Kangurek Kao 4 Download [PC] ⚡️ Pełna wersja Pobierz PL

Pełne wersje gier

Kangurek Kao 4 Download

17
Kangurek Kao 4 Download

Kangurek Kao 4 Download | Pełna Wersja 🥇

Jeśli są wśród nas osoby, które szczerze się ucieszyły na wieść o wydaniu najnowszej odsłony Kangurek Kao 4 Download po ponad 15 lat przerwy od obecności serii na rynku, to dzisiejsza dostępność tej gry na pewno wielu ucieszy. Gra nie jest skierowana wyłącznie dla młodszych graczy, gdyż ci, którzy mieli szansę w okolicach premier całej trylogii grać na swoich komputerach, teraz też będą się świetnie bawić.

10.0

Ocena Ekipy

Parametry gry

Sterowanie
10.0
Grafika
10.0
Mechanika
10.0
Jakość wstawki
10.0
Ocena gry
10.0
Plusy gry
 • Pełna wersja gry
 • Ciekawy model rozgrywki
 • Rozbudowany świat
 • Dla słabszych PC i laptopów jest optymalizacja
 • Wiele interakcji
Minusy gry
 • Uzależnia
 • Zabiera dużo czasu

Wymagania minimalne do dobrej/średniej jakości gry

Ram: 4GB
Procesor: 2.5Ghz lub lepszy
Pamięć: około 9GB z zapisami
Windows: 7 / 8.1 / 10 / 11 - 32/64 bit
Karta graficzna: GeForce GTX 760 lub lepsza
oraz
Dobre głośniki lub słuchawki :)
Grać można zarówno na laptopie jak i komputerze! To nie robi różnicy.

Odnośnie procesu pobierania i instalacji gry - na zdjęciach są znaki wodne z adresem naszej strony, gdyż są to programy autorskie stworzone przez nas i nie chcemy, aby ktoś inny mógł sobie przypisać naszą pracę - na instalatorze i w programie instalacyjnym gry nie ma napisu naszej strony.

Dlaczego warto wybrać DownloadGames.net.pl 

  Błyskawiczna prędkość pobierania. Nasze wstawki są umieszczane na serwerach bez limitu transferu.
  Bezpieczeństwo. Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń na stronie jak i w Instalatorach do pobrania.
  Szczegółowe opisy. Każda gra na naszej stronie jest dokładnie opisana informując o wszystkich aspektach.
  Dostępność. Platforma, na której się znajdujesz jest dostępna dla każdego - w każdy dzień i o każdej godzinie.
  Wsparcie. Jeśli napotkasz problem, możesz skorzystać z kontaktu i dopytać nas o poszczególne kwestie.
  Wiele godzin zabawy! Wybierając nasz Serwis możesz zagwarantować dziesiątki (jak nie setki!) godzin z grą.
  Unikalność. W internecie istnieje wiele stron podobnych do naszej, ale przez wieloletnie działanie zdobyliśmy renomę oraz zaufanie tysięcy graczy w kraju. Metody, jakie opisujemy, są najskuteczniejsze.

100% Satysfakcji! Nie ryzykuj i graj już dziś 

Kangurek Kao 4 Download

Czy wiesz, że...

Najnowsza część Kao the Kangaroo 4 ma w sobie wiele klasycznych mechanik i zasad działania? Są one tym razem w nieco lepszej formie, zaprezentowane w bardziej nowoczesnej formie, przystosowując tytuł do dzisiejszych standardów.

Sprawdź instalator poniżej

Kangurek Kao 4 pobierz

Przykładowa Instalacja gry (link do pobrania jest pod zdjęciami - jest 9 screenów kluczowych etapów instalacji)

Na obrazku niżej jest przedstawiamy program przed uruchomieniem instalacji gry, jest to plik setup.exe.

Kangurek Kao 4 pobierz

Aby móc instalować, musisz zaakceptować Umowę licencyjną. Zrób to klikając Zgadzam się i przyciskiem Dalej.

Kangurek Kao 4 download

W następnym oknie mamy możliwość zaznaczenia, których dodatków chcemy użyć - jakie od razu mają się zainstalować. Zaznaczamy, które nam odpowiadają, wybieramy dodatkowe opcjed i klikamy Dalej.

Kangurek Kao 4 pobierz pc

Teraz musimy wybrać miejsce instalacji gry. Wybieramy miejsce przyciskiem Przeglądaj jeśli domyślne nam nie odpowiada i wciskamy Instaluj.

Kangurek Kao 4 download pc

I teraz gra się instaluje. W zależności od posiadanego sprzętu, czas instalacji gry nie przekroczy 5-10 minut.

Kangurek Kao 4 pelna wersja

Kangurek Kao 4 download pelna wersja

Kangurek Kao 4 download pelna wersja

Gdy instalacja pełnej wersji gry Kangurek Kao 4 się skończy, otrzymamy komunikat taki jak poniżej:

jak pobrac Kangurek Kao 4

Gotowe! Gra została poprawnie zainstalowana i możemy śmiało zaczynać rozgrywkę. Jeśli nie macie najnowszego DirectX wymaganego do gry, zaznaczcie opcję Zainstaluj DirectX - my już taką mamy zainstalowaną, więc nie zaznaczaliśmy tejże opcji. Po wybraniu opcji jakich chcemy, wystarczy teraz wcisnąć tylko Zakończ.


Lub przejdź na hosting ze wszystkimi grami

Dodatkowo uprzejmie informujemy, że wszystkie komentarze znajdujące się pod postem, które będą starsze niż miesiąc-dwa, zostają usunięte ponieważ mamy ciągle nowe komentarze, jest ich coraz więcej, a chcemy by było ich niedużo i były ciągle aktualne<.

Dodatkowe informacje o grze Kangurek Kao 4

Data premiery: 27 maja 2022

Producent: Tate Multimedia

Tryb gry: Singleplayer

Platformy: PC / PlayStation / Xbox

Trailer / zwiastun gry Kangurek Kao 4

Kangurek Kao 4 Download

Jeśli kiedyś ktoś grał w Kangurek Kao 4 Download to mógł z pewnością bardzo dobrze pamiętać jak wysokim poziomem trudności się cechowała ta gra w niektórych momentach. Mimo skierowania gry głównie do najmłodszych odbiorców (wtedy starsi grali w nieco inne gry), to nawet osoby dorosłe mogły mieć niemały problem z pewnymi elementami rozgrywki. Rozgrywka dostarcza nam naprawdę dużej ilości frajdy, ale w momencie premiery gra borykała się z kilkoma problemami natury technicznej. Po aktualizacjach gra jest już stabilna i można ją uruchomić niezależnie jaki mamy system operacyjny.

Kangurek Kao 4 Pobierz

Wiele osób mogło sobie w nostalgii wspominać jak się kiedyś grało w platformówki. Myśląc o takich grach, mogliśmy przywoływać w myśli serię Rayman, Crash Bandicoot, ale i mógł się tam znaleźć Kangurek Kao. Gra Kao the Kangaroo 4 Download PC ukazała się po ponad 15 lat w nowej odsłonie i wieść o tym spowodowała ogromne poruszenie w środowisku graczy.

Recenzje gier

Kangurek Kao 4 Pełna wersja

Seria od samego początku nie była czymś bardzo znanym na arenie międzynarodowej. Raczej głównymi odbiorcami byliśmy my, czyli Polacy, gdyż gra ukazała się spod skrzydła polskiego producenta i często można ją było spotkać chociażby w wersji demo w popularnych kiedyś magazynach komputerowych i w innych miejscach. Kangurek Kao 4 Pobierz Pełna wersja oferuje nam klasyczną formę rozgrywki, jaką mogliśmy znać w trylogii sprzed lat. Ma to oczywiście swoje zalety, ale i też wady. Widać wyraźnie, że deweloperzy bardzo chcieli pozostawić ten "smaczek" sprzed lat i mimo usprawnień w mechanice gier dzisiejszych czasów, znajdziemy tutaj typową dla klasycznych odsłon siermiężność.

Przechodząc do fabuły Kao the Kangaroo 4 Pełna wersja zaczniemy ją od snu, w którym znajduje się tytułowy bohater. Gdy dojdzie do przebudzenia, naszym pierwszym celem jest udać się w podróż, mającą na celu uratować swoich przyjaciół, siostry oraz ojca. Jest to więc znów klasyczne podejście do tematu. W trakcie zabawy będziemy przemierzać kilka wyraźnie różniące się od siebie lokacje. Są to tzw. huby, gdzie po zebraniu stosownej ilości magicznych kamieni, otworzymy wrota zwiększając nasz postęp fabularny, dostarczając nam największą atrakcję w Kangurku.

Są to bowiem etapy typowo platformowe. Co warte nadmienienia, różnorodność pomysłów zawartych tutaj może w pewnych momentach zaskakiwać i zdecydowanie warto tutaj pochwalić twórców za naprawdę dobre podejście do sprawy. W trakcie przechodzenia z każdego etapu, będziemy musieli stawić czoła występującym tu przeszkodom. Warto nadmienić, że nie jest to coś spektakularnego, bowiem studio tworzące Kangurek Kao 4 Pobierz nie posiada budżetu światowych korporacji. Mimo to, są to naprawdę przyjemne poziomy, warte odwiedzenia.

Opisy i recenzje gier

Kangurek Kao 4 Download PC

Produkcja Kangurek Kao 4 w Pełnej wersji PC pozwoli nam na ukończenie fabuły w ponad 7 godzin. Jest to czas dość przeciętny, ale nie jest to też gra z ogromnym polem fabularnym, a przede wszystkim ze sporym budżetem finansowym, trzeba mieć to na uwadze. Gra to oczywiście polska wersja językowa, a w grze twórcy postanowili dodać specjalne mechaniki, jakimi są żywioły. Ogień, powietrze oraz lód. Każdy z nich jest wprowadzany stopniowo, w miarę dokonywanych postępów. Używać ich będziemy szczególnie w momencie przetransportowania się dalej, a ze względu przeszkód takich jak woda, nie będziemy w stanie tego zrobić. Wtedy pomocne będą platformy przenoszące nas na drugą stronę, nad np. przepaścią. Wraz z nami możemy posiadać trzy ładunki żywiołów.

Kreatywność przy ich wykorzystywaniu ma tutaj duże znaczenie. Kangurek Kao 4 Do pobrania stawia na kreatywność i w pewnych momentach będziemy musieli je łączyć, aby z użyciem żywiołu lodu zamrozić wodę, by właśnie po tej lodowej tafli z łatwością przenieść słup potrzebny nam do wejścia na górę. Używany do przesuwania będzie żywioł wiatru, a te wszystkie aspekty powodują w grze większą czerpaną przyjemność. Gra mogła na początku premiery budzić mieszane uczucia ze względu na przeciętną optymalizację, ale wydawca pl zajął się sprawą ekspresowo, aby każdego gracza nie zostawić z kiepsko działającą produkcją.

Poradniki do gier

Jak pobrać Kangurek Kao 4 na PC

Kao the Kangaroo 4 Download Free to zdecydowanie jedna z tych gier, która jest ciekawa od samego początku, zwłaszcza mając świadomość, że graliśmy w nią przed lat. Walki z bossami dodają większej satysfakcji z rozgrywki. Jest to świetna produkcja dla dzieci, ale i nie tylko dla nich, gdyż gdy osoby starsze też nimi były, to sami graliśmy w początkowe odsłony i tym razem możemy się bawić równie dobrze, co wtedy. Zbierane monety i przechodzone kolejne poziomy oraz satysfakcjonujące uderzenia od rękawic dawały nam ogromną frajdę.


Lub przejdź na hosting ze wszystkimi grami

Warning: include(custom-post-text.php): Failed to open stream: No such file or directory in /usr/home/downloa4/domains/downloadgames.net.pl/public_html/kangurek-kao-4-download-pc-pelna-wersja-pobierz-pl.php on line 360 Warning: include(custom-post-text.php): Failed to open stream: No such file or directory in /usr/home/downloa4/domains/downloadgames.net.pl/public_html/kangurek-kao-4-download-pc-pelna-wersja-pobierz-pl.php on line 360 Warning: include(): Failed opening 'custom-post-text.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/share/pear') in /usr/home/downloa4/domains/downloadgames.net.pl/public_html/kangurek-kao-4-download-pc-pelna-wersja-pobierz-pl.php on line 360
10.0

Ocena Ekipy

Parametry gry

Sterowanie
10.0
Grafika
10.0
Mechanika
10.0
Jakość wstawki
10.0
Ocena gry
10.0
Plusy gry
 • Pełna wersja gry
 • Ciekawy model rozgrywki
 • Rozbudowany świat
 • Dla słabszych PC i laptopów jest optymalizacja
 • Wiele interakcji
Minusy gry
 • Uzależnia
 • Zabiera dużo czasu

Dlaczego warto wybrać DownloadGames.net.pl 

  Błyskawiczna prędkość pobierania. Nasze wstawki są umieszczane na serwerach bez limitu transferu.
  Bezpieczeństwo. Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń na stronie jak i w Instalatorach do pobrania.
  Szczegółowe opisy. Każda gra na naszej stronie jest dokładnie opisana informując o wszystkich aspektach.
  Dostępność. Platforma, na której się znajdujesz jest dostępna dla każdego - w każdy dzień i o każdej godzinie.
  Wsparcie. Jeśli napotkasz problem, możesz skorzystać z kontaktu i dopytać nas o poszczególne kwestie.
  Wiele godzin zabawy! Wybierając nasz Serwis możesz zagwarantować dziesiątki (jak nie setki!) godzin z grą.
  Unikalność. W internecie istnieje wiele stron podobnych do naszej, ale przez wieloletnie działanie zdobyliśmy renomę oraz zaufanie tysięcy graczy w kraju. Metody, jakie opisujemy, są najskuteczniejsze.

100% Satysfakcji! Nie ryzykuj i graj już dziś