Valorant Download

Pełne wersje gier

Pobierz Valorant w Pełnej wersji już dziś i graj!

17
Valorant Download

Valorant Download Pełna Wersja 🥇

Valorant Pobierz PC ⚡

Witamy. Czy interesuje Was klimat strzelanek, graliście kiedyś w różne strzelanki i dobrze czujecie się w tego typu klimacie? Bo jeśli tak to wspaniałe, bo jesteśmy świeżo po premierze Valorant Pełna wersja i mamy dla was garść ciekawych informacji, a trzeba zaznaczyć, że te gry są bardzo do siebie podobne w wielu względach i dzisiaj się nad tym pochylimy, zastanowimy się na tym, co podobne jest w obu tych gierkach.

10.0

Ocena Ekipy

Parametry gry

Sterowanie
10.0
Grafika
10.0
Mechanika
10.0
Jakość wstawki
10.0
Ocena gry
10.0
Plusy gry
  • Pełna wersja gry
  • Ciekawy model rozgrywki
  • Rozbudowany świat
  • Dla słabszych PC i laptopów jest optymalizacja
  • Wiele interakcji
Minusy gry
  • Uzależnia
  • Zabiera dużo czasu

Wymagania minimalne do dobrej/średniej jakości gry

Ram: 4GB
Procesor: Intel Core i3-370M 2.4 GHz lub lepszy
Pamięć: około 37GB z zapisami
Windows: 7 / 8.1 / 10 - 32-64 bit
Karta graficzna: Intel HD 3000 lub lepsza
oraz
Dobre głośniki lub słuchawki :)
Grać można zarówno na laptopie jak i komputerze! To nie robi różnicy.

Odnośnie procesu pobierania i instalacji gry - na zdjęciach są znaki wodne z adresem naszej strony, gdyż są to programy autorskie stworzone przez nas i nie chcemy, aby ktoś inny mógł sobie przypisać naszą pracę - na instalatorze i w programie instalacyjnym gry nie ma napisu naszej strony.

Dlaczego warto wybrać DownloadGames.net.pl 

  Błyskawiczna prędkość pobierania. Nasze wstawki są umieszczane na serwerach bez limitu transferu.
  Bezpieczeństwo. Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń na stronie jak i w Instalatorach do pobrania.
  Pewność i satysfakcja. Ściągając z naszej strony masz możliwość grać w najnowsze tytułu bez ograniczeń.
  Wiele godzin zabawy! Wybierając nasz Serwis możesz zagwarantować dziesiątki (jak nie setki!) godzin z grą.
  I co najważniejsze - Jako jedyni dajemy działające gry, sprawdzaliśmy strony konkurencji i w grach brakowało plików lub nie działały wcale! Prezentujemy zdjęcia z instalacji gry, a pozytywne opinie są od prawdziwych osób. Wybierz mądrze, serdecznie zachęcamy do sprawdzenia naszego Serwisu!

100% Satysfakcji! Nie ryzykuj i graj już dziś 

Valorant Download

Z tej recenzji dowiecie się między innymi co zmieniło się w grze, jakie są wady a jakie zalety gry oraz oczywiście jak zawsze podsumowanie oraz werdykt Projekt A Download czy warto zagrać w ta grę czy nie. Valorant jest to typowa strzelanka, która cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem. Gdy tylko widzimy, ze producentem gry jest właśnie ta firma, a mianowicie Riot Games, to od razu mamy takie przekonanie, że gra będzie dokładna oraz solidnie wykonana, też tak macie?

Czym jest instalator Kliknij > ten napis < i dowiedz się więcej o najlepszych metodach pobierania jakie stosujemy!

Valorant pobierz

Instalacja gry (link do pobrania gry jest pod zdjęciami - jest 9 screenów, aby potwierdzić zawartość - polecamy przejrzeć)

Na obrazku niżej jest przedstawiamy program przed uruchomieniem instalacji gry, jest to plik setup.exe, po pobraniu całości przez instalator lub przeglądarkę.

Valorant pobierz

Aby móc instalować, musisz zaakceptować Umowę licencyjną. Zrób to klikając Zgadzam się i przyciskiem Dalej.

Valorant download

W następnym oknie mamy możliwość zaznaczenia, których dodatków chcemy użyć - jakie od razu mają się zainstalować. Zaznaczamy, które nam odpowiadają, wybieramy Cracka i klikamy Dalej.

Valorant pobierz pc

Teraz musimy wybrać miejsce instalacji gry. Wybieramy miejsce przyciskiem Przeglądaj jeśli domyślne nam nie odpowiada i wciskamy Instaluj.

Valorant download pc

I teraz gra się instaluje. W zależności od posiadanego sprzętu, czas instalacji gry nie przekroczy 5-10 minut.

Valorant pelna wersja

Valorant download pelna wersja

Gdy instalacja pełnej wersji gry Valorant się skończy, otrzymamy komunikat taki jak poniżej:

jak pobrac Valorant

Gotowe! Gra została poprawnie zainstalowana i możemy śmiało zaczynać rozgrywkę. Jeśli nie macie najnowszego DirectX wymaganego do gry, zaznaczcie opcję Zainstaluj DirectX - my już taką mamy zainstalowaną, więc nie zaznaczaliśmy tejże opcji. Po wybraniu opcji jakich chcemy, wystarczy teraz wcisnąć tylko Zakończ.

Link do pobrania Pełnej wersji gry Valorant:

Operator uniemożliwia Ci wysłania SMSa poprzez pojawiający się błąd, a Ty bardzo chcesz pobrać od nas grę? Sprawdź to! Instrukcja http://downloadgames.net.pl/jak-odblokowac-mozliwosc-wyslania-sms/ Zależnie od tego jakiego masz Operatora, zdjęcie blokady może się różnić, ale jest to podobne. Zawsze służymy pomocą!

Dla tych, co chcą pobrać grę w pliku przez przeglądarkę, zalecamy użyć rozwiązania stworzonego przez zespół Gier-Fabryka.pl. Wtedy nie pobiera się program do pobrania, tylko od razu cała gra z poziomu przeglądarki.

Serdecznie zapraszamy do pobierania systemem Gier-Fabryka.pl całą grę przez przeglądarkę, jest to zaktualizowany tryb usprawniający pobieranie. Polecamy sprawdzić!

Poniżej jest poradnik wideo jak poprawnie pobrać grę. Gra w filmie jest tylko przykładem! :)

Dodatkowo uprzejmie informujemy, że wszystkie komentarze znajdujące się pod postem, które będą starsze niż miesiąc-dwa, zostają usunięte ponieważ mamy ciągle nowe komentarze, jest ich coraz więcej, a chcemy by było ich niedużo i były ciągle aktualne.

Trailer gry

Valorant Pobierz

Nic dziwnego, taka duża i profesjonalna Projekt A Pobierz firma nie może pozwolić sobie na fuszerkę, ponieważ stracili by wiele w oczach swoich klientów jak i osób, które nie mogą się doczekać na nowe produkcje. Produkcja ta jest typową strzelanką, którą można po części porównać do innych strzelanek. Spędziliśmy cały dzień by przetestować dla Was dokładnie tą gierkę i musimy przyznać - ta gierka naprawdę Valorant Download PC ma potencjał i świadczy o tym wiele rzeczy. A co dokładnie? Jest to bardzo taktyczna gierka i trzeba tutaj wykazać się dużymi umiejętnościami, by sukcesywnie wygrywać pojedynki. Przed każdym meczem dostajemy do naszej dyspozycji sklep z bronią, w którym oczywiście należy się wyposażyć przed rozpoczęciem konkretnej Valorant Pobierz PC walki. Oprócz zwykłego strzelania mamy do naszej dyspozycji także inne rzeczy przykładowo podkładanie bomby w konkretne miejsca.

W grze tej w sumie najbardziej liczy się celność, czas reakcji, a jedna z najważniejszych rzeczy to współpraca z naszym zespołem. Jeśli trafimy na dobry zespół, to jesteśmy w stanie góry przenosić oraz wygrać Valorant Pełna wersja Pobierz każde spotkanie. Cała gra Valorant Pełna wersja Pobierz już teraz i ciesz się tą świetną rozgrywką. Warto tez znać model mapy, wiadomo, lepiej gra się na mapie, która się zna, ponieważ znamy miejscówki, gdzie można się schować lub gdzie zaskoczymy przeciwnika.

Recenzje gier

Valorant Pełna wersja

Te wszystkie umiejętności oraz patenty to prawdziwy przepis na sukces i w naszej opinii warto się zapoznać i wyszkolić w tych dziedzinach. Nie ma się Valorant Download PL co załamywać z początku, wszelkie doświadczenie przyjdzie z czasem, poznamy mapy i będziemy znali je jak własna kieszeń, technika strzelania również przyjdzie z czasem wiec wystarczy po prostu grać, interesować się. Oczywiście przypominamy, że jeżeli chcecie pobrać grę z naszej strony, to naturalnie jest to możliwe. Już za pomocą Valorant Pełna wersja po polsku kilku kliknięć jesteście w stanie przejść do pobierania gry, a następnie do instalacji. Przekonajcie się jakie to proste.

Jeśli chodzi o początki gry to do najłatwiejszych one nie należą, ponieważ musimy dopiero nauczyć się jakie są dostępne bronię, techniki oraz odpowiedzieć sobie na pytanie czym tak naprawdę gra nam Valorant Pobierz się najlepiej? Sprawdź Skąd pobrać Valorant w Pełnej wersji i rozpocznij zabawę na pełnych obrotach. Dlatego początkowa rozgrywka to była dla naszej ekipy faza testów, ogarniania co i jak, ale później było już tylko lepiej, dlatego nie ma co się łamać tylko działać i testować. W tej grze bardzo pomagają obrysy postaci, które widać nawet przez ścianę, jest to duże ułatwienie, bo wiemy już z góry, gdzie znajduje się przeciwnik i możemy Valorant Pobierz przykładowo zajść go od tyłu. Tak to już jest, że człowiek grając w ten tytuł chce być coraz lepszy i lepszy, jak by grał o nie wiadomo co. Jeszcze z takich nowości to zdecydowanie warto powiedzieć no nowych umiejętnościach specjalnych, jakie dostaje do naszej dyspozycji postać, którą gramy.

Opisy i recenzje gier

Valorant Download PC

Co ważne - umiejętności nie są przypisane Valorant Download do wszystkich postaci - każda postać ma swoją unikalną paletę umiejętności, jakimi może dysponować, dlatego jest ich naprawdę sporo. Spowalniające ataki, ściany lodu, toksyczne chmury i wiele, wiele innych ciekawych umiejętności, które musicie zobaczyć koniecznie! Graliśmy na komputerze średniej klasy i dawał radę, nie gubił klatek, a w grę grało Valorant Ściągnij za darmo się przyjemnie nie była to pod żadnym względem męczarnia, wręcz przeciwnie, jesteśmy pozytywnie zaskoczeni optymalizacją, twórcy przyłożyli się do tej roboty, nie zaniedbali tego aspektu i bardzo dobrze, bo jest to chyba jedna z ważniejszych rzeczy o jakie trzeba zadbać podczas wypuszczania własnego tytułu Valorant Do pobrania Bez klucza na rynek gamingowy. Bardzo podoba nam się to, że większość umiejętności jakie zostały dodane do gry są defensywne, co bardzo pomaga podczas walki z przeciwnikami.

Dla osób, które mają dobry refleks oraz celny strzał będzie to gratka, bo tutaj najważniejsze są właśnie te umiejętności, należy dobrze się rozgrzać przed rozpoczęciem meczu. Uniwersalna metoda Jak pobrać Valorant na PC jest dostępna na naszym serwisie. Poziom przeciwników czasami zaskakuje, dlatego musicie wziąć na to poprawkę. Są umiejętności, które można używać raz na kilka rund, przykładowo zdradzenie położenia przeciwnika.

Zostało to tak rozwiązane, ponieważ Pobierz Valorant na PC w przeciwnym przypadku mógłby być problem z balansem gry, mógłby się rozpaść całkowicie i byłby wtedy kłopot. Bardzo pozytywnie zaskoczył nas fakt, że w całej grze są polskie dialogi. I nie pojawiło się to w oficjalnej wersji gdy, tylko dostępne było już w wersji beta. Trzeba przyznać, że jest to ciekawy aspekt. Niby taki drobiazg, a jednak takie smaczki wpływają bardzo pozytywnie na całokształt rozrywki i zachęcają wręcz do niej. Podsumowując - jeśli lubisz strzelanki, klimat strzelankowego FPSa, to ta propozycja jest idealna dla Ciebie i powinieneś się z nią jak najszybciej zapoznać, obie te gry są bardzo do siebie podobne, a Valorant w wielu miejscach bardzo pozytywnie zaskakuje, przekonacie się sami. Przyjemna grafika, która przykuwa oko, efekty dźwiękowe, które dodają swego rodzaju klimatu oraz zastrzyku motywacji do walki oraz zwycięstwa, które przecież Valorant Download Free tak bardzo każdy z nas chciałby osiągnąć.

Poradniki do gier

Jak pobrać Valorant na PC

My, jako ekipa jesteśmy zaskoczeni i zadowoleni z premiery tej gry, bardzo dobrze czujemy się w klimatach strzelankowych, dlatego ta produkcja przypasowała nam bardzo. Pamiętajcie, że jeśli chcecie pobrać Valorant z naszej strony, to możecie to oczywiście zrobić. Mamy nadzieje, że przekonaliśmy Was do pobrania tej produkcji, kto wie, może spotkamy się na jednej mapie i wspólnie będziemy walczyć?

Komentarze
Avatar
Bendyy
Gra zadziałała bez problemów, szybko i konkretnie ;>
Odpowiedz
Avatar
Zwinny
każdy chyba bedzie zadowolony xD u mnie Valorant płynnie śmiga i bez ścin!
Odpowiedz
Avatar
WodzUU
Szukałem długo czegoś takiego ale wkońcu znalazłem, czuje się jak zwycięzca :D
Odpowiedz
Avatar
WyklętyPL
Dla mnie to szybkość pobierania najbardziej się liczy, a tutaj wszystko ekspresikiem widzę idzie! Faktycznie pełna prędkość internetu, bardzo się pokrywa z moją prękością pobierania na speedteście :) .
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Inne strony mają jakieś dziwny sposób pobierania, jakieś part'y popakowane, czy coś, tutaj wszystko od razu idzie, nawet nie spodziewałem się, że to takie proste się okaże ;P
Odpowiedz
Avatar
Motyyl
Wcale się nie dziwię, że tu takie zainteresowanie XD Jak jest to warto brać po co przepłacać za gry :/ lepiej tu i tyle!
Odpowiedz
Avatar
SpoconyGaming
ja to w sumie tylko po jedną gierke wpadłem ale chyba zainteresuję się większą ilością xdd
Odpowiedz
Avatar
CandyMaster
Trafiłem tu z polecenia, obczaiłem trochę gierek, ale decyduję się na tą :) Będzie grane, oj będzie!
Odpowiedz
Avatar
OstrY6
Valorant działa bez zarzutów, nic więcej do dodania niemam
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Wszystko ok jak na moje oko :)
Odpowiedz
Avatar
Anonim
każdy kto choć raz się spotkał z pobieraniem gier z neta doświadczenia mógł mieć różne :D sam się przejechałem na kilku stronkach, ale tu jest wszystko git - trochę się zdziwiłem, nie ukrywam xD Lecz jednak są jeszcze normalne strony z grami! 11/10!!!
Odpowiedz
Avatar
zamknięty_w_gułagu
z początku poczytałem trochę tutaj co i jak i teraz wszystko wiem. Valorant już od godzinki na dysku siedzi
Odpowiedz
Avatar
BezkresEndu
Zrobiłem dokładnie tak jak na stronie każdy etap instalacji itd i muszę powiedzieć że nie wiem co powiedzieć XD Jedno słowo tylko DZIAŁA!
Odpowiedz
Avatar
TeRRmIT
jest tak jak powinno być :-) dziękuje
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Troche szybko pobrało, nie dało się nie zauważyć :d
Odpowiedz
Avatar
Nikol
identycznie tu thx
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Nie ma to żadnych wirusów jak coś, sprawdzałem przed instalacją :D
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Długo nie mogłem tego znaleźć :/ teraz już mam, ale ile to czasu minęło...
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Kozacko działa i szybko pobiera <3
Odpowiedz
Avatar
Wiertło_0
Nie napotkałem żadnych trudności z tym więc śmiało można rzec, że każdy to ogarnie : )
Odpowiedz
Avatar
MajkiZNC
pobrałem i sprawdziłem to działa :o
Odpowiedz
Avatar
Anonim
tego mi brakowało xDDD duża biblioteka gier i wszystkie tak łatwo instalować
Odpowiedz
Avatar
qwerty0
najlepiej z tąd pobrać to moje zdanie :)
Odpowiedz
Avatar
Dronim
Gra się uruchamia, wszystko co jest w oryginale też jest na pierwszy rzut oka no i gra się dobrze to przede wszystkim.
Odpowiedz
Avatar
R3con
to jest najlepsze co mogło mnie dziś spotkać xd
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Jest super, zgadzam się z każdym tutaj
Odpowiedz
Avatar
Anonim
OK!
Odpowiedz
Avatar
koniczyn
Spoko giera
Odpowiedz
Avatar
Immonedum
działa od razu po instalacji to się szanuje!
Odpowiedz
Avatar
Vort
Nikogo to nie powinno chyba dziwić że to śmiga bez problemów :p
Odpowiedz
Avatar
Genda
pobrałem to i postępowałem wedle instrukcji, teraz mam Valorant i mogę pykać B)
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Polecam !!!
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Perfect stronka, gry działają to bardzo duży plus :)
Odpowiedz
Avatar
BrakPomysluNaNick
zajebista strona ale to chyba już wie każdy kto stąd pobrał :V
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Dobrze jest.
Odpowiedz
Avatar
twitti
mam windows 7 i działa lol
Odpowiedz
Avatar
Castion94
Strona ta jest najlepsza! Nie ma drugiej takiej!
Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Żadne z pól nie jest wymagane oprócz treści komentarza - opinie możesz pisać anonimowo *

Komentarz został dodany! Pojawi się na stronie w ciągu kilku godzin po przejściu moderacji - duży ruch sprawia, że pozostawienie tego bez moderacji spowodowałoby całkowite zaspamowanie strony.