Little Nightmares 2 Download

Pełne wersje gier

Pobierz Little Nightmares 2 w Pełnej wersji już dziś i graj!

17
Little Nightmares 2 Download

Little Nightmares 2 Download Pełna Wersja 🥇

Little Nightmares 2 Pobierz PC ⚡

Witajcie! Zgodnie z Waszymi prośbami, dzisiejszy artykuł poświęcamy na temat produkcji Little Nighmares 2, na którą tak długo czekaliście. Jesteście gotowi? Little Nightmares 2 Download to mroczna, ekscytująca i makabryczna kontynuacja, na którą czekałeś, odkąd wkroczyłeś w buty Six, przedwcześnie rozwiniętej dziewczynki w jasnożółtym płaszczu przeciwdeszczowym, która uniknęła śliniących się, pożerających dzieci bestii, aby uciec z więzienia z przerażającego statku.

10.0

Ocena Ekipy

Parametry gry

Sterowanie
10.0
Grafika
10.0
Mechanika
10.0
Jakość wstawki
10.0
Ocena gry
10.0
Plusy gry
  • Pełna wersja gry
  • Ciekawy model rozgrywki
  • Rozbudowany świat
  • Dla słabszych PC i laptopów jest optymalizacja
  • Wiele interakcji
Minusy gry
  • Uzależnia
  • Zabiera dużo czasu

Wymagania minimalne do dobrej/średniej jakości gry

Ram: 4GB
Procesor: 2.5Ghz lub lepszy
Pamięć: około 6GB z zapisami
Windows: 7 / 8.1 / 10 - 32/64 bit
Karta graficzna: 1 GB GeForce 9800 lub lepsza
oraz
Dobre głośniki lub słuchawki :)
Grać można zarówno na laptopie jak i komputerze! To nie robi różnicy.

Odnośnie procesu pobierania i instalacji gry - na zdjęciach są znaki wodne z adresem naszej strony, gdyż są to programy autorskie stworzone przez nas i nie chcemy, aby ktoś inny mógł sobie przypisać naszą pracę - na instalatorze i w programie instalacyjnym gry nie ma napisu naszej strony.

Dlaczego warto wybrać DownloadGames.net.pl 

  Błyskawiczna prędkość pobierania. Nasze wstawki są umieszczane na serwerach bez limitu transferu.
  Bezpieczeństwo. Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń na stronie jak i w Instalatorach do pobrania.
  Pewność i satysfakcja. Ściągając z naszej strony masz możliwość grać w najnowsze tytułu bez ograniczeń.
  Wiele godzin zabawy! Wybierając nasz Serwis możesz zagwarantować dziesiątki (jak nie setki!) godzin z grą.
  I co najważniejsze - Jako jedyni dajemy działające gry, sprawdzaliśmy strony konkurencji i w grach brakowało plików lub nie działały wcale! Prezentujemy zdjęcia z instalacji gry, a pozytywne opinie są od prawdziwych osób. Wybierz mądrze, serdecznie zachęcamy do sprawdzenia naszego Serwisu!

100% Satysfakcji! Nie ryzykuj i graj już dziś 

Little Nightmares 2 Download

Tarsier Studios, twórcy tego arcydzieła gry, kazali nam drapać się po głowach z czystym oszołomieniem, gdyż oryginalny wniosek Little Nightmares 2 Pełna wersja zostawił nam więcej pytań niż odpowiedzi. Dlaczego Six była uwięziony w podbrzuszu ogromnego statku? Jakie jest znaczenie niepokojącego symbolu oka, który często napotykał Six? I na miłość boską, kim była ta przerażająca zamaskowana i złowroga postać, odziana w brązowe kimono Gejszy, z którą Six zmierzyła się w finałowej walce z bossem?

Czym jest instalator Kliknij > ten napis < i dowiedz się więcej o najlepszych metodach pobierania jakie stosujemy!

Little Nightmares 2 pobierz

Instalacja gry (link do pobrania gry jest pod zdjęciami - jest 9 screenów, aby potwierdzić zawartość - polecamy przejrzeć)

Na obrazku niżej jest przedstawiamy program przed uruchomieniem instalacji gry, jest to plik setup.exe, po pobraniu całości przez instalator lub przeglądarkę.

Little Nightmares 2 pobierz

Aby móc instalować, musisz zaakceptować Umowę licencyjną. Zrób to klikając Zgadzam się i przyciskiem Dalej.

Little Nightmares 2 download

W następnym oknie mamy możliwość zaznaczenia, których dodatków chcemy użyć - jakie od razu mają się zainstalować. Zaznaczamy, które nam odpowiadają, wybieramy Cracka i klikamy Dalej.

Little Nightmares 2 pobierz pc

Teraz musimy wybrać miejsce instalacji gry. Wybieramy miejsce przyciskiem Przeglądaj jeśli domyślne nam nie odpowiada i wciskamy Instaluj.

Little Nightmares 2 download pc

I teraz gra się instaluje. W zależności od posiadanego sprzętu, czas instalacji gry nie przekroczy 5-10 minut.

Little Nightmares 2 pelna wersja

Little Nightmares 2 download pelna wersja

Little Nightmares 2 download pelna wersja

Gdy instalacja pełnej wersji gry Little Nightmares 2 się skończy, otrzymamy komunikat taki jak poniżej:

jak pobrac Little Nightmares 2

Gotowe! Gra została poprawnie zainstalowana i możemy śmiało zaczynać rozgrywkę. Jeśli nie macie najnowszego DirectX wymaganego do gry, zaznaczcie opcję Zainstaluj DirectX - my już taką mamy zainstalowaną, więc nie zaznaczaliśmy tejże opcji. Po wybraniu opcji jakich chcemy, wystarczy teraz wcisnąć tylko Zakończ.


Lub przejdź na hosting ze wszystkimi grami

Little Nightmares 2 Pobierz

Są to pytania, które nękają rzeszę fanów Little Nightmares 2 Pobierz , wywołując atak zajadłych teorii. Czy ta kontynuacja w końcu ujawni tajemniczą historię Six i uspokoi nasz umysł? Wątpię, gdyż Tarsier Studios potajemnie lubi wypaczać umysły swoich fanów. Możesz jednak mieć pewność, że Little Nightmares 2 wyśle Cię w kolejną zapierającą dech w piersiach, mrożącą krew w żyłach podróż pełną przerażających skoków, chwil gdy nie będziesz w stanie uwierzyć własnym oczom oraz tych mrożących krew w żyłach, pełnych wrogów. Data premiery Little Nightmares 2 to dwudziestego pierwszego lutego dwa tysiące dwudziestego pierwszego roku, a więc już niebawem. Oczywiście cały nasz zespół czeka z niecierpliwością na to wydarzenie, gdyż już nie możemy dosłownie przestać o tym myśleć!

Co ciekawe, kiedy zwiastun Little Nightmares 2 został ujawniony w sierpniu zeszłego roku, chwalona przez krytyków platforma miała zostać wydana w dwa tysiące dwudziestym roku. Jednak ta przerażająca gra została przesunięta na późniejszy termin. Obecnie na Steamie dostępne jest darmowe demo Little Nightmares 2 Download PC . Chociaż można założyć, że pandemia odegrała rolę w tym opóźnieniu, główny producent Little Nightmares 2 przyznał, że obecna pandemia nie ma z tym nic wspólnego i nie miała absolutnie żadnego wpływu na proces powstawania produkcji. Zespół zmienił datę, ponieważ gra potrzebowała dopracowania i dopieszczenia, zanim fani mogli ją zdobyć.

Recenzje gier

Little Nightmares 2 Pełna wersja

Miejmy nadzieję, że nie będzie już więcej niepowodzeń oraz, że w końcu będziemy mogli zagłębić się w sequel, na który czekaliśmy od premiery Little Nightmares 2 Download Free w dwa tysiące siedemnastym roku. W produkcję Little Nightmares 2 będzie można grać na PlayStation 4, Nintendo Switch, Xbox One i PC przez Steam. Pojawi się również na Xbox Series X i Playstation 5 po premierze w dwa tysiące dwudziestym pierwszym roku. Gracze, którzy kupią Little Nightmares 2 Pobierz PC na PS4 lub Xbox One, otrzymają bezpłatne uaktualnienie nowej generacji. Trzeba przyznać, że gra będzie bardzo dobrze spersonalizowana, zatem nie ma obawy o jej dostępność na różnorodne kontrolery.

Przyciągająca wzrok piętnastominutowa rozgrywka w Little Nightmares 2 po polsku została ujawniona pod koniec sierpnia. Mono budzi się w ciemnym, złowieszczym lesie przed staromodnym telewizorem. Szybko zbiera się i biegnie przez pustynię. Gdy Mono przeskakuje nad szczeliną, zauważamy rozkładające się, przyciągające muchy zwłoki.

Opisy i recenzje gier

Little Nightmares 2 Download PC

Dzieciak w papierowej torbie wpełza do strasznego tunelu. Kiedy Mono wychodzi z drugiej strony, napotyka kolejną niepokojącą scenę, bo makabryczne pozostałości leśnych wędrowców, którzy wpadli w śmiertelną pułapkę. Jednak Mono nie wydaje się tym przejmować. Przemierza kłodę i kontynuuje eksplorację upiornego lasu. Podobnie jak Six w pierwszej grze Little Nightmares 2 Pełna wersja Pobierz , Mono popycha i ciągnie przedmioty, aby dostać się na wyższe platformy i huśta się na linach, aby dostać się na drugą stronę.

W całym lesie znajdują się miny pułapki, w tym szczęki na niedźwiedzie, które mogą się na Tobie zacisnąć na śmierć, i pułapki sieciowe, które mogą zostawić cię na osiedlu w dziczy. Musisz ich unikać, zachowując ostrożność i myśląc o krok do przodu. Mono zakrada się do zaniedbanego, lodowatego domu, który wygląda jak nawiedzony. Jego podobizny można znaleźć w niejednym horrorze. W tym niepokojącym mieszkaniu Little Nightmares 2 Cała gra Mono uwalnia Six z piwnicy i ma teraz przydatnego towarzysza, który może go poprowadzić przez tę okrutną ścieżkę. Six nie będzie jednak grywalna, gdyż będzie Twoją pomocniczką sterowaną przez sztuczną inteligencję. Chociaż Six podąży za Mono, producent chce, aby fani wiedzieli, że ta jest daleka od obserwatora. Ona czasami przejmuje inicjatywę, w zależności od sytuacji.

Czasami będziesz musiał poprosić ją o zrobienie czegoś dla Ciebie, na przykład pomoc w dotarciu na platformę lub uruchomienie jakiegoś mechanizmu, dowiadujemy się tego od producenta. Podobnie jak w oryginalnej grze, są obecne brzydkie potwory, które będą Cię ścigać, ale w Little Nightmares 2 pierwszy wróg, którego napotkasz, ma strzelbę, której wcześniej nie widzieliśmy. Potwory z pierwszej części miały szybkie stopy lub niesamowicie długie ramiona, ale nigdy nie miały broni… Zwiastun ujawnia pewną formę walki w Little Nightmares 2 Download PL , której wcześniej nie widzieliśmy. Six głównie musiała polegać na mechanice skradania się, aby przechytrzyć swoich wrogów. Była bezbronna i nie miała się czym bronić. Z drugiej strony widać, jak Mono uderza wrogów w głowę chochlą, więc nie mogę się doczekać, aby zobaczyć, jak działa nowy element walki w tej bardzo oczekiwanej grze. Podobnie jak w przypadku pierwszej gry Little Nightmares, sequel często przełącza się między perspektywą 3D i 2D.

Poradniki do gier

Jak pobrać Little Nightmares 2 na PC

Zobacz Skąd pobrać Little Nightmares 2 w Pełnej wersji i graj! Kolejną paralelą, którą znajdziesz między sequelem a oryginałem, jest mechanika skradania, gdyż musisz chodzić na palcach za wrogami, aby robić postępy w Little Nightmares 2 Ściągnij za darmo . To fascynująca dynamika między dwojgiem dzieci w podróży, aby odkryć mroczne sekrety miejsca zwanego Signal Tower po uniknięciu krwiożerczego Łowcy, ucieczce przed sadystycznym Nauczycielem i innymi przerażającymi, potwornymi postaciami. Słowa nie są w stanie oddać atsmofery produkcji, dlatego zachęcamy do zobaczenia jej na własne oczy, chociażby za pośrednictwem YouTube. Dziękujemy. Sprawdź nasz poradnik Jak pobrać Little Nightmares 2 na PC i ciesz się rozgrywką.


Lub przejdź na hosting ze wszystkimi grami

Komentarze
Avatar
Bendyy
Gra zadziałała bez problemów, szybko i konkretnie ;>
Odpowiedz
Avatar
Zwinny
każdy chyba bedzie zadowolony xD u mnie Little Nightmares 2 płynnie śmiga i bez ścin!
Odpowiedz
Avatar
WodzUU
Szukałem długo czegoś takiego ale wkońcu znalazłem, czuje się jak zwycięzca :D
Odpowiedz
Avatar
WyklętyPL
Dla mnie to szybkość pobierania najbardziej się liczy, a tutaj wszystko ekspresikiem widzę idzie! Faktycznie pełna prędkość internetu, bardzo się pokrywa z moją prękością pobierania na speedteście :) .
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Inne strony mają jakieś dziwny sposób pobierania, jakieś part'y popakowane, czy coś, tutaj wszystko od razu idzie, nawet nie spodziewałem się, że to takie proste się okaże ;P
Odpowiedz
Avatar
Motyyl
Wcale się nie dziwię, że tu takie zainteresowanie XD Jak jest to warto brać po co przepłacać za gry :/ lepiej tu i tyle!
Odpowiedz
Avatar
SpoconyGaming
ja to w sumie tylko po jedną gierke wpadłem ale chyba zainteresuję się większą ilością xdd
Odpowiedz
Avatar
CandyMaster
Trafiłem tu z polecenia, obczaiłem trochę gierek, ale decyduję się na tą :) Będzie grane, oj będzie!
Odpowiedz
Avatar
OstrY6
Little Nightmares 2 działa bez zarzutów, nic więcej do dodania niemam
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Wszystko ok jak na moje oko :)
Odpowiedz
Avatar
Anonim
każdy kto choć raz się spotkał z pobieraniem gier z neta doświadczenia mógł mieć różne :D sam się przejechałem na kilku stronkach, ale tu jest wszystko git - trochę się zdziwiłem, nie ukrywam xD Lecz jednak są jeszcze normalne strony z grami! 11/10!!!
Odpowiedz
Avatar
zamknięty_w_gułagu
z początku poczytałem trochę tutaj co i jak i teraz wszystko wiem. Little Nightmares 2 już od godzinki na dysku siedzi
Odpowiedz
Avatar
BezkresEndu
Zrobiłem dokładnie tak jak na stronie każdy etap instalacji itd i muszę powiedzieć że nie wiem co powiedzieć XD Jedno słowo tylko DZIAŁA!
Odpowiedz
Avatar
TeRRmIT
jest tak jak powinno być :-) dziękuje
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Troche szybko pobrało, nie dało się nie zauważyć :d
Odpowiedz
Avatar
Nikol
identycznie tu thx
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Nie ma to żadnych wirusów jak coś, sprawdzałem przed instalacją :D
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Długo nie mogłem tego znaleźć :/ teraz już mam, ale ile to czasu minęło...
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Kozacko działa i szybko pobiera <3
Odpowiedz
Avatar
Wiertło_0
Nie napotkałem żadnych trudności z tym więc śmiało można rzec, że każdy to ogarnie : )
Odpowiedz
Avatar
MajkiZNC
pobrałem i sprawdziłem to działa :o
Odpowiedz
Avatar
Anonim
tego mi brakowało xDDD duża biblioteka gier i wszystkie tak łatwo instalować
Odpowiedz
Avatar
qwerty0
najlepiej z tąd pobrać to moje zdanie :)
Odpowiedz
Avatar
Dronim
Gra się uruchamia, wszystko co jest w oryginale też jest na pierwszy rzut oka no i gra się dobrze to przede wszystkim.
Odpowiedz
Avatar
R3con
to jest najlepsze co mogło mnie dziś spotkać xd
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Jest super, zgadzam się z każdym tutaj
Odpowiedz
Avatar
Anonim
OK!
Odpowiedz
Avatar
koniczyn
Spoko giera
Odpowiedz
Avatar
Immonedum
działa od razu po instalacji to się szanuje!
Odpowiedz
Avatar
Vort
Nikogo to nie powinno chyba dziwić że to śmiga bez problemów :p
Odpowiedz
Avatar
Genda
pobrałem to i postępowałem wedle instrukcji, teraz mam Little Nightmares 2 i mogę pykać B)
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Polecam !!!
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Perfect stronka, gry działają to bardzo duży plus :)
Odpowiedz
Avatar
BrakPomysluNaNick
zajebista strona ale to chyba już wie każdy kto stąd pobrał :V
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Dobrze jest.
Odpowiedz
Avatar
twitti
mam windows 7 i działa lol
Odpowiedz
Avatar
Castion94
Strona ta jest najlepsza! Nie ma drugiej takiej!
Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Żadne z pól nie jest wymagane oprócz treści komentarza - opinie możesz pisać anonimowo *

Komentarz został dodany! Pojawi się na stronie w ciągu kilku godzin po przejściu moderacji - duży ruch sprawia, że pozostawienie tego bez moderacji spowodowałoby całkowite zaspamowanie strony.