Ori and the Will of the Wisps Download

Pełne wersje gier

Pobierz Ori and the Will of the Wisps w Pełnej wersji już dziś i graj!

17
Ori and the Will of the Wisps Download

Ori and the Will of the Wisps Download Pełna Wersja 🥇

Ori and the Will of the Wisps Pobierz PC ⚡

Cześć! Prezentujemy Wam Ori and the Will of the Wisps Pełna wersja więc jeśli chcecie sprawdzić tą nową grę, polecamy się zainteresować. W tym wpisie znajdziecie recenzję oraz szczegółowe informacje na temat naszego instalatora. Jeśli chodzi o grę, to jest to już druga część serii metroidvanii. Pierwsza natomiast została wydana w 2015 roku. Nasza postać wciela się w tytułowego duszka Oriego, opuszcza Ori and the Will of the Wisps Download ona las o nazwie Nibel po to, by odkryć egzotyczny świat oraz poznać swoje miejsce w szeregu. Duszek wraz ze swoimi przyjaciółmi zajmują się sową, o imieniu Ku.

10.0

Ocena Ekipy

Parametry gry

Sterowanie
10.0
Grafika
10.0
Mechanika
10.0
Jakość wstawki
10.0
Ocena gry
10.0
Plusy gry
  • Pełna wersja gry
  • Ciekawy model rozgrywki
  • Rozbudowany świat
  • Dla słabszych PC i laptopów jest optymalizacja
  • Wiele interakcji
Minusy gry
  • Uzależnia
  • Zabiera dużo czasu

Wymagania minimalne do dobrej/średniej jakości gry

Ram: 4GB
Procesor: Intel Core i5-4460 3.2 GHz / AMD Athlon X4 lub lepszy
Pamięć: około 21GB z zapisami
Windows: 7 / 8.1 / 10 - 32-64 bit
Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 950 / Radeon R7 370 lub lepsza
oraz
Dobre głośniki lub słuchawki :)
Grać można zarówno na laptopie jak i komputerze! To nie robi różnicy.

Odnośnie procesu pobierania i instalacji gry - na zdjęciach są znaki wodne z adresem naszej strony, gdyż są to programy autorskie stworzone przez nas i nie chcemy, aby ktoś inny mógł sobie przypisać naszą pracę - na instalatorze i w programie instalacyjnym gry nie ma napisu naszej strony.

Dlaczego warto wybrać DownloadGames.net.pl 

  Błyskawiczna prędkość pobierania. Nasze wstawki są umieszczane na serwerach bez limitu transferu.
  Bezpieczeństwo. Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń na stronie jak i w Instalatorach do pobrania.
  Pewność i satysfakcja. Ściągając z naszej strony masz możliwość grać w najnowsze tytułu bez ograniczeń.
  Wiele godzin zabawy! Wybierając nasz Serwis możesz zagwarantować dziesiątki (jak nie setki!) godzin z grą.
  I co najważniejsze - Jako jedyni dajemy działające gry, sprawdzaliśmy strony konkurencji i w grach brakowało plików lub nie działały wcale! Prezentujemy zdjęcia z instalacji gry, a pozytywne opinie są od prawdziwych osób. Wybierz mądrze, serdecznie zachęcamy do sprawdzenia naszego Serwisu!

100% Satysfakcji! Nie ryzykuj i graj już dziś 

Ori and the Will of the Wisps Download

Świat gry pozwala nam na swobodne poruszanie się po całej mapie, są jednak miejsca, które dopiero z czasem należy odkryć - wtedy otrzymamy Ori and the Will of the Wisps Pobierz do nich dostęp i będziemy mogli tam wejść. Mapa nie jest jakaś bardzo duża, składa się z tak naprawdę z kilku lokalizacji, które są ze sobą połączone. Producenci proponują nam tutaj piękny i bajkowy świat, wszystkie krajobrazy sprawiają, że aż chce się grać, grafika tutaj została dopieszczona Ori and the Will of the Wisps Download PC do perfekcji, ale o tym troszkę później.

Czym jest instalator Kliknij > ten napis < i dowiedz się więcej o najlepszych metodach pobierania jakie stosujemy!

Ori and the Will of the Wisps pobierz

Instalacja gry (link do pobrania gry jest pod zdjęciami - jest 9 screenów, aby potwierdzić zawartość - polecamy przejrzeć)

Na obrazku niżej jest przedstawiamy program przed uruchomieniem instalacji gry, jest to plik setup.exe, po pobraniu całości przez instalator lub przeglądarkę.

Ori and the Will of the Wisps pobierz

Aby móc instalować, musisz zaakceptować Umowę licencyjną. Zrób to klikając Zgadzam się i przyciskiem Dalej.

Ori and the Will of the Wisps download

W następnym oknie mamy możliwość zaznaczenia, których dodatków chcemy użyć - jakie od razu mają się zainstalować. Zaznaczamy, które nam odpowiadają, wybieramy Cracka i klikamy Dalej.

Ori and the Will of the Wisps pobierz pc

Teraz musimy wybrać miejsce instalacji gry. Wybieramy miejsce przyciskiem Przeglądaj jeśli domyślne nam nie odpowiada i wciskamy Instaluj.

Ori and the Will of the Wisps download pc

I teraz gra się instaluje. W zależności od posiadanego sprzętu, czas instalacji gry nie przekroczy 5-10 minut.

Ori and the Will of the Wisps pelna wersja

Ori and the Will of the Wisps download pelna wersja

Ori and the Will of the Wisps download pelna wersja

Gdy instalacja pełnej wersji gry Ori and the Will of the Wisps się skończy, otrzymamy komunikat taki jak poniżej:

jak pobrac Ori and the Will of the Wisps

Gotowe! Gra została poprawnie zainstalowana i możemy śmiało zaczynać rozgrywkę. Jeśli nie macie najnowszego DirectX wymaganego do gry, zaznaczcie opcję Zainstaluj DirectX - my już taką mamy zainstalowaną, więc nie zaznaczaliśmy tejże opcji. Po wybraniu opcji jakich chcemy, wystarczy teraz wcisnąć tylko Zakończ.

Link do pobrania Pełnej wersji gry Ori and the Will of the Wisps:

Operator uniemożliwia Ci wysłania SMSa poprzez pojawiający się błąd, a Ty bardzo chcesz pobrać od nas grę? Sprawdź to! Instrukcja http://downloadgames.net.pl/jak-odblokowac-mozliwosc-wyslania-sms/ Zależnie od tego jakiego masz Operatora, zdjęcie blokady może się różnić, ale jest to podobne. Zawsze służymy pomocą!

Dla tych, co chcą pobrać grę w pliku przez przeglądarkę, zalecamy użyć rozwiązania stworzonego przez zespół Gier-Fabryka.pl. Wtedy nie pobiera się program do pobrania, tylko od razu cała gra z poziomu przeglądarki.

Serdecznie zapraszamy do pobierania systemem Gier-Fabryka.pl całą grę przez przeglądarkę, jest to zaktualizowany tryb usprawniający pobieranie. Polecamy sprawdzić!

Poniżej jest poradnik wideo jak poprawnie pobrać grę. Gra w filmie jest tylko przykładem! :)

Dodatkowo uprzejmie informujemy, że wszystkie komentarze znajdujące się pod postem, które będą starsze niż miesiąc-dwa, zostają usunięte ponieważ mamy ciągle nowe komentarze, jest ich coraz więcej, a chcemy by było ich niedużo i były ciągle aktualne.

Trailer gry

Ori and the Will of the Wisps Pobierz

Gra oferuje nam także wiele misji pobocznych, możliwość rozwoju własnej postaci. Podczas podróży po tym bajkowym świecie możemy napotkać na rozmaite labirynty, nad którymi trzeba się troszkę nagłowić by udało się je z sukcesem przejść. Spotykamy także leśne stworki, które są dla nas bardzo Ori and the Will of the Wisps Pobierz PC przyjazne i maja dla nas zadania. Z reguły wyglądają one tak, że najczęściej musimy zdobyć jakiś konkretny przedmiot i dostarczyć go do osoby, która o to poprosiła. Takie małe, proste czynności są doskonałą odskocznią od głównego wątku rozgrywki. Jest to gra bowiem trudna, my sami Ori and the Will of the Wisps Pełna wersja Pobierz musimy wpaść na pomysł jak ją przejść, nie ma zbyt wielu podpowiedzi dotyczących samej gry. Jak więc widać, produkcja ta zapowiada bardzo interesującą przygodę.

Gra Ori and the Will of the Wisps Pełna wersja PC pozwala na wczucie się w niesamowitą przygodę, to właśnie tutaj możesz w pełni oddać się tej niesamowitej grze. Będziesz mógł świetnie się bawić oraz móc zająć swój wolny czas. Dodatkowo warto Wam to powiedzieć - są tutaj elementy, które zajęły mi bardzo dużo czasu, dopiero po jakimś czasie zrozumiałem i wpadłem na pomysł Ori and the Will of the Wisps Download PL jak dany element przejść. Może i z początku gra stawia przed nami dużego wyzwania, natomiast im głębiej w fabułę gry tym rozgrywka staje się trudniejsza i wymaga właściwego pomyślunku. Na pocieszenie powiem, że na szczęście gra oferuje nam poziomy trudności. Ze spokojem, jeśli nie masz zbyt dużego doświadczenia Ori and the Will of the Wisps Pełna wersja PC z tego typu grami, to możesz śmiało wybrać sobie tryb łatwy i gwarantuje, że pójdzie Ci to zdecydowanie łatwiej niż na poziomie trudnym. Natomiast jeśli masz dużo cierpliwości i spokoju w sobie, to śmiało możesz zasiąść wygodnie w fotelu i spokojnie sobie zagrać na poziomie trudnym. Podobnie jak samouczek dodany do gry Ori and the Will of the Wisps Pobierz zbyt dużo nam nie mówi.

Recenzje gier

Ori and the Will of the Wisps Pełna wersja

Nie wiesz Skąd pobrać Ori and the Will of the Wisps w Pełnej wersji i szukasz strony godnej zaufania? Zachęcamy do sprawdzenia naszej strony oraz możliwości, jakie dajemy. Pobierasz grę szybko i bezpiecznie przez instalator. Nasz bohater z czasem zdobywa nowe umiejętności jak np. Umiejętność walki czy przyklejania się do ścian, dzięki temu łatwiej jest uciec przed przeciwnikami.

Wszelkie skille Ori and the Will of the Wisps Pobierz możemy odblokowywać za pomocą waluty ‘’shards’’, która obowiązuje w grze. Żeby to uczynić należy udać się do bohaterów niezależnych. Wszystkie umiejętności są bardzo pomocne podczas przechodzenia poszczególnych etapów gry. System broni w grze jest bardzo rozbudowany, mamy możliwość Ori and the Will of the Wisps Download ulepszania ich za pomocą przedmiotów, które znajdziemy po przeciwnikach, czy w różnych innych miejscach mapy.

Opisy i recenzje gier

Ori and the Will of the Wisps Download PC

Podczas rozgrywki nie można się nudzić, już na samym starcie gra pokazuje nam jak pokonać podstawowego przeciwnika, jednak od razu wprowadza nam dużo większe oraz silniejsze stwory. Aby skutecznie w nią grać Ori and the Will of the Wisps Ściągnij za darmo warto mieć wyćwiczony dobry refleks. W grze dostępne są bossy z bardzo dużą siłą i wytrzymałością, musimy wykazać się tutaj cierpliwością i umiejętnością planowania z wyprzedzeniem. Muszę przyznać, że gra jest zdecydowanie lepiej dopracowana niż pierwsza część. Wprowadzone udogodnienia Ori and the Will of the Wisps Do pobrania Bez klucza wpływają bardzo pozytywnie na samą rozgrywkę. Dodane zostały nowe bronie, przedmioty, które sprawiają, że gra się po prostu miło i przyjemnie.

Oczywiście można zmieniać je w bardzo szybkim tempie i to jest to co spowodowało moje zaskoczenie, ponieważ wpłynęło to znacząco na taktykę, którą skutecznie Pobierz Ori and the Will of the Wisps PC zastosowałem. W grze dodano oczywiście więcej udogodnień oraz ułatwień w kwestii sterowania. Możemy dostosować sobie klawisze pod konkretne ruchy, co znacząco poprawia jakość rozgrywki. Jeśli chodzi o kwestie graficzną, wspominałem już o niej kilka zdań wcześniej, to świat prezentowany jest jeszcze lepszy niż ten, który oferują nam w pierwszej części, wszystkie elementy gry są nowe. Jakość, którą oferuje nam wydawca zasługuje na wielką pochwałę oraz wyrazy uznania.

Niejednokrotnie zaskoczony byłem tym, co gra oferuje. Animacje, które są bardzo płynne wyglądają bardzo efektownie i dodają uroku całej grze, a kolory które zostały wprowadzone sprawiają, że odczuwałem przyjemność podczas rozgrywki. Może nie ma tu aż wiele Ori and the Will of the Wisps Download Free nowych rzeczy, ale producenci zdecydowanie działają na elementach, które zostały wykonane już we wcześniejszych wersjach gier. Wspaniałą muzykę dostarcza nam Gareth Cocker, który zaproponował nam bardzo ciekawą muzykę oraz efekty dźwiękowe - jak zwykle nie zawiódł.

Poradniki do gier

Jak pobrać Ori and the Will of the Wisps na PC

Bardzo często mam wrażenie, że producent najzwyczajniej w świecie czyta nam w naszych myślach i na tej podstawie tworzy swoje produkcje. Gra cały czas wzbudzała we mnie bardzo pozytywne emocje oraz duże zaskoczenie. Gracze którzy grali już w poprzednie części wiedzą na co stać producentów. Wiedzą też, że za każdym razem, wraz z nową wersją reagują wielkim wow! Jak więc widzisz już teraz wiesz Jak pobrać Ori and the Will of the Wisps na PC zatem polecamy sprawdzić naszą stronę.

Komentarze
Avatar
Bendyy
Gra zadziałała bez problemów, szybko i konkretnie ;>
Odpowiedz
Avatar
Zwinny
każdy chyba bedzie zadowolony xD u mnie Ori and the Will of the Wisps płynnie śmiga i bez ścin!
Odpowiedz
Avatar
WodzUU
Szukałem długo czegoś takiego ale wkońcu znalazłem, czuje się jak zwycięzca :D
Odpowiedz
Avatar
WyklętyPL
Dla mnie to szybkość pobierania najbardziej się liczy, a tutaj wszystko ekspresikiem widzę idzie! Faktycznie pełna prędkość internetu, bardzo się pokrywa z moją prękością pobierania na speedteście :) .
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Inne strony mają jakieś dziwny sposób pobierania, jakieś part'y popakowane, czy coś, tutaj wszystko od razu idzie, nawet nie spodziewałem się, że to takie proste się okaże ;P
Odpowiedz
Avatar
Motyyl
Wcale się nie dziwię, że tu takie zainteresowanie XD Jak jest to warto brać po co przepłacać za gry :/ lepiej tu i tyle!
Odpowiedz
Avatar
SpoconyGaming
ja to w sumie tylko po jedną gierke wpadłem ale chyba zainteresuję się większą ilością xdd
Odpowiedz
Avatar
CandyMaster
Trafiłem tu z polecenia, obczaiłem trochę gierek, ale decyduję się na tą :) Będzie grane, oj będzie!
Odpowiedz
Avatar
OstrY6
Ori and the Will of the Wisps działa bez zarzutów, nic więcej do dodania niemam
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Wszystko ok jak na moje oko :)
Odpowiedz
Avatar
Anonim
każdy kto choć raz się spotkał z pobieraniem gier z neta doświadczenia mógł mieć różne :D sam się przejechałem na kilku stronkach, ale tu jest wszystko git - trochę się zdziwiłem, nie ukrywam xD Lecz jednak są jeszcze normalne strony z grami! 11/10!!!
Odpowiedz
Avatar
zamknięty_w_gułagu
z początku poczytałem trochę tutaj co i jak i teraz wszystko wiem. Ori and the Will of the Wisps już od godzinki na dysku siedzi
Odpowiedz
Avatar
BezkresEndu
Zrobiłem dokładnie tak jak na stronie każdy etap instalacji itd i muszę powiedzieć że nie wiem co powiedzieć XD Jedno słowo tylko DZIAŁA!
Odpowiedz
Avatar
TeRRmIT
jest tak jak powinno być :-) dziękuje
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Troche szybko pobrało, nie dało się nie zauważyć :d
Odpowiedz
Avatar
Nikol
identycznie tu thx
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Nie ma to żadnych wirusów jak coś, sprawdzałem przed instalacją :D
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Długo nie mogłem tego znaleźć :/ teraz już mam, ale ile to czasu minęło...
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Kozacko działa i szybko pobiera <3
Odpowiedz
Avatar
Wiertło_0
Nie napotkałem żadnych trudności z tym więc śmiało można rzec, że każdy to ogarnie : )
Odpowiedz
Avatar
MajkiZNC
pobrałem i sprawdziłem to działa :o
Odpowiedz
Avatar
Anonim
tego mi brakowało xDDD duża biblioteka gier i wszystkie tak łatwo instalować
Odpowiedz
Avatar
qwerty0
najlepiej z tąd pobrać to moje zdanie :)
Odpowiedz
Avatar
Dronim
Gra się uruchamia, wszystko co jest w oryginale też jest na pierwszy rzut oka no i gra się dobrze to przede wszystkim.
Odpowiedz
Avatar
R3con
to jest najlepsze co mogło mnie dziś spotkać xd
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Jest super, zgadzam się z każdym tutaj
Odpowiedz
Avatar
Anonim
OK!
Odpowiedz
Avatar
koniczyn
Spoko giera
Odpowiedz
Avatar
Immonedum
działa od razu po instalacji to się szanuje!
Odpowiedz
Avatar
Vort
Nikogo to nie powinno chyba dziwić że to śmiga bez problemów :p
Odpowiedz
Avatar
Genda
pobrałem to i postępowałem wedle instrukcji, teraz mam Ori and the Will of the Wisps i mogę pykać B)
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Polecam !!!
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Perfect stronka, gry działają to bardzo duży plus :)
Odpowiedz
Avatar
BrakPomysluNaNick
zajebista strona ale to chyba już wie każdy kto stąd pobrał :V
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Dobrze jest.
Odpowiedz
Avatar
twitti
mam windows 7 i działa lol
Odpowiedz
Avatar
Castion94
Strona ta jest najlepsza! Nie ma drugiej takiej!
Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Żadne z pól nie jest wymagane oprócz treści komentarza - opinie możesz pisać anonimowo *

Komentarz został dodany! Pojawi się na stronie w ciągu kilku godzin po przejściu moderacji - duży ruch sprawia, że pozostawienie tego bez moderacji spowodowałoby całkowite zaspamowanie strony.