Need for Speed Carbon Download [PC] ⚡️ Pełna wersja Pobierz PL

Pełne wersje gier

Need for Speed Carbon w Pełnej wersji!

17
Need for Speed Carbon Download

Need for Speed Carbon Download Pełna Wersja 🥇

Witamy! U nas od jakiegoś czasu są same perełki, więc i Need for Speed: Carbon Pełna wersja nie mogło zabraknąć! Opisywana przez nas gra jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych odsłon cyklu, a zarazem jednym ze światowych bestsellerów jeśli chodzi o rozgrywkę właśnie w świecie nielegalnych wyścigów. Prezentowana gra w pewnym sensie może przypominać poprzednie odsłony, a jednym z dodatków Need for Speed: Carbon Download znanych z innej odsłony cyklu jest właśnie unikanie policji oraz pościgi z nimi.

10.0

Ocena Ekipy

Parametry gry

Sterowanie
10.0
Grafika
10.0
Mechanika
10.0
Jakość wstawki
10.0
Ocena gry
10.0
Plusy gry
  • Pełna wersja gry
  • Ciekawy model rozgrywki
  • Rozbudowany świat
  • Dla słabszych PC i laptopów jest optymalizacja
  • Wiele interakcji
Minusy gry
  • Uzależnia
  • Zabiera dużo czasu

Wymagania minimalne do dobrej/średniej jakości gry

Ram: 1GB
Procesor: Pentium 4 1.7 GHz lub lepszy
Pamięć: około 6.1GB z zapisami
Windows: 7 / 8.1 / 10 / 11 - 32-64 bit
Karta graficzna: 64MB GeForce 4 lub lepsza
oraz
Dobre głośniki lub słuchawki :)
Grać można zarówno na laptopie jak i komputerze! To nie robi różnicy.

Odnośnie procesu pobierania i instalacji gry - na zdjęciach są znaki wodne z adresem naszej strony, gdyż są to programy autorskie stworzone przez nas i nie chcemy, aby ktoś inny mógł sobie przypisać naszą pracę - na instalatorze i w programie instalacyjnym gry nie ma napisu naszej strony.


Obejrzyj krótki film o możliwościach dostępnych tylko u nas

Dlaczego warto wybrać DownloadGames.net.pl 

  Błyskawiczna prędkość pobierania. Nasze wstawki są umieszczane na serwerach bez limitu transferu.
  Bezpieczeństwo. Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń na stronie jak i w Instalatorach do pobrania.
  Pewność i satysfakcja. Ściągając z naszej strony masz możliwość grać w najnowsze tytułu bez ograniczeń.
  Wiele godzin zabawy! Wybierając nasz Serwis możesz zagwarantować dziesiątki (jak nie setki!) godzin z grą.
  I co najważniejsze - cechuje nas unikalność. W internecie istnieje wiele stron podobnych do naszej, ale przez wieloletnie działanie zdobyliśmy renomę oraz zaufanie tysięcy graczy w kraju. Metody, jakie prezentujemy, są najskuteczniejsze!

100% Satysfakcji! Nie ryzykuj i graj już dziś 


Need for Speed Carbon Download

Sprawdź instalator pobierający grę poniżej

Czym jest instalator Kliknij > ten napis < i dowiedz się więcej o najlepszych metodach pobierania jakie stosujemy!

Need for Speed Carbon pobierz


Instalacja gry (link do pobrania gry jest pod zdjęciami - jest 9 screenów, aby potwierdzić zawartość - polecamy przejrzeć)

Na obrazku niżej jest przedstawiamy program przed uruchomieniem instalacji gry, jest to plik setup.exe.

Need for Speed Carbon pobierz

Aby móc instalować, musisz zaakceptować Umowę licencyjną. Zrób to klikając Zgadzam się i przyciskiem Dalej.

Need for Speed Carbon download

W następnym oknie mamy możliwość zaznaczenia, których dodatków chcemy użyć - jakie od razu mają się zainstalować. Zaznaczamy, które nam odpowiadają, wybieramy dodatkowe opcje i klikamy Dalej.

Need for Speed Carbon pobierz pc

Teraz musimy wybrać miejsce instalacji gry. Wybieramy miejsce przyciskiem Przeglądaj jeśli domyślne nam nie odpowiada i wciskamy Instaluj.

Need for Speed Carbon download pc

I teraz gra się instaluje. W zależności od posiadanego sprzętu, czas instalacji gry nie przekroczy 5 minut.

Need for Speed Carbon pelna wersja

Link jest tuż pod zdjęciami!

Need for Speed Carbon download pelna wersja

Need for Speed Carbon download pelna wersja

Gdy instalacja pełnej wersji gry Need for Speed Carbon się skończy, otrzymamy komunikat taki jak poniżej:

jak pobrac Need for Speed Carbon

Gotowe! Gra została poprawnie zainstalowana i możemy śmiało zaczynać rozgrywkę. Jeśli nie macie najnowszego DirectX wymaganego do gry, zaznaczcie opcję Zainstaluj DirectX - my już taką mamy zainstalowaną, więc nie zaznaczaliśmy tejże opcji. Po wybraniu opcji jakich chcemy, wystarczy teraz wcisnąć tylko Zakończ.

Link do pobrania:

  Przechodząc dalej klikając przycisk ,,Pobierz teraz" akceptujesz Regulamin strony GameFactory.Cloud

Dodatkowo uprzejmie informujemy, że wszystkie komentarze znajdujące się pod postem, które będą starsze niż miesiąc-dwa, zostają usunięte ponieważ mamy ciągle nowe komentarze, jest ich coraz więcej, a chcemy by było ich niedużo i były ciągle aktualne.

Dodatkowe informacje o grze Need for Speed Carbon

Data premiery: 1 listopad 2006

Producent: Electronic Arts

Tryb gry: Single / Multiplayer

Platformy: PC / PlayStation / Xbox


Trailer / zwiastun gry Need for Speed Carbon

Need for Speed Carbon Download

Znane elementy z innej serii, oraz z dwóch poprzednich odsłon znajdziemy też i tutaj: wiele elementów tuningu oraz opcji konfiguracji wybranych sprzętów. Oczywiście tytuł ten może nam zaoferować wiele innych interesujących aspektów, których na próżno można szukać w innych grach. Wybierając naszą stronę i instalator Need for Speed: Carbon Pełna wersja PC musisz się liczyć z tym, że gra ta pochłonie Ciebie na całego i nie będziesz mógł oderwać się od monitora.

Need for Speed Carbon Pobierz

Pobieranie z naszego serwisu jest bardzo szybkie, więc bardzo prawdopodobne jest, że decydując się na pobranie już teraz – za maksymalnie 15-20 minut będziesz mógł już grać, po pobraniu i instalacji. Wracając do recenzji gry, to aby móc przejąć kontrolę NFS Carbon Download PL nad konkretnym sektorem będziemy musieli pokonać panujący tam gang. Poradnik Skąd pobrać Need for Speed Carbon: Own The City w Pełnej wersji stoi przed Tobą otworem. Wykorzystaj potencjał naszej strony oraz błyskawiczny czas pobierania, a właśnie z użyciem naszych technik i wieloletniego doświadczenia zagrasz w tą grę już dzisiaj w pełnej wersji. Odnośnie samej recenzji, będziemy musieli stoczyć pojedynek z najważniejszym członkiem wrogiej grupy.

Wszystkie wyścigi odbywają Need for Speed Carbon Pobierz się w kanionach. Niektóre z trybów wyścigów są przedstawione w dosyć interesującej technice. Pierwszy odbywający się wyścig wymaga od nas jechania za autem przeciwnika. Ważnym elementem jest zachowanie właściwej odległości, bo właśnie przez zachowanie właściwej odległości będziemy mogli uzyskać dodatkowe punkty. Następny wyścig Need for Speed Carbon Download wymagać będzie od nas wyprzedzenia naszego wroga i utrzymania sporej odległości, aby był za nami jak najdalej. Jego zadaniem będzie w ten sposób odebrać nam punkty, które zdołaliśmy zgromadzić przez większość czasu. Producenci do naszej dyspozycji oddali aż sześćdziesiąt różnych pojazdów o różnych klasach.

Recenzje gier

Need for Speed Carbon Pełna wersja

Każde z nich są NFS Carbon Ściągnij za darmo odpowiednio pogrupowane i znajdziemy takie pojazdy jak tuner, muscle oraz exotic. Różnice między tymi klasami będziemy mogli dosyć wyraźnie odczuć. Na przykład pojazdy pochodzące z grupy muscle będą się świetnie nadawać w przypadku wyścigów, które cechują jechanie od punktu A do punktu B. Natomiast pojazdu oznaczone jako tuner będą nam przydatne Need for Speed Carbon Do pobrania Bez klucza jeśli postanowimy ścigać się na drogach dosyć krętych oraz ciężkich.

Wtedy będziemy mogli skorzystać z wykupionych wcześniej wehikułów, a one są modyfikowane – zmienić możemy różne aspekty, mechaniczne jak i też wizualne. Znajdziemy tutaj również interesującą opcję jaką jest moduł Autosculpt. Właśnie to przez ten element Need for Speed Carbon Download Free będziemy mogli skorzystać z bardzo przyjaznej modyfikacji konkretnych elementów nadwozia. Produkcja ta gwarantuje nam wiele wciągających rozgrywek i znajdziemy też specjalne wyścigi oparte o driftingu. Tytuł ten zaoferuje nam dużą jakość rozgrywki oraz świetną oprawę graficzną jeśli wykorzystamy do tego odświeżające Pobierz Need for Speed Carbon PC mody graficzne. Jeśli chodzi o dźwięk występujący w grze, to oczywiście nie mogło zabraknąć idealnie pasującej ścieżki muzycznej jak i też odgłosów silnika, które potrafią przyspieszyć bicie serca.

Opisy i recenzje gier

Need for Speed Carbon Download PC

Jak więc widać, tytuł ten oferuje wiele możliwości oraz nieskończoną dozę zabawy. Będziemy mogli się przy tym świetnie zrelaksować oraz powrócić do najlepszej odsłony serii. W ten sposób już wiesz Jak pobrać NFS Carbon na PC więc nie czekaj i pobierz teraz na swój komputer lub laptop! >W tym celu wymagane jest posiadanie własnej drużyny zawodników, aby móc zmierzyć się z innymi. Nasza ekipa może posiadać w swoich zespole nie tylko kierowców, ale też mechaników oraz inżynierów.

Jeśli postanowimy zatrudnić kogoś do naszej drużyny, każda z wybieranych NFS Carbon Pełna wersja PC przez nas osób będzie posiadać określone specjalizacje. Będziemy mogli w celu współpracy wykonywać zróżnicowane akcje oraz naszym wspólnikom wykonywać polecenia. Przykładowo nasi pomocnicy będą mogli zablokować wrogiego przeciwnika w celu ułatwienia zwycięstwa. Dodatkowo jeśli uda nam się pokonać właściwych wrogów, następnym elementem Need for Speed Carbon Pobierz będzie odblokowanie konkretnych miejsc w mieście. Znajdziemy wiele nowych trybów Need for Speed Carbon Pobierz jak i elementów zabawy, a do nich możemy zaliczyć między innymi odbywanie wyścigów w kanionach lub móc posiadać swoją grupę i właśnie z nimi stawiać czoła wrogim teamom.

Najważniejszym elementem gry jest zaś budowanie trybu kariery, a elementem wartym nadmienienia jest fakt, że będziemy sterowali tą samą postacią, którą mieliśmy NFS Carbon Download PC okazję widzieć w poprzedniej odsłonie serii, więc jest to świetny pomysł na wydłużenie kariery. Protagonista postanawia wrócić do rodzinnego miasta jakim jest Palmont.

Poradniki do gier

Jak pobrać Need for Speed Carbon na PC

Kiedy to uda mu się dotrzeć we wskazane miejsce, od razu zauważa, że miasto jest kontrolowane przez wrogie gangi, które niezbyt są przyjaźnie nastawione do protagonisty. Oczywiście naszym głównym NFS Carbon Pobierz PC zadaniem będzie walka z innymi poprzez stałe wygrywanie wszelkich wyścigów oraz starając się coraz bardziej rozszerzać sektory miasta. Podobnie jak to miało w poprzedniej odsłonie, wszystkie cutscenki będą ukazywane za pomocą krótkich filmików z wykorzystaniem prawdziwych aktorów. Miasto, w którym będziemy mogli się ścigać Need for Speed Carbon Pełna wersja Pobierz jest jeszcze większe niż wcześniej – oznacza to jeszcze więcej elementów do odkrywania oraz jeszcze dłuższej rozgrywki.

Link do pobrania:

  Przechodząc dalej klikając przycisk ,,Pobierz teraz" akceptujesz Regulamin strony GameFactory.Cloud

Komentarze
Avatar
Bendyy
Gra zadziałała bez problemów, szybko i konkretnie ;>
Odpowiedz
Avatar
Zwinny
każdy chyba bedzie zadowolony xD u mnie Need for Speed Carbon płynnie śmiga i bez ścin!
Odpowiedz
Avatar
WodzUU
Szukałem długo czegoś takiego ale wkońcu znalazłem, czuje się jak zwycięzca :D
Odpowiedz
Avatar
WyklętyPL
Dla mnie to szybkość pobierania najbardziej się liczy, a tutaj wszystko ekspresikiem widzę idzie! Faktycznie pełna prędkość internetu, bardzo się pokrywa z moją prękością pobierania na speedteście :) .
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Inne strony mają jakieś dziwny sposób pobierania, jakieś part'y popakowane, czy coś, tutaj wszystko od razu idzie, nawet nie spodziewałem się, że to takie proste się okaże ;P
Odpowiedz
Avatar
Motyyl
Wcale się nie dziwię, że tu takie zainteresowanie XD Jak jest to warto brać po co przepłacać za gry :/ lepiej tu i tyle!
Odpowiedz
Avatar
SpoconyGaming
ja to w sumie tylko po jedną gierke wpadłem ale chyba zainteresuję się większą ilością xdd
Odpowiedz
Avatar
CandyMaster
Trafiłem tu z polecenia, obczaiłem trochę gierek, ale decyduję się na tą :) Będzie grane, oj będzie!
Odpowiedz
Avatar
OstrY6
Need for Speed Carbon działa bez zarzutów, nic więcej do dodania niemam
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Wszystko ok jak na moje oko :)
Odpowiedz
Avatar
Anonim
każdy kto choć raz się spotkał z pobieraniem gier z neta doświadczenia mógł mieć różne :D sam się przejechałem na kilku stronkach, ale tu jest wszystko git - trochę się zdziwiłem, nie ukrywam xD Lecz jednak są jeszcze normalne strony z grami! 11/10!!!
Odpowiedz
Avatar
zamknięty_w_gułagu
z początku poczytałem trochę tutaj co i jak i teraz wszystko wiem. Need for Speed Carbon już od godzinki na dysku siedzi
Odpowiedz
Avatar
BezkresEndu
Zrobiłem dokładnie tak jak na stronie każdy etap instalacji itd i muszę powiedzieć że nie wiem co powiedzieć XD Jedno słowo tylko DZIAŁA!
Odpowiedz
Avatar
TeRRmIT
jest tak jak powinno być :-) dziękuje
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Troche szybko pobrało, nie dało się nie zauważyć :d
Odpowiedz
Avatar
Nikol
identycznie tu thx
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Nie ma to żadnych wirusów jak coś, sprawdzałem przed instalacją :D
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Długo nie mogłem tego znaleźć :/ teraz już mam, ale ile to czasu minęło...
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Kozacko działa i szybko pobiera <3
Odpowiedz
Avatar
Wiertło_0
Nie napotkałem żadnych trudności z tym więc śmiało można rzec, że każdy to ogarnie : )
Odpowiedz
Avatar
MajkiZNC
pobrałem i sprawdziłem to działa :o
Odpowiedz
Avatar
Anonim
tego mi brakowało xDDD duża biblioteka gier i wszystkie tak łatwo instalować
Odpowiedz
Avatar
qwerty0
najlepiej z tąd pobrać to moje zdanie :)
Odpowiedz
Avatar
Dronim
Gra się uruchamia, wszystko co jest w oryginale też jest na pierwszy rzut oka no i gra się dobrze to przede wszystkim.
Odpowiedz
Avatar
R3con
to jest najlepsze co mogło mnie dziś spotkać xd
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Jest super, zgadzam się z każdym tutaj
Odpowiedz
Avatar
Anonim
OK!
Odpowiedz
Avatar
koniczyn
Spoko giera
Odpowiedz
Avatar
Immonedum
działa od razu po instalacji to się szanuje!
Odpowiedz
Avatar
Vort
Nikogo to nie powinno chyba dziwić że to śmiga bez problemów :p
Odpowiedz
Avatar
Genda
pobrałem to i postępowałem wedle instrukcji, teraz mam Need for Speed Carbon i mogę pykać B)
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Polecam !!!
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Perfect stronka, gry działają to bardzo duży plus :)
Odpowiedz
Avatar
BrakPomysluNaNick
zajebista strona ale to chyba już wie każdy kto stąd pobrał :V
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Dobrze jest.
Odpowiedz
Avatar
twitti
mam windows 7 i działa lol
Odpowiedz
Avatar
Castion94
Strona ta jest najlepsza! Nie ma drugiej takiej!
Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Żadne z pól nie jest wymagane oprócz treści komentarza - opinie możesz pisać anonimowo *

Komentarz został dodany! Pojawi się na stronie w ciągu kilku godzin po przejściu moderacji - duży ruch sprawia, że pozostawienie tego bez moderacji spowodowałoby całkowite zaspamowanie strony.