Need for Speed Carbon Download Za darmo Pełna wersja

Pełne wersje gier

Pobierz za darmo już teraz - link do pobrania w tekście!

17
Need for Speed Carbon Download

Witamy! U nas od jakiegoś czasu są same perełki, więc i recenzji Need for Speed Carbon Download nie mogło zabraknąć! Opisywana przez nas gra jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych odsłon cyklu, a zarazem jednym ze światowych bestsellerów jeśli chodzi o rozgrywkę właśnie w świecie nielegalnych wyścigów. Prezentowana gra w pewnym sensie może przypominać poprzednie odsłony, a jednym z dodatków Need for Speed: Carbon Download PC znanych z innej odsłony cyklu jest właśnie unikanie policji oraz pościgi z nimi.

10.0

Ocena Ekipy

Parametry gry

Sterowanie
10.0
Grafika
10.0
Mechanika
10.0
Jakość wstawki
10.0
Ocena gry
10.0
Plusy gry
  • Ciekawy model rozgrywki
  • Rozbudowany świat
  • Dla słabszych PC i laptopów jest optymalizacja
  • Wiele interakcji
Minusy gry
  • Uzależnia
  • Zabiera dużo czasu

Wymagania minimalne do dobrej/średniej jakości gry

Ram: 1GB
Procesor: Pentium 4 1.7 GHz lub lepszy
Pamięć: około 6.1GB z zapisami
Windows: 7 / 8.1 / 10 / 11 - 32-64 bit
Karta graficzna: 64MB GeForce 4 lub lepsza
oraz
Dobre głośniki lub słuchawki :)
Grać można zarówno na laptopie jak i komputerze! To nie robi różnicy.

Odnośnie procesu pobierania i instalacji – na zdjęciach znajdziesz nasze znaki wodne, gdyż utworzyliśmy je na potrzebę wizualizacji, mają charakter poglądowy, aby uświadomić użytkownikowi, jak może przebiegać proces pobierania i instalacji oryginalnej gry.


Obejrzyj Wideo, dlaczego jesteśmy najlepsi

Dlaczego warto wybrać DownloadGames.net.pl

Bezpieczeństwo. Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń na stronie. Gwarancja prywatności i szyfrowanie.
Pewność i satysfakcja. Wybierając naszą stronę masz możliwość grać szybko i łatwo w najnowsze tytuły.
Wiele godzin zabawy! Nasz Serwis zagwarantuje Ci dziesiątki (jak nie setki!) godzin z grą bez przepłacania.
I co najważniejsze - cechuje nas unikalność. W internecie istnieje wiele stron podobnych do naszej, ale przez wieloletnie działanie zdobyliśmy renomę oraz zaufanie tysięcy graczy w kraju. Instalator pobierający grę, jaki prezentujemy, jest najskuteczniejszy!

100% Satysfakcji! Graj już dziś


Sprawdź instalator pobierający grę poniżej

Need for Speed Carbon pobierz

Nasz autorski instalator gry - link do pobrania poniżej

Na obrazku niżej jest program przed uruchomieniem instalacji gry, jest to plik setup.exe

Need for Speed Carbon pobierz

Aby móc instalować, musisz zaakceptować Umowę licencyjną. Zrób to klikając Zgadzam się i przyciskiem Dalej.

Need for Speed Carbon download

W następnym oknie mamy możliwość zaznaczenia, których dodatków chcemy użyć - jakie od razu mają się zainstalować. Zaznaczamy, które nam odpowiadają i klikamy Dalej.

Need for Speed Carbon pobierz pc

Teraz musimy wybrać miejsce instalacji gry. Wybieramy miejsce przyciskiem Przeglądaj jeśli domyślne nam nie odpowiada i wciskamy Instaluj.

Need for Speed Carbon download pc

I teraz gra się instaluje. W zależności od posiadanego sprzętu, czas instalacji gry nie przekroczy 5 minut.

Need for Speed Carbon pelna wersja

Need for Speed Carbon download pelna wersja

Need for Speed Carbon download pelna wersja

Gdy instalacja gry się skończy, otrzymamy np. komunikat taki jak poniżej:

jak pobrac Need for Speed Carbon

Gotowe! Gra została poprawnie zainstalowana i możemy śmiało zaczynać rozgrywkę. Tak wygląda proces instalacji gry. Jeśli nie macie najnowszego DirectX wymaganego do gry, zaznaczcie opcję Zainstaluj DirectX.
Po wybraniu opcji jakich chcemy, wystarczy teraz wcisnąć tylko Zakończ.


Lub przejdź na hosting ze wszystkimi grami

Dodatkowe informacje o grze Need for Speed Carbon

Data premiery: 1 listopad 2006

Producent: Electronic Arts

Tryb gry: Single / Multiplayer

Platformy: PC / PlayStation / Xbox


Trailer / zwiastun gry Need for Speed Carbon

Need for Speed Carbon Download

Znane elementy z innej serii, oraz z dwóch poprzednich odsłon znajdziemy też i tutaj: wiele elementów tuningu oraz opcji konfiguracji wybranych sprzętów. Oczywiście tytuł ten może nam zaoferować wiele innych interesujących aspektów, których na próżno można szukać w innych grach. Wybierając naszą stronę i instalator Need for Speed: Carbon Pełna wersja PC musisz się liczyć z tym, że gra ta pochłonie Ciebie na całego i nie będziesz mógł oderwać się od monitora.

Need for Speed Carbon Pobierz

Pobieranie z naszego serwisu jest bardzo szybkie, więc bardzo prawdopodobne jest, że decydując się na pobranie już teraz – za maksymalnie 15-20 minut będziesz mógł już grać, po pobraniu i instalacji. Wracając do recenzji gry, to aby móc przejąć kontrolę NFS Carbon Download PL nad konkretnym sektorem będziemy musieli pokonać panujący tam gang. Poradnik Skąd pobrać Need for Speed Carbon: Own The City w Pełnej wersji stoi przed Tobą otworem. Wykorzystaj potencjał naszej strony oraz błyskawiczny czas pobierania, a właśnie z użyciem naszych technik i wieloletniego doświadczenia zagrasz w tą grę już dzisiaj w pełnej wersji. Odnośnie samej recenzji, będziemy musieli stoczyć pojedynek z najważniejszym członkiem wrogiej grupy.

Wszystkie wyścigi odbywają Need for Speed Carbon Pobierz się w kanionach. Niektóre z trybów wyścigów są przedstawione w dosyć interesującej technice. Pierwszy odbywający się wyścig wymaga od nas jechania za autem przeciwnika. Ważnym elementem jest zachowanie właściwej odległości, bo właśnie przez zachowanie właściwej odległości będziemy mogli uzyskać dodatkowe punkty. Następny wyścig Need for Speed Carbon Download wymagać będzie od nas wyprzedzenia naszego wroga i utrzymania sporej odległości, aby był za nami jak najdalej. Jego zadaniem będzie w ten sposób odebrać nam punkty, które zdołaliśmy zgromadzić przez większość czasu. Producenci do naszej dyspozycji oddali aż sześćdziesiąt różnych pojazdów o różnych klasach.

Recenzje gier

Need for Speed Carbon Pełna wersja

Każde z nich są NFS Carbon Ściągnij za darmo odpowiednio pogrupowane i znajdziemy takie pojazdy jak tuner, muscle oraz exotic. Różnice między tymi klasami będziemy mogli dosyć wyraźnie odczuć. Na przykład pojazdy pochodzące z grupy muscle będą się świetnie nadawać w przypadku wyścigów, które cechują jechanie od punktu A do punktu B. Natomiast pojazdu oznaczone jako tuner będą nam przydatne Need for Speed Carbon Do pobrania Bez klucza jeśli postanowimy ścigać się na drogach dosyć krętych oraz ciężkich.

Wtedy będziemy mogli skorzystać z wykupionych wcześniej wehikułów, a one są modyfikowane – zmienić możemy różne aspekty, mechaniczne jak i też wizualne. Znajdziemy tutaj również interesującą opcję jaką jest moduł Autosculpt. Właśnie to przez ten element Need for Speed Carbon Download Free będziemy mogli skorzystać z bardzo przyjaznej modyfikacji konkretnych elementów nadwozia. Produkcja ta gwarantuje nam wiele wciągających rozgrywek i znajdziemy też specjalne wyścigi oparte o driftingu. Tytuł ten zaoferuje nam dużą jakość rozgrywki oraz świetną oprawę graficzną jeśli wykorzystamy do tego odświeżające Pobierz Need for Speed Carbon PC mody graficzne. Jeśli chodzi o dźwięk występujący w grze, to oczywiście nie mogło zabraknąć idealnie pasującej ścieżki muzycznej jak i też odgłosów silnika, które potrafią przyspieszyć bicie serca.

Opisy i recenzje gier

Need for Speed Carbon Download PC

Jak więc widać, tytuł ten oferuje wiele możliwości oraz nieskończoną dozę zabawy. Będziemy mogli się przy tym świetnie zrelaksować oraz powrócić do najlepszej odsłony serii. W ten sposób już wiesz Jak pobrać NFS Carbon na PC więc nie czekaj i pobierz teraz na swój komputer lub laptop! >W tym celu wymagane jest posiadanie własnej drużyny zawodników, aby móc zmierzyć się z innymi. Nasza ekipa może posiadać w swoich zespole nie tylko kierowców, ale też mechaników oraz inżynierów.

Jeśli postanowimy zatrudnić kogoś do naszej drużyny, każda z wybieranych NFS Carbon Pełna wersja PC przez nas osób będzie posiadać określone specjalizacje. Będziemy mogli w celu współpracy wykonywać zróżnicowane akcje oraz naszym wspólnikom wykonywać polecenia. Przykładowo nasi pomocnicy będą mogli zablokować wrogiego przeciwnika w celu ułatwienia zwycięstwa. Dodatkowo jeśli uda nam się pokonać właściwych wrogów, następnym elementem Need for Speed Carbon Pobierz będzie odblokowanie konkretnych miejsc w mieście. Znajdziemy wiele nowych trybów Need for Speed Carbon Pobierz jak i elementów zabawy, a do nich możemy zaliczyć między innymi odbywanie wyścigów w kanionach lub móc posiadać swoją grupę i właśnie z nimi stawiać czoła wrogim teamom.

Najważniejszym elementem gry jest zaś budowanie trybu kariery, a elementem wartym nadmienienia jest fakt, że będziemy sterowali tą samą postacią, którą mieliśmy NFS Carbon Download PC okazję widzieć w poprzedniej odsłonie serii, więc jest to świetny pomysł na wydłużenie kariery. Protagonista postanawia wrócić do rodzinnego miasta jakim jest Palmont.

Poradniki do gier

Jak pobrać Need for Speed Carbon na PC

Kiedy to uda mu się dotrzeć we wskazane miejsce, od razu zauważa, że miasto jest kontrolowane przez wrogie gangi, które niezbyt są przyjaźnie nastawione do protagonisty. Oczywiście naszym głównym NFS Carbon Pobierz PC zadaniem będzie walka z innymi poprzez stałe wygrywanie wszelkich wyścigów oraz starając się coraz bardziej rozszerzać sektory miasta. Podobnie jak to miało w poprzedniej odsłonie, wszystkie cutscenki będą ukazywane za pomocą krótkich filmików z wykorzystaniem prawdziwych aktorów. Miasto, w którym będziemy mogli się ścigać Need for Speed Carbon Pełna wersja Pobierz jest jeszcze większe niż wcześniej – oznacza to jeszcze więcej elementów do odkrywania oraz jeszcze dłuższej rozgrywki.


Lub przejdź na hosting ze wszystkimi grami