Medieval Dynasty Download

Pełne wersje gier

Pobierz Medieval Dynasty w Pełnej wersji już dziś i graj!

17
Medieval Dynasty Download

Medieval Dynasty Download PC Pełna Wersja 🥇

Medieval Dynasty Pobierz PC Najnowsza wersja ⚡

Witajcie kochani! Mamy wielką przyjemność przedstawić Wam kolejny ciekawy tytuł który zatrzyma Was przy sobie na wiele godzin. Nosi on nazwę Medieval Dynasty Pełna wersja i należy do bardzo rozbudowanych i dopracowanych produkcji. Zachęcamy do dalszego czytania. Medieval Dynasty, średniowieczna gra RPG survivalowa od dewelopera Render Cube jest obecnie w fazie wczesnego dostępu na Steam. Jak dotąd wersja alfa jest imponująca, ale nadal istnieją pewne elementy, na które zespół prawdopodobnie ciężko pracuje, ciągle wdrażając i udoskonalając.

10.0

Ocena Ekipy

Parametry gry

Sterowanie
10.0
Grafika
10.0
Mechanika
10.0
Jakość wstawki
10.0
Ocena gry
10.0
Plusy gry
  • Pełna wersja gry
  • Ciekawy model rozgrywki
  • Rozbudowany świat
  • Dla słabszych PC i laptopów jest optymalizacja
  • Wiele interakcji
Minusy gry
  • Uzależnia
  • Zabiera dużo czasu

Wymagania minimalne do dobrej/średniej jakości gry

Ram: 4GB
Procesor: Quad Core 3.0 GHz lub lepszy
Pamięć: około 10GB z zapisami
Windows: 7 / 8.1 / 10 - 32-64 bit
Karta graficzna: 4 GB GeForce GTX 970 lub lepsza
oraz
Dobre głośniki lub słuchawki :)
Grać można zarówno na laptopie jak i komputerze! To nie robi różnicy.

Odnośnie procesu pobierania i instalacji gry - na zdjęciach są znaki wodne z adresem naszej strony, gdyż są to programy autorskie stworzone przez nas i nie chcemy, aby ktoś inny mógł sobie przypisać naszą pracę - na instalatorze i w programie instalacyjnym gry nie ma napisu naszej strony.

Obejrzyj krótki film o możliwościach dostępnych tylko u nas

Dlaczego warto wybrać DownloadGames.net.pl 

  Błyskawiczna prędkość pobierania. Nasze wstawki są umieszczane na serwerach bez limitu transferu.
  Bezpieczeństwo. Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń na stronie jak i w Instalatorach do pobrania.
  Pewność i satysfakcja. Ściągając z naszej strony masz możliwość grać w najnowsze tytułu bez ograniczeń.
  Wiele godzin zabawy! Wybierając nasz Serwis możesz zagwarantować dziesiątki (jak nie setki!) godzin z grą.
  I co najważniejsze - Jako jedyni dajemy działające gry, sprawdzaliśmy strony konkurencji i w grach brakowało plików lub nie działały wcale! Prezentujemy zdjęcia z instalacji gry, a pozytywne opinie są od prawdziwych osób. Wybierz mądrze, serdecznie zachęcamy do sprawdzenia naszego Serwisu!

100% Satysfakcji! Nie ryzykuj i graj już dziś 

Medieval Dynasty Download

Wczesne zamieszanie wokół gry jest zdecydowanie uzasadnione i myślę, że Ci, którzy grali, są bardzo podekscytowani tym, co przyniesie przyszłość dla Medieval Dynasty Download. Ta produkcja umożliwia Ci założenie średniowiecznej dynastii. Historia wygląda mniej więcej tak, że Twój dom został zniszczony przez wojnę i wyruszyłeś, aby znaleźć swojego wuja i rozpocząć nowe życie. Twoja podróż kończy się w miejscu, w którym toczy się gra, w spokojnej krainie z kilkoma wioskami i mnóstwem zasobów niezbędnych do przetrwania.

Czym jest instalator Kliknij > ten napis < i dowiedz się więcej o najlepszych metodach pobierania jakie stosujemy!

Medieval Dynasty pobierz

Instalacja gry (link do pobrania gry jest pod zdjęciami - jest 9 screenów, aby potwierdzić zawartość - polecamy przejrzeć)

Na obrazku niżej jest przedstawiamy program przed uruchomieniem instalacji gry, jest to plik setup.exe, po pobraniu całości przez instalator lub przeglądarkę.

Medieval Dynasty pobierz

Aby móc instalować, musisz zaakceptować Umowę licencyjną. Zrób to klikając Zgadzam się i przyciskiem Dalej.

Medieval Dynasty download

W następnym oknie mamy możliwość zaznaczenia, których dodatków chcemy użyć - jakie od razu mają się zainstalować. Zaznaczamy, które nam odpowiadają, wybieramy Cracka i klikamy Dalej.

Medieval Dynasty pobierz pc

Teraz musimy wybrać miejsce instalacji gry. Wybieramy miejsce przyciskiem Przeglądaj jeśli domyślne nam nie odpowiada i wciskamy Instaluj.

Medieval Dynasty download pc

I teraz gra się instaluje. W zależności od posiadanego sprzętu, czas instalacji gry nie przekroczy 5-10 minut.

Medieval Dynasty pelna wersja

Link do gry jest tuż pod zdjęciami!

Medieval Dynasty download pelna wersja

Medieval Dynasty download pelna wersja

Gdy instalacja pełnej wersji gry Medieval Dynasty się skończy, otrzymamy komunikat taki jak poniżej:

jak pobrac Medieval Dynasty

Gotowe! Gra została poprawnie zainstalowana i możemy śmiało zaczynać rozgrywkę. Jeśli nie macie najnowszego DirectX wymaganego do gry, zaznaczcie opcję Zainstaluj DirectX - my już taką mamy zainstalowaną, więc nie zaznaczaliśmy tejże opcji. Po wybraniu opcji jakich chcemy, wystarczy teraz wcisnąć tylko Zakończ.

Link do pobrania Pełnej wersji gry Medieval Dynasty:

Przechodząc dalej akceptujesz Regulamin strony FileFactory.pl

Operator uniemożliwia Ci wysłania SMSa poprzez pojawiający się błąd, a Ty bardzo chcesz pobrać od nas grę? Sprawdź to! Instrukcja http://downloadgames.net.pl/jak-odblokowac-mozliwosc-wyslania-sms/ Zależnie od tego jakiego masz Operatora, zdjęcie blokady może się różnić, ale jest to podobne. Zawsze służymy pomocą!

Dla tych, co chcą pobrać grę w pliku przez przeglądarkę, zalecamy użyć rozwiązania stworzonego przez zespół Gier-Fabryka.pl. Wtedy nie pobiera się program do pobrania, tylko od razu cała gra z poziomu przeglądarki.

Serdecznie zapraszamy do pobierania systemem Gier-Fabryka.pl całą grę przez przeglądarkę, jest to zaktualizowany tryb usprawniający pobieranie. Polecamy sprawdzić!

Poniżej jest poradnik wideo jak poprawnie pobrać grę. Gra w filmie jest tylko przykładem! :)

Dodatkowo uprzejmie informujemy, że wszystkie komentarze znajdujące się pod postem, które będą starsze niż miesiąc-dwa, zostają usunięte ponieważ mamy ciągle nowe komentarze, jest ich coraz więcej, a chcemy by było ich niedużo i były ciągle aktualne.

Trailer gry

Medieval Dynasty Pobierz

Aby przetrwać poszczególne sezony i zbudować swoją dynastyczną reputację, musisz gromadzić zasoby, zaspokajać podstawowe ludzkie potrzeby czyli żywność i wodę, pomagać współobywatelom w zadaniach, założyć rodzinę i ostatecznie zbudować własną wioskę. To dość długa lista rzeczy do osiągnięcia w Medieval Dynasty Pobierz, ale właśnie te cele sprawią, że chętnie powrócisz do tej gry. Po pierwszych kilku godzinach osiedlania się w średniowiecznej dynastii z podstawowym schronieniem, niektórymi zebranymi zasobami i kilkoma szczęśliwymi obywatelami zdobytymi poprzez postęp w zadaniach, tytuł zastawił już na mnie swoje wciągające haczyki.

Kilka pętli nagród w Medieval Dynasty Download PC jak chociażby przetrwanie, postęp w zadaniach, postęp postaci, na które ta gra działa jednocześnie, prezentuje się naprawdę dobrze. Aspekt przetrwania jest prosty, gdyż musisz wypełnić mierniki głodu i wody, jednocześnie utrzymując temperaturę, bo chociażby zima w Medieval Dynasty Pobierz PC będzie wymagała cieplejszej odzieży niż ta, od której zaczynasz. Pożywienie jest dostępne poprzez zbieranie grzybów i jagód lub też polowanie i łapanie dzikich zwierząt, a każde naturalne źródło wody pozwala napełnić brzuch. Będziesz potrzebować podstawowego domu do spania, który oferuje również miejsce do przechowywania i do gotowania surowego mięsa.

Recenzje gier

Medieval Dynasty Pełna wersja

W końcu możesz uprawiać warzywa i hodować bydło, gdy już uruchomisz swoją wioskę w grze Medieval Dynasty Pełna wersja Pobierz, aby wyżywić siebie i swoich mieszkańców. Nie udało mi się jeszcze uruchomić i zafunkcjonować jako w pełni rozwinięta wioska w grze, ale perspektywa zrobienia tego w bliskiej przyszłości utrzymuje mnie przy życiu i motywacji do dalszego osiągania celów. Mając tylko kilku mieszkańców, przydzieliłem ich do domku myśliwskiego, aby przechowywać zapasy żywności na zimę.

Obecnie mam kilka pól przeznaczonych pod uprawę, ale nie miałem okazji dowiedzieć się, co sadzić, aby zmaksymalizować wzrost w poszczególnych porach roku. W tej chwili trochę trudno jest zrozumieć wszystko, co potrzebne jest do uszczęśliwienia mieszkańców wioski, ponieważ zaprosiłem pierwszego mieszkańca bez odpowiedniego budynku do przechowywania żywności i prawie umarł z głodu. Jestem pewien, że wraz z postępem w rozwoju pojawi się więcej informacji i rozmaitych społeczności, które pomogą Ci zaplanować prawdziwą gwiezdną wioskę! Polowanie w grze Medieval Dynasty Download PL jest zdecydowanie najważniejszym punktem wczesnej gry. Uderzanie drewnianymi włóczniami w poszczególne napotkane zwierzęta daje satysfakcję, ale nie jest pozbawione frustracji.

Opisy i recenzje gier

Medieval Dynasty Download PC

Podstawowy łuk, który otrzymujesz lub wytwarzasz w grze, zapewnia większą celność z dystansu, ale wydaje się słabszy w porównaniu z włócznią. Tak czy inaczej, po zabiciu ofiary możesz oskórować zwierzę w celu uzyskania cennego mięsa, skóry i futra. Ponieważ robiłem zbyt dużo polowań pomiędzy wycieczkami do różnych wiosek wokół średniowiecznej dynastii w Medieval Dynasty Po polsku, sprzedałem dużo nadwyżki mięsa, aby nie zepsuło się ono w moim ekwipunku.

W grze Skąd pobrać Medieval Dynasty w Pełnej wersji istnieje mechanika psucia się, ale nie sądzę, aby w tej chwili w pełni się to udało. Podstawowe zrozumienie jest takie, że przedmioty, które masz przy sobie, psują się szybciej, niż gdyby były przechowywane. Gotowanie zdegradowanego kawałka surowego mięsa zwiększy jego świeżość, dlatego duże sesje gotowania należy zachować bezpośrednio po zmianie pory roku. Skoro mowa o porach roku, są one absolutnie cudowne. Każdy sezon w grze Medieval Dynasty Download Freejest bardzo dobrze dopracowany pod naprawdę wieloma aspektami i wydaje się autentyczny. Fajnie jest też widzieć, jak mieszkańcy i wioski zmieniają się w każdym sezonie. Byłem trochę zaskoczony, że każdy sezon mija w grze w trzy dni, ale po kilku latach grania ta zmiana ma sens.

Myślę, że programiści mogliby dodać tam bonus, który odblokuje dodatkowy dzień w sezonie, jeśli to możliwe, ale będzie też w porządku, jeśli zostanie to tak jak jest aktualnie. Z upływem każdego sezonu krajobrazy średniowiecznej dynastii zmieniają się i czasami mogą być oszałamiające, tak bardzo, że zatrzymywałem się i podziwiałem widok przed zejściem do następnej doliny. Ta gra wygląda wspaniale i nie mogę się doczekać, aż moderatorzy wezmą ją w swoje ręce, aby poprawić oświetlenie i scenerię. W okresie między zmianami sezonu w Medieval Dynasty Ściągnij za darmo a przetrwaniem Twoja postać będzie się starzeć , ale także rozwijać umiejętności. Istnieje kilka drzewek umiejętności z dużą ilością profitów do odblokowania, chociaż niektóre z nich nie są obecnie w pełni zaimplementowane.

Poradniki do gier

Jak pobrać Medieval Dynasty na PC

Wczesnym atutem w Jak pobrać Medieval Dynasty na PC wartym zdobycia była premia do punktów doświadczenia zdobywanych podczas wykonywania umiejętności przetrwania, pozwalająca na szybszy postęp oraz możliwość korzystania z trybu wykrywania ziół i zasobów na całym świecie. To był nieoceniony składnik do znalezienia przedmiotów w bujnych lasach, gdzie podłoga jest pokryta krzakami i roślinami, a my potrzebujemy wśród nich znaleźć zioła i grzyby. Inne drzewka umiejętności z możliwymi do odblokowania profitami to polowanie, dyplomacja, rolnictwo, wydobycie i rzemiosło. Tak więc Twoja postać rozwija się wraz z rozwojem swojej wioski i dynastii, pozostawiając Ci wiele do zrobienia i planowania podczas gry w Medieval Dynasty. Dziękujemy serdecznie.

Przechodząc dalej akceptujesz Regulamin strony FileFactory.pl
Komentarze
Avatar
Bendyy
Gra zadziałała bez problemów, szybko i konkretnie ;>
Odpowiedz
Avatar
Zwinny
każdy chyba bedzie zadowolony xD u mnie Medieval Dynasty płynnie śmiga i bez ścin!
Odpowiedz
Avatar
WodzUU
Szukałem długo czegoś takiego ale wkońcu znalazłem, czuje się jak zwycięzca :D
Odpowiedz
Avatar
WyklętyPL
Dla mnie to szybkość pobierania najbardziej się liczy, a tutaj wszystko ekspresikiem widzę idzie! Faktycznie pełna prędkość internetu, bardzo się pokrywa z moją prękością pobierania na speedteście :) .
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Inne strony mają jakieś dziwny sposób pobierania, jakieś part'y popakowane, czy coś, tutaj wszystko od razu idzie, nawet nie spodziewałem się, że to takie proste się okaże ;P
Odpowiedz
Avatar
Motyyl
Wcale się nie dziwię, że tu takie zainteresowanie XD Jak jest to warto brać po co przepłacać za gry :/ lepiej tu i tyle!
Odpowiedz
Avatar
SpoconyGaming
ja to w sumie tylko po jedną gierke wpadłem ale chyba zainteresuję się większą ilością xdd
Odpowiedz
Avatar
CandyMaster
Trafiłem tu z polecenia, obczaiłem trochę gierek, ale decyduję się na tą :) Będzie grane, oj będzie!
Odpowiedz
Avatar
OstrY6
Medieval Dynasty działa bez zarzutów, nic więcej do dodania niemam
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Wszystko ok jak na moje oko :)
Odpowiedz
Avatar
Anonim
każdy kto choć raz się spotkał z pobieraniem gier z neta doświadczenia mógł mieć różne :D sam się przejechałem na kilku stronkach, ale tu jest wszystko git - trochę się zdziwiłem, nie ukrywam xD Lecz jednak są jeszcze normalne strony z grami! 11/10!!!
Odpowiedz
Avatar
zamknięty_w_gułagu
z początku poczytałem trochę tutaj co i jak i teraz wszystko wiem. Medieval Dynasty już od godzinki na dysku siedzi
Odpowiedz
Avatar
BezkresEndu
Zrobiłem dokładnie tak jak na stronie każdy etap instalacji itd i muszę powiedzieć że nie wiem co powiedzieć XD Jedno słowo tylko DZIAŁA!
Odpowiedz
Avatar
TeRRmIT
jest tak jak powinno być :-) dziękuje
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Troche szybko pobrało, nie dało się nie zauważyć :d
Odpowiedz
Avatar
Nikol
identycznie tu thx
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Nie ma to żadnych wirusów jak coś, sprawdzałem przed instalacją :D
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Długo nie mogłem tego znaleźć :/ teraz już mam, ale ile to czasu minęło...
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Kozacko działa i szybko pobiera <3
Odpowiedz
Avatar
Wiertło_0
Nie napotkałem żadnych trudności z tym więc śmiało można rzec, że każdy to ogarnie : )
Odpowiedz
Avatar
MajkiZNC
pobrałem i sprawdziłem to działa :o
Odpowiedz
Avatar
Anonim
tego mi brakowało xDDD duża biblioteka gier i wszystkie tak łatwo instalować
Odpowiedz
Avatar
qwerty0
najlepiej z tąd pobrać to moje zdanie :)
Odpowiedz
Avatar
Dronim
Gra się uruchamia, wszystko co jest w oryginale też jest na pierwszy rzut oka no i gra się dobrze to przede wszystkim.
Odpowiedz
Avatar
R3con
to jest najlepsze co mogło mnie dziś spotkać xd
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Jest super, zgadzam się z każdym tutaj
Odpowiedz
Avatar
Anonim
OK!
Odpowiedz
Avatar
koniczyn
Spoko giera
Odpowiedz
Avatar
Immonedum
działa od razu po instalacji to się szanuje!
Odpowiedz
Avatar
Vort
Nikogo to nie powinno chyba dziwić że to śmiga bez problemów :p
Odpowiedz
Avatar
Genda
pobrałem to i postępowałem wedle instrukcji, teraz mam Medieval Dynasty i mogę pykać B)
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Polecam !!!
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Perfect stronka, gry działają to bardzo duży plus :)
Odpowiedz
Avatar
BrakPomysluNaNick
zajebista strona ale to chyba już wie każdy kto stąd pobrał :V
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Dobrze jest.
Odpowiedz
Avatar
twitti
mam windows 7 i działa lol
Odpowiedz
Avatar
Castion94
Strona ta jest najlepsza! Nie ma drugiej takiej!
Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Żadne z pól nie jest wymagane oprócz treści komentarza - opinie możesz pisać anonimowo *

Komentarz został dodany! Pojawi się na stronie w ciągu kilku godzin po przejściu moderacji - duży ruch sprawia, że pozostawienie tego bez moderacji spowodowałoby całkowite zaspamowanie strony.