gry Iron Harvest się skończy, otrzymamy komunikat taki jak poniżej:

jak pobrac Iron Harvest

Gotowe! Gra została poprawnie zainstalowana i możemy śmiało zaczynać rozgrywkę. Jeśli nie macie najnowszego DirectX wymaganego do gry, zaznaczcie opcję Zainstaluj DirectX - my już taką mamy zainstalowaną, więc nie zaznaczaliśmy tejże opcji. Po wybraniu opcji jakich chcemy, wystarczy teraz wcisnąć tylko Zakończ.


Lub przejdź na hosting ze wszystkimi grami

Iron Harvest Pobierz

Chociaż może nie znajdziemy tu absolutnie najwyższej jakości grafiki i dźwięku, Iron Harvest Pobierz reprezentuje coś, co stało się zbyt rzadkie dla fanów RTS i jest to z pewnością najlepsza kampania tego typu dla jednego gracza, z której miałem przyjemność korzystać od lat. Iron Harvest Pełna wersja Pobierz jest pełen bezwstydnych, bezsensownych rzeczy dla nerdów. Genialne projekty postaci, pomysłowe mechy i zawiły sprzęt to prawdziwa rozkosz. Po co mieć trzy nogi na swoim ciężkim karabinie maszynowym, skoro można mieć ich osiem? Po co mieć kokpit mecha na górze, skoro mógłby znajdować się na dole? Po co używać materiałów wybuchowych do aktywowania bomby, skoro można ją wystrzelić spomiędzy dwóch obracających się kół? Rzeczywiście, jest to megalityczne spojrzenie na starcia machin wojennych i oferuje nam ogrom możliwości z których możemy korzystać.

Akcja Iron Harvest Download PC toczy się w genialnym świecie okresu 1920 roku i dalej, stworzonym przez polskiego artystę Jakuba Różalskiego, alternatywnej historii, w której rozwój technologii samochodowej rewolucjonizuje świat dzięki mechom napędzanym silnikami wysokoprężnymi, które ostro kontrastują z pokojowym rolnictwem i ulicami starego świata. Jednocześnie nie jest obciążony dziesięcioleciami złożonej wiedzy, którą musisz zrozumieć, i nie jest zbytnio zależny od stereotypów dotyczących silników diesla, poza natrętną obecnością Nikoli Tesli. Pierwsza wojna światowa nie ma tutaj miejsca, ale mechy stają się agentami zniszczenia podczas opóźnionej wielkiej wojny, która pochłania kontynent europejski przez pięć lat.

Recenzje gier

Iron Harvest Pełna wersja

Gdy na świecie w Iron Harvest Pobierz PC zapada zawieszenie broni, wielu nieufnych do wojny, partyzantów wściekłych ogromnym kosztem pokoju postanawiają znów wrócić do walki. Iron Harvest Cała gra ma kuszące elementy pozwalające na spojrzenie ze znacznie szerszej perspektywy, obejmując chociażby możliwość rządzenia narodami, geopolityką, najnowszą historia i wydarzeniami na innych frontach wojny. Kraje Polania, Saksonia i Rusviet są celami kampanii i trzech wyjątkowych frakcji w Iron Harvest Download PL. To odpowiednio Polska, Cesarskie Niemcy i carska Rosja, jeśli nie wywnioskowałeś tego z nazw.

Każda frakcja jest inna dzięki swoim własnym unikalnym bohaterom, mechom i osobną charakterystyczną kampanią, która jest częścią większej historii. To kampania RTS w pięknym starym stylu i mieliśmy tylko kilka godnych porównania produkcji w ciągu ostatniej dekady. Odwołuje się ona chociażby do struktury fabularnej takiej jak w przykładowo Warcraft 3, w której postacie z centralnego punktu odniesienia, prowadzą sprytnie przygotowaną historię, aż do jej spektakularnego zakończenia w przeplatanych kampaniach. Historia Iron Harvest po polsku prowadzi postacie do bardzo zaskakujących wniosków. Postacie cechują się prostotą i absolutnie nie jest to wada, gdyż pomaga rozwinąć historię na mocno ograniczonej przestrzeni. Weźmy Annę, wieśniaczkę z Polski, która chwyciła za broń, gdy jej rodzina znalazła się w niebezpieczeństwie. Ona i jej ulubiony miś Wojtek są kluczową jednostką bohaterów, których historia mierzy się ze złamanym sercem i okropnościami wojny, a następnie jej złożonością w dalszym toku kampanii. Wpada w konflikt ze swoim wujem, ze zmęczonymi wojną władzami, a ostatecznie z własnymi wartościami.

Opisy i recenzje gier

Iron Harvest Download PC

Albo weźmy pod lupę saksońskiego generała Guntera von Duisburga, wojownika starej rasy, który nie widzi prawdziwego zasięgu i horroru wojny przemysłowej, nim nie rozpocznie się wielka wojna. To historia bazująca na rzeczywistych wydarzeniach i jest bardzo skuteczna w swoim przekazie. Jego pełne żalu napomnienia o braku humanitaryzmu w związku z używaniem broni chemicznej, broni masowego rażenia i próżności władców są doskonałym materiałem na znacznie bardziej rozbudowaną historię. Jego stosunki z saksońskim księciem Wilhelmem rozrastają się od początkowego mentoringu, aż do ich rywalizacji i mają oszałamiające zwroty akcji w połowie kampanii.

W rzeczywistości walka w Skąd pobrać Iron Harvest w Pełnej wersji jest bardziej nowoczesna niż klasyczna, z minimalistycznym sposobem budowania baz wojskowych, chociaż w razie potrzeby, inżynierowie mogą tworzyć dodatkowe stanowiska i fortyfikacje. Te dwa zasoby czyli żelazo i ropa pochodzą z przejmowania i ulepszania struktur dochodu na mapie i nie są zbierane przez jednostki robotnicze w naszej gospodarce. Omawiana przez nas produkcja bardzo bazuje na strategii, która jest jednym z kluczowych elementów tytułu. Moim zdaniem jest to bardzo trafny zabieg zastosowany przez producenta gry Iron Harvest Download Free. Strategia to równowaga między atakiem a obroną.

Najpierw należy zabezpieczyć punkty zasobów na szerokim froncie, a następnie je ulepszać, naprawiać i bronić. Najwięcej uwagi poświęcasz na ustalanie, które jednostki są potrzebne, aby przeciwstawić się armii wroga, następnie budować je i kierować na pole walki. Udało mi się posiąść bardzo cenne jednostki, takie jak chociażby mech Polanian Śmiały, duża puszka po napoju na udach przypominających te od kurczaka. Jest to szybki obrońca dalekiego zasięgu, naprawdę bardzo przydatny w walce i chętnie z niego korzystam w razie potrzeby. Wszystkie te mechaniczne bestie sprawiają, że Iron Harvest Ściągnij za darmo wygląda wystarczająco dobrze w każdym modelu rozgrywki biorąc pod uwagę kwestię oprawy graficznej, chociaż podjąłem się pewnej małej modyfikacji i wyłączyłem nieprzyjemne rozmycie ruchu. Są jednak małe wady, które warto sobie wymienić.

Poradniki do gier

Jak pobrać Iron Harvest na PC

Wielokąty mają ostrzejsze krawędzie, niż byśmy chcieli, a tekstury nie są tak ładne przy bliższym przyjrzeniu się. Nie są złe, po prostu nie są aż tak fotorealistyczne, do jakich aspiruje styl artystyczny tej produkcji. Nie zrozumcie mnie źle, te niedociągnięcia nie są na tyle duże, by odbierać przyjemność z korzystania z produkcji. Ewentualne poprawki miałyby charakter jedynie kosmetyczny. Nie mamy żadnych wątpliwości, że Jak pobrać Iron Harvest na PC zasługuje na dobrą ocenę końcową z racji swojego charakterystycznego klimatu, a także oryginalnego podejścia do tematu. Jeśli jesteś fanem gatunku, to nie powinieneś być zawiedziony tym, co znajduje się w środku produkcji. Dziękujemy.


Lub przejdź na hosting ze wszystkimi grami

Komentarze
Avatar
Bendyy
Gra zadziałała bez problemów, szybko i konkretnie ;>
Odpowiedz
Avatar
Zwinny
każdy chyba bedzie zadowolony xD u mnie Iron Harvest płynnie śmiga i bez ścin!
Odpowiedz
Avatar
WodzUU
Szukałem długo czegoś takiego ale wkońcu znalazłem, czuje się jak zwycięzca :D
Odpowiedz
Avatar
WyklętyPL
Dla mnie to szybkość pobierania najbardziej się liczy, a tutaj wszystko ekspresikiem widzę idzie! Faktycznie pełna prędkość internetu, bardzo się pokrywa z moją prękością pobierania na speedteście :) .
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Inne strony mają jakieś dziwny sposób pobierania, jakieś part'y popakowane, czy coś, tutaj wszystko od razu idzie, nawet nie spodziewałem się, że to takie proste się okaże ;P
Odpowiedz
Avatar
Motyyl
Wcale się nie dziwię, że tu takie zainteresowanie XD Jak jest to warto brać po co przepłacać za gry :/ lepiej tu i tyle!
Odpowiedz
Avatar
SpoconyGaming
ja to w sumie tylko po jedną gierke wpadłem ale chyba zainteresuję się większą ilością xdd
Odpowiedz
Avatar
CandyMaster
Trafiłem tu z polecenia, obczaiłem trochę gierek, ale decyduję się na tą :) Będzie grane, oj będzie!
Odpowiedz
Avatar
OstrY6
Iron Harvest działa bez zarzutów, nic więcej do dodania niemam
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Wszystko ok jak na moje oko :)
Odpowiedz
Avatar
Anonim
każdy kto choć raz się spotkał z pobieraniem gier z neta doświadczenia mógł mieć różne :D sam się przejechałem na kilku stronkach, ale tu jest wszystko git - trochę się zdziwiłem, nie ukrywam xD Lecz jednak są jeszcze normalne strony z grami! 11/10!!!
Odpowiedz
Avatar
zamknięty_w_gułagu
z początku poczytałem trochę tutaj co i jak i teraz wszystko wiem. Iron Harvest już od godzinki na dysku siedzi
Odpowiedz
Avatar
BezkresEndu
Zrobiłem dokładnie tak jak na stronie każdy etap instalacji itd i muszę powiedzieć że nie wiem co powiedzieć XD Jedno słowo tylko DZIAŁA!
Odpowiedz
Avatar
TeRRmIT
jest tak jak powinno być :-) dziękuje
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Troche szybko pobrało, nie dało się nie zauważyć :d
Odpowiedz
Avatar
Nikol
identycznie tu thx
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Nie ma to żadnych wirusów jak coś, sprawdzałem przed instalacją :D
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Długo nie mogłem tego znaleźć :/ teraz już mam, ale ile to czasu minęło...
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Kozacko działa i szybko pobiera <3
Odpowiedz
Avatar
Wiertło_0
Nie napotkałem żadnych trudności z tym więc śmiało można rzec, że każdy to ogarnie : )
Odpowiedz
Avatar
MajkiZNC
pobrałem i sprawdziłem to działa :o
Odpowiedz
Avatar
Anonim
tego mi brakowało xDDD duża biblioteka gier i wszystkie tak łatwo instalować
Odpowiedz
Avatar
qwerty0
najlepiej z tąd pobrać to moje zdanie :)
Odpowiedz
Avatar
Dronim
Gra się uruchamia, wszystko co jest w oryginale też jest na pierwszy rzut oka no i gra się dobrze to przede wszystkim.
Odpowiedz
Avatar
R3con
to jest najlepsze co mogło mnie dziś spotkać xd
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Jest super, zgadzam się z każdym tutaj
Odpowiedz
Avatar
Anonim
OK!
Odpowiedz
Avatar
koniczyn
Spoko giera
Odpowiedz
Avatar
Immonedum
działa od razu po instalacji to się szanuje!
Odpowiedz
Avatar
Vort
Nikogo to nie powinno chyba dziwić że to śmiga bez problemów :p
Odpowiedz
Avatar
Genda
pobrałem to i postępowałem wedle instrukcji, teraz mam Iron Harvest i mogę pykać B)
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Polecam !!!
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Perfect stronka, gry działają to bardzo duży plus :)
Odpowiedz
Avatar
BrakPomysluNaNick
zajebista strona ale to chyba już wie każdy kto stąd pobrał :V
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Dobrze jest.
Odpowiedz
Avatar
twitti
mam windows 7 i działa lol
Odpowiedz
Avatar
Castion94
Strona ta jest najlepsza! Nie ma drugiej takiej!
Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Żadne z pól nie jest wymagane oprócz treści komentarza - opinie możesz pisać anonimowo *

Komentarz został dodany! Pojawi się na stronie w ciągu kilku godzin po przejściu moderacji - duży ruch sprawia, że pozostawienie tego bez moderacji spowodowałoby całkowite zaspamowanie strony.