Serious Sam 4 Download

Pełne wersje gier

Pobierz Serious Sam 4 w Pełnej wersji już dziś i graj!

17
Serious Sam 4 Download

Serious Sam 4 Download Pełna Wersja 🥇

Serious Sam 4 Pobierz PC ⚡

Witajcie kochani! Zapraszamy was wszystkich serdecznie do przeczytania kolejnej recenzji, w której przyjrzymy się dość ciekawej produkcji o której istnieniu do niedawna wiele osób nie wiedziało. Dziś mamy dla Was kolejną świetną propozycje. W dzisiejszej recenzji przyjrzymy się bliżej głośnej produkcji znanej wielu użytkownikom ze swojego unikalnego klimatu. Mowa o Serious Sam 4: Planet Badass Pełna wersja . Jak można domyśleć się po samym tytule, jest to już czwarta odsłona słynnej serii, wydawanej od 2001 roku.

10.0

Ocena Ekipy

Parametry gry

Sterowanie
10.0
Grafika
10.0
Mechanika
10.0
Jakość wstawki
10.0
Ocena gry
10.0
Plusy gry
  • Pełna wersja gry
  • Ciekawy model rozgrywki
  • Rozbudowany świat
  • Dla słabszych PC i laptopów jest optymalizacja
  • Wiele interakcji
Minusy gry
  • Uzależnia
  • Zabiera dużo czasu

Wymagania minimalne do dobrej/średniej jakości gry

Ram: 4GB
Procesor: Quad Core 2.5 GHz lub lepszy
Pamięć: około 44GB z zapisami
Windows: 7 / 8.1 / 10 - 32-64 bit
Karta graficzna: 3 GB GeForce GTX 780 / Radeon HD 7950 lub lepsza
oraz
Dobre głośniki lub słuchawki :)
Grać można zarówno na laptopie jak i komputerze! To nie robi różnicy.

Odnośnie procesu pobierania i instalacji gry - na zdjęciach są znaki wodne z adresem naszej strony, gdyż są to programy autorskie stworzone przez nas i nie chcemy, aby ktoś inny mógł sobie przypisać naszą pracę - na instalatorze i w programie instalacyjnym gry nie ma napisu naszej strony.

Dlaczego warto wybrać DownloadGames.net.pl 

  Błyskawiczna prędkość pobierania. Nasze wstawki są umieszczane na serwerach bez limitu transferu.
  Bezpieczeństwo. Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń na stronie jak i w Instalatorach do pobrania.
  Pewność i satysfakcja. Ściągając z naszej strony masz możliwość grać w najnowsze tytułu bez ograniczeń.
  Wiele godzin zabawy! Wybierając nasz Serwis możesz zagwarantować dziesiątki (jak nie setki!) godzin z grą.
  I co najważniejsze - Jako jedyni dajemy działające gry, sprawdzaliśmy strony konkurencji i w grach brakowało plików lub nie działały wcale! Prezentujemy zdjęcia z instalacji gry, a pozytywne opinie są od prawdziwych osób. Wybierz mądrze, serdecznie zachęcamy do sprawdzenia naszego Serwisu!

100% Satysfakcji! Nie ryzykuj i graj już dziś 

Serious Sam 4 Download

Zaś omawiana przez nas część wyszła całkiem niedawno i jest o niej głośno, skupiła się na niej uwaga nie tylko użytkowników pragnących odnaleźć tytuł warty uwagi przy którym można spędzić wiele godzin naszego wolnego czasu, ale również recenzentów chcących na własne oczy doświadczyć co przygotowali twórcy z Croteam oraz Devolver Digital. My oczywiście byliśmy jednymi z tych czekających na wejście produkcji Serious Sam 4 Download na rynek, a skoro ten moment już nadszedł, bardzo cieszymy się z możliwości chociaż pobieżnego omówienia produkcji specjalnie dla Was.

Czym jest instalator Kliknij > ten napis < i dowiedz się więcej o najlepszych metodach pobierania jakie stosujemy!

Serious Sam 4 pobierz

Instalacja gry (link do pobrania gry jest pod zdjęciami - jest 8 screenów, aby potwierdzić zawartość - polecamy przejrzeć)

Na obrazku niżej jest przedstawiamy program przed uruchomieniem instalacji gry, jest to plik setup.exe, po pobraniu całości przez instalator lub przeglądarkę.

Serious Sam 4 pobierz

Aby móc instalować, musisz zaakceptować Umowę licencyjną. Zrób to klikając Zgadzam się i przyciskiem Dalej.

Serious Sam 4 download

W następnym oknie mamy możliwość zaznaczenia, których dodatków chcemy użyć - jakie od razu mają się zainstalować. Zaznaczamy, które nam odpowiadają, wybieramy Cracka i klikamy Dalej.

Serious Sam 4 pobierz pc

Teraz musimy wybrać miejsce instalacji gry. Wybieramy miejsce przyciskiem Przeglądaj jeśli domyślne nam nie odpowiada i wciskamy Instaluj.

Serious Sam 4 download pc

I teraz gra się instaluje. W zależności od posiadanego sprzętu, czas instalacji gry nie przekroczy 5-10 minut.

Serious Sam 4 pelna wersja

Serious Sam 4 download pelna wersja

Gdy instalacja pełnej wersji gry Serious Sam 4 się skończy, otrzymamy komunikat taki jak poniżej:

jak pobrac Serious Sam 4

Gotowe! Gra została poprawnie zainstalowana i możemy śmiało zaczynać rozgrywkę. Jeśli nie macie najnowszego DirectX wymaganego do gry, zaznaczcie opcję Zainstaluj DirectX - my już taką mamy zainstalowaną, więc nie zaznaczaliśmy tejże opcji. Po wybraniu opcji jakich chcemy, wystarczy teraz wcisnąć tylko Zakończ.


Lub przejdź na hosting ze wszystkimi grami

Serious Sam 4 Pobierz

Temat omawianego przez nas tytułu jak sami widzimy jest świeży, osobiście bardzo lubimy tego typu produkcje będące ówcześnie na czasie i ich sprawdzanie daje nam najwięcej satysfakcji, oraz przyjemności. Bardzo chętnie bierzemy udział w ich testowaniu i poświęcamy na to sporą ilość naszego wolnego czasu. Starannie wybieramy tytuły przy których można spędzić wolne wieczory, poranki czy ogólnie wolny czas niezależnie od pory dnia i roku. Następnie "rozbieramy" je na poszczególne kryteria i poddajemy osobistej ocenie. Zważamy przy tym nie tylko na parametry wizualne takie jak grafika w grze Serious Sam 4 Pobierz , interfejs, różnorodność produkcji, ale także oceniamy parametry techniczne.

Po zapoznaniu się z poszczególnymi zagadnieniami wysnuwamy wnioski, które następnie staramy się zebrać w spójną całość która w naszym wyobrażeniu dobrze oddaje omawianą przez nas produkcję, przez to możecie dopasowywać je do siebie i zdecydować która najbardziej przyciągnie waszą uwagę. Z kolei wypracowaną przez nas ocenę zawierającą wszystkie najważniejsze kryteria, staramy porównać się z ocenami innych recenzentów aby sprawdzić czy szliśmy podobnym tokiem myślenia i czy może jakiejś ważnej kwestii nie pominęliśmy. Dzięki temu w naszym mniemaniu tworzymy możliwie jak najbardziej realne odbicie gry które następnie przedstawiamy Wam. Takie podejście zapewnia oszczędność waszego czasu i poczucie dobrego jakościowo artykułu w co wierzymy, że wychodzi z takim skutkiem z jakim zamierzaliśmy wam wszystko przedstawić. Tyle tytułem wstępu, dziękuję za obecność przy kolejnym artykule i zapraszamy do kolejnej recenzji, w której omówimy produkcję której naprawdę wielu osobom nie trzeba przedstawiać.

Recenzje gier

Serious Sam 4 Pełna wersja

Gdyby jednak znalazł się ktoś kto jeszcze o niej nie słyszał, to chętnie wprowadzimy go w temat. Odnieśmy się jeszcze do kwestii technicznej Serious Sam 4 Download PC tytułu Serious Sam 4, gdyż jest to jedna z najważniejszych spraw, czy nasz komputer będzie w stanie sprostać wymaganiom podanym przez producenta. Także sami widzicie, że niektóre komputery mogą mieć problemy z podołaniem takim wymaganiom, dlatego wcześniej warto upewnić się czy nasz do nich nie należy. Sama produkcja należy oczywiście do bardzo dynamicznych strzelanin widzianych z perspektywy pierwszoosobowej.

Fabuła czwartej odsłony została osadzona bezpośrednio przez fabułą Serious Sam 4 Pobierz PC z poprzedniej, trzeciej części produkcji i jest swoistym uzupełniem ciągu fabularnego. W Serious Sam 3, nasz tytułowy bohater znajdując się na terenach Egiptu (oczywiście ukazanego w wersji futurystycznej) musiał przeciwstawić się Mentalowi czyli głównemu antybohaterowi cyklu, dążącego do przejęcia władzy nad całą kulą ziemską, za pomocą swojej okrutnej armii. Fabuła czwartej części jest uzupełnieniem, gdyż przedstawia początki inwazji kosmicznej na Ziemię, która w błyskawicznym tempie zostaje podbita przez najeźdźcę. Ale nie cała, gdyż opór stawiają mu żołnierze należący do organizacji Earth Defense Force, której dowodzi nasz główny bohater o imieniu Sam.

Opisy i recenzje gier

Serious Sam 4 Download PC

Naszym zdaniem w grze Serious Sam 4 Download PL jest fabuła, która należy do bardzo ciekawych, zawiera wiele zaskakujących i wciągających wątków, przez co z pewnością każdy fan gatunku nie będzie się nudził podczas obcowania z produkcją. Jeśli zaś chodzi o kwestię mechaniki to nie zmieniła się ona w stosunku do części poprzednich cyklu Serious Sam 4 Pełna wersja Pobierz jest to bardzo dobra wiadomość, gdyż dla większości graczy była ona strzałem w dziesiątkę. Mamy za zadanie eliminować poszczególne rzesze potworów których w tytule występuje ogromna mnogość, zróżnicowana pod względem nie tylko fizycznym, ale także pod względem obsługiwania broni którą starają się nam wyrządzić krzywdę. Jeśli chodzi o nasz arsenał którym będziemy się bronić, to otrzymujemy znane już z wcześniejszych części oręża, jak chociażby wyrzutnia pił łańcuchowych czy minigun.

Dostajemy także cały szereg nowych broni które z pewnością urozmaicą nam rozprawianie się z potworami. Do pokonania otrzymamy wiele nowych potworów czyhających na nasze życie, jak chociażby Processed czy potężnych Zealotów. Świetną informacją odnośnie gry Serious Sam 4 Cała gra jest iż niejednokrotnie będą maszerować na nas całe wrogie armie, liczące jednocześnie ponad 10 tysięcy wrogów podczas jednego natarcia. Metoda Skąd pobrać Serious Sam 4 w Pełnej wersji jest najlepsza, jeśli skorzystasz z naszej strony. W związku z tak miażdżącą przewagą nieprzyjaciela nie możemy pozwolić sobie na stanie w miejscu, lecz musimy aktywnie brać udział w walce by ujść z życiem i stale przemieszczać się między jednym a drugim wrogim oddziałem, starając się utrzymać odpowiedni dystans. W trakcie rozgrywki Serious Sam 4 Ściągnij za darmo uzyskamy również dostęp do ulepszeń które pomogą nam w walkach z potężną armią Mentala.

Dzięki nim ujrzymy w swoim wojennym arsenale potężne bronie jak działo laserowe czy wyrzutnię rakiet samonaprowadzających. Jeśli zaś chodzi o kwestię dostępnych trybów gry, to sytuacja nie zmienia się względem poprzednich części serii. Mamy do wyboru tryb jednoosobowy jak i również tryb multiplayer. Tryb wieloosobowy daje nam możliwość grania w maksymalnie cztery osoby uzyskujących dostęp do zadań specjalnych oraz głównych questów. W tym miejscu warto dodać ciekawostkę, że producent zadbał by ten tryb nie wiązał się ze zbyt łatwym przejściem gry. Serious Sam 4 Download Free sam dostosowuje poziom trudności do zadeklarowanej liczby uczestników trybu multiplayer. Jest to bardzo dobre rozwiązanie które nadaje nieco trudniejszego charakteru produkcji. W czwartej odsłonie producenci postanowili zdecydować się na bardziej barwną i jednocześnie realistyczną oprawę wizualną niż w poprzednich częściach. Dynamizmu nie brakuje o czym z pewnością się przekonacie.

Poradniki do gier

Jak pobrać Serious Sam 4 na PC

Całość produkcji oceniamy jak najbardziej pozytywnie, gra wciągnęła nas na wiele godzin i nadal czujemy niedosyt. Jeśli zatem poszukujecie tytułu który zapewni Wam zajęcie na wiele godzin wolnego czasu i Was nie zanudzi, to jest to w naszej opinii kandydat warty zastanowienia. Dziękujemy za przeczytanie naszej kolejnej recenzji i widzimy się ponownie już niebawem! Poradnik Jak pobrać Serious Sam 4 na PC jest dostępny na naszym serwisie.

Komentarze
Avatar
Bendyy
Gra zadziałała bez problemów, szybko i konkretnie ;>
Odpowiedz
Avatar
Zwinny
każdy chyba bedzie zadowolony xD u mnie Serious Sam 4 płynnie śmiga i bez ścin!
Odpowiedz
Avatar
WodzUU
Szukałem długo czegoś takiego ale wkońcu znalazłem, czuje się jak zwycięzca :D
Odpowiedz
Avatar
WyklętyPL
Dla mnie to szybkość pobierania najbardziej się liczy, a tutaj wszystko ekspresikiem widzę idzie! Faktycznie pełna prędkość internetu, bardzo się pokrywa z moją prękością pobierania na speedteście :) .
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Inne strony mają jakieś dziwny sposób pobierania, jakieś part'y popakowane, czy coś, tutaj wszystko od razu idzie, nawet nie spodziewałem się, że to takie proste się okaże ;P
Odpowiedz
Avatar
Motyyl
Wcale się nie dziwię, że tu takie zainteresowanie XD Jak jest to warto brać po co przepłacać za gry :/ lepiej tu i tyle!
Odpowiedz
Avatar
SpoconyGaming
ja to w sumie tylko po jedną gierke wpadłem ale chyba zainteresuję się większą ilością xdd
Odpowiedz
Avatar
CandyMaster
Trafiłem tu z polecenia, obczaiłem trochę gierek, ale decyduję się na tą :) Będzie grane, oj będzie!
Odpowiedz
Avatar
OstrY6
Serious Sam 4 działa bez zarzutów, nic więcej do dodania niemam
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Wszystko ok jak na moje oko :)
Odpowiedz
Avatar
Anonim
każdy kto choć raz się spotkał z pobieraniem gier z neta doświadczenia mógł mieć różne :D sam się przejechałem na kilku stronkach, ale tu jest wszystko git - trochę się zdziwiłem, nie ukrywam xD Lecz jednak są jeszcze normalne strony z grami! 11/10!!!
Odpowiedz
Avatar
zamknięty_w_gułagu
z początku poczytałem trochę tutaj co i jak i teraz wszystko wiem. Serious Sam 4 już od godzinki na dysku siedzi
Odpowiedz
Avatar
BezkresEndu
Zrobiłem dokładnie tak jak na stronie każdy etap instalacji itd i muszę powiedzieć że nie wiem co powiedzieć XD Jedno słowo tylko DZIAŁA!
Odpowiedz
Avatar
TeRRmIT
jest tak jak powinno być :-) dziękuje
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Troche szybko pobrało, nie dało się nie zauważyć :d
Odpowiedz
Avatar
Nikol
identycznie tu thx
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Nie ma to żadnych wirusów jak coś, sprawdzałem przed instalacją :D
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Długo nie mogłem tego znaleźć :/ teraz już mam, ale ile to czasu minęło...
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Kozacko działa i szybko pobiera <3
Odpowiedz
Avatar
Wiertło_0
Nie napotkałem żadnych trudności z tym więc śmiało można rzec, że każdy to ogarnie : )
Odpowiedz
Avatar
MajkiZNC
pobrałem i sprawdziłem to działa :o
Odpowiedz
Avatar
Anonim
tego mi brakowało xDDD duża biblioteka gier i wszystkie tak łatwo instalować
Odpowiedz
Avatar
qwerty0
najlepiej z tąd pobrać to moje zdanie :)
Odpowiedz
Avatar
Dronim
Gra się uruchamia, wszystko co jest w oryginale też jest na pierwszy rzut oka no i gra się dobrze to przede wszystkim.
Odpowiedz
Avatar
R3con
to jest najlepsze co mogło mnie dziś spotkać xd
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Jest super, zgadzam się z każdym tutaj
Odpowiedz
Avatar
Anonim
OK!
Odpowiedz
Avatar
koniczyn
Spoko giera
Odpowiedz
Avatar
Immonedum
działa od razu po instalacji to się szanuje!
Odpowiedz
Avatar
Vort
Nikogo to nie powinno chyba dziwić że to śmiga bez problemów :p
Odpowiedz
Avatar
Genda
pobrałem to i postępowałem wedle instrukcji, teraz mam Serious Sam 4 i mogę pykać B)
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Polecam !!!
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Perfect stronka, gry działają to bardzo duży plus :)
Odpowiedz
Avatar
BrakPomysluNaNick
zajebista strona ale to chyba już wie każdy kto stąd pobrał :V
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Dobrze jest.
Odpowiedz
Avatar
twitti
mam windows 7 i działa lol
Odpowiedz
Avatar
Castion94
Strona ta jest najlepsza! Nie ma drugiej takiej!
Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Żadne z pól nie jest wymagane oprócz treści komentarza - opinie możesz pisać anonimowo *

Komentarz został dodany! Pojawi się na stronie w ciągu kilku godzin po przejściu moderacji - duży ruch sprawia, że pozostawienie tego bez moderacji spowodowałoby całkowite zaspamowanie strony.