Medieval Dynasty Download

Pełne wersje gier

Medieval Dynasty Download

17
Medieval Dynasty Download

Medieval Dynasty Download PC Pełna Wersja 🥇

Witajcie kochani! Mamy wielką przyjemność przedstawić Wam kolejny ciekawy tytuł który zatrzyma Was przy sobie na wiele godzin. Nosi on nazwę Medieval Dynasty Pełna wersja i należy do bardzo rozbudowanych i dopracowanych produkcji. Zachęcamy do dalszego czytania. Medieval Dynasty, średniowieczna gra RPG survivalowa od dewelopera Render Cube jest obecnie w fazie wczesnego dostępu na Steam. Jak dotąd wersja alfa jest imponująca, ale nadal istnieją pewne elementy, na które zespół prawdopodobnie ciężko pracuje, ciągle wdrażając i udoskonalając.

10.0

Ocena Ekipy

Parametry gry

Sterowanie
10.0
Grafika
10.0
Mechanika
10.0
Jakość wstawki
10.0
Ocena gry
10.0
Plusy gry
  • Pełna wersja gry
  • Ciekawy model rozgrywki
  • Rozbudowany świat
  • Dla słabszych PC i laptopów jest optymalizacja
  • Wiele interakcji
Minusy gry
  • Uzależnia
  • Zabiera dużo czasu

Wymagania minimalne do dobrej/średniej jakości gry

Ram: 4GB
Procesor: Quad Core 3.0 GHz lub lepszy
Pamięć: około 10GB z zapisami
Windows: 7 / 8.1 / 10 - 32-64 bit
Karta graficzna: 4 GB GeForce GTX 970 lub lepsza
oraz
Dobre głośniki lub słuchawki :)
Grać można zarówno na laptopie jak i komputerze! To nie robi różnicy.

Odnośnie procesu pobierania i instalacji gry - na zdjęciach są znaki wodne z adresem naszej strony, gdyż są to programy autorskie stworzone przez nas i nie chcemy, aby ktoś inny mógł sobie przypisać naszą pracę - na instalatorze i w programie instalacyjnym gry nie ma napisu naszej strony.

Dlaczego warto wybrać DownloadGames.net.pl 

  Błyskawiczna prędkość pobierania. Nasze wstawki są umieszczane na serwerach bez limitu transferu.
  Bezpieczeństwo. Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń na stronie jak i w Instalatorach do pobrania.
  Szczegółowe opisy. Każda gra na naszej stronie jest dokładnie opisana informując o wszystkich aspektach.
  Dostępność. Platforma, na której się znajdujesz jest dostępna dla każdego - w każdy dzień i o każdej godzinie.
  Wsparcie. Jeśli napotkasz problem, możesz skorzystać z kontaktu i dopytać nas o poszczególne kwestie.
  Wiele godzin zabawy! Wybierając nasz Serwis możesz zagwarantować dziesiątki (jak nie setki!) godzin z grą.
  Unikalność. W internecie istnieje wiele stron podobnych do naszej, ale przez wieloletnie działanie zdobyliśmy renomę oraz zaufanie tysięcy graczy w kraju. Metody, jakie opisujemy, są najskuteczniejsze.

100% Satysfakcji! Nie ryzykuj i graj już dziś 

Medieval Dynasty Download

Sprawdź instalator poniżej

Medieval Dynasty pobierz

Przykładowa Instalacja gry (link do pobrania jest pod zdjęciami - jest 9 screenów kluczowych etapów instalacji)

Na obrazku niżej jest przedstawiamy program przed uruchomieniem instalacji gry, jest to plik setup.exe.

Medieval Dynasty pobierz

Aby móc instalować, musisz zaakceptować Umowę licencyjną. Zrób to klikając Zgadzam się i przyciskiem Dalej.

Medieval Dynasty download

W następnym oknie mamy możliwość zaznaczenia, których dodatków chcemy użyć - jakie od razu mają się zainstalować. Zaznaczamy, które nam odpowiadają, wybieramy dodatkowe opcje i klikamy Dalej.

Medieval Dynasty pobierz pc

Teraz musimy wybrać miejsce instalacji gry. Wybieramy miejsce przyciskiem Przeglądaj jeśli domyślne nam nie odpowiada i wciskamy Instaluj.

Medieval Dynasty download pc

I teraz gra się instaluje. W zależności od posiadanego sprzętu, czas instalacji gry nie przekroczy 5-10 minut.

Medieval Dynasty pelna wersja

Medieval Dynasty download pelna wersja

Medieval Dynasty download pelna wersja

Gdy instalacja pełnej wersji gry Medieval Dynasty się skończy, otrzymamy komunikat taki jak poniżej:

jak pobrac Medieval Dynasty

Gotowe! Gra została poprawnie zainstalowana i możemy śmiało zaczynać rozgrywkę. Jeśli nie macie najnowszego DirectX wymaganego do gry, zaznaczcie opcję Zainstaluj DirectX - my już taką mamy zainstalowaną, więc nie zaznaczaliśmy tejże opcji. Po wybraniu opcji jakich chcemy, wystarczy teraz wcisnąć tylko Zakończ.

Link do pobrania:

Dodatkowo uprzejmie informujemy, że wszystkie komentarze znajdujące się pod postem, które będą starsze niż miesiąc-dwa, zostają usunięte ponieważ mamy ciągle nowe komentarze, jest ich coraz więcej, a chcemy by było ich niedużo i były ciągle aktualne.

Trailer gry

Medieval Dynasty Download

Wczesne zamieszanie wokół gry jest zdecydowanie uzasadnione i myślę, że Ci, którzy grali, są bardzo podekscytowani tym, co przyniesie przyszłość dla Medieval Dynasty Download. Ta produkcja umożliwia Ci założenie średniowiecznej dynastii. Historia wygląda mniej więcej tak, że Twój dom został zniszczony przez wojnę i wyruszyłeś, aby znaleźć swojego wuja i rozpocząć nowe życie. Twoja podróż kończy się w miejscu, w którym toczy się gra, w spokojnej krainie z kilkoma wioskami i mnóstwem zasobów niezbędnych do przetrwania.

Medieval Dynasty Pobierz

Aby przetrwać poszczególne sezony i zbudować swoją dynastyczną reputację, musisz gromadzić zasoby, zaspokajać podstawowe ludzkie potrzeby czyli żywność i wodę, pomagać współobywatelom w zadaniach, założyć rodzinę i ostatecznie zbudować własną wioskę. To dość długa lista rzeczy do osiągnięcia w Medieval Dynasty Pobierz, ale właśnie te cele sprawią, że chętnie powrócisz do tej gry. Po pierwszych kilku godzinach osiedlania się w średniowiecznej dynastii z podstawowym schronieniem, niektórymi zebranymi zasobami i kilkoma szczęśliwymi obywatelami zdobytymi poprzez postęp w zadaniach, tytuł zastawił już na mnie swoje wciągające haczyki.

Kilka pętli nagród w Medieval Dynasty Download PC jak chociażby przetrwanie, postęp w zadaniach, postęp postaci, na które ta gra działa jednocześnie, prezentuje się naprawdę dobrze. Aspekt przetrwania jest prosty, gdyż musisz wypełnić mierniki głodu i wody, jednocześnie utrzymując temperaturę, bo chociażby zima w Medieval Dynasty Pobierz PC będzie wymagała cieplejszej odzieży niż ta, od której zaczynasz. Pożywienie jest dostępne poprzez zbieranie grzybów i jagód lub też polowanie i łapanie dzikich zwierząt, a każde naturalne źródło wody pozwala napełnić brzuch. Będziesz potrzebować podstawowego domu do spania, który oferuje również miejsce do przechowywania i do gotowania surowego mięsa.

Recenzje gier

Medieval Dynasty Pełna wersja

W końcu możesz uprawiać warzywa i hodować bydło, gdy już uruchomisz swoją wioskę w grze Medieval Dynasty Pełna wersja Pobierz, aby wyżywić siebie i swoich mieszkańców. Nie udało mi się jeszcze uruchomić i zafunkcjonować jako w pełni rozwinięta wioska w grze, ale perspektywa zrobienia tego w bliskiej przyszłości utrzymuje mnie przy życiu i motywacji do dalszego osiągania celów. Mając tylko kilku mieszkańców, przydzieliłem ich do domku myśliwskiego, aby przechowywać zapasy żywności na zimę.

Obecnie mam kilka pól przeznaczonych pod uprawę, ale nie miałem okazji dowiedzieć się, co sadzić, aby zmaksymalizować wzrost w poszczególnych porach roku. W tej chwili trochę trudno jest zrozumieć wszystko, co potrzebne jest do uszczęśliwienia mieszkańców wioski, ponieważ zaprosiłem pierwszego mieszkańca bez odpowiedniego budynku do przechowywania żywności i prawie umarł z głodu. Jestem pewien, że wraz z postępem w rozwoju pojawi się więcej informacji i rozmaitych społeczności, które pomogą Ci zaplanować prawdziwą gwiezdną wioskę! Polowanie w grze Medieval Dynasty Download PL jest zdecydowanie najważniejszym punktem wczesnej gry. Uderzanie drewnianymi włóczniami w poszczególne napotkane zwierzęta daje satysfakcję, ale nie jest pozbawione frustracji.

Opisy i recenzje gier

Medieval Dynasty Download PC

Podstawowy łuk, który otrzymujesz lub wytwarzasz w grze, zapewnia większą celność z dystansu, ale wydaje się słabszy w porównaniu z włócznią. Tak czy inaczej, po zabiciu ofiary możesz oskórować zwierzę w celu uzyskania cennego mięsa, skóry i futra. Ponieważ robiłem zbyt dużo polowań pomiędzy wycieczkami do różnych wiosek wokół średniowiecznej dynastii w Medieval Dynasty Po polsku, sprzedałem dużo nadwyżki mięsa, aby nie zepsuło się ono w moim ekwipunku.

W grze Skąd pobrać Medieval Dynasty w Pełnej wersji istnieje mechanika psucia się, ale nie sądzę, aby w tej chwili w pełni się to udało. Podstawowe zrozumienie jest takie, że przedmioty, które masz przy sobie, psują się szybciej, niż gdyby były przechowywane. Gotowanie zdegradowanego kawałka surowego mięsa zwiększy jego świeżość, dlatego duże sesje gotowania należy zachować bezpośrednio po zmianie pory roku. Skoro mowa o porach roku, są one absolutnie cudowne. Każdy sezon w grze Medieval Dynasty Download Freejest bardzo dobrze dopracowany pod naprawdę wieloma aspektami i wydaje się autentyczny. Fajnie jest też widzieć, jak mieszkańcy i wioski zmieniają się w każdym sezonie. Byłem trochę zaskoczony, że każdy sezon mija w grze w trzy dni, ale po kilku latach grania ta zmiana ma sens.

Myślę, że programiści mogliby dodać tam bonus, który odblokuje dodatkowy dzień w sezonie, jeśli to możliwe, ale będzie też w porządku, jeśli zostanie to tak jak jest aktualnie. Z upływem każdego sezonu krajobrazy średniowiecznej dynastii zmieniają się i czasami mogą być oszałamiające, tak bardzo, że zatrzymywałem się i podziwiałem widok przed zejściem do następnej doliny. Ta gra wygląda wspaniale i nie mogę się doczekać, aż moderatorzy wezmą ją w swoje ręce, aby poprawić oświetlenie i scenerię. W okresie między zmianami sezonu w Medieval Dynasty Ściągnij za darmo a przetrwaniem Twoja postać będzie się starzeć , ale także rozwijać umiejętności. Istnieje kilka drzewek umiejętności z dużą ilością profitów do odblokowania, chociaż niektóre z nich nie są obecnie w pełni zaimplementowane.

Poradniki do gier

Jak pobrać Medieval Dynasty na PC

Wczesnym atutem w Jak pobrać Medieval Dynasty na PC wartym zdobycia była premia do punktów doświadczenia zdobywanych podczas wykonywania umiejętności przetrwania, pozwalająca na szybszy postęp oraz możliwość korzystania z trybu wykrywania ziół i zasobów na całym świecie. To był nieoceniony składnik do znalezienia przedmiotów w bujnych lasach, gdzie podłoga jest pokryta krzakami i roślinami, a my potrzebujemy wśród nich znaleźć zioła i grzyby. Inne drzewka umiejętności z możliwymi do odblokowania profitami to polowanie, dyplomacja, rolnictwo, wydobycie i rzemiosło. Tak więc Twoja postać rozwija się wraz z rozwojem swojej wioski i dynastii, pozostawiając Ci wiele do zrobienia i planowania podczas gry w Medieval Dynasty. Dziękujemy serdecznie.

Link do pobrania: