Yandere Simulator Download

Pełne wersje gier

Yandere Simulator Download

17
Yandere Simulator Download

Yandere Simulator Download | Pełna Wersja 🥇

Przychodzimy do Was z kolejną dosyć niesamowitą produkcją. Czy domyślacie się co to może być? Będzie to Yandere Simulator Pełna wersja . Czy mówi Wam coś ten tytuł? Jeśli nie, to już Wam śpieszymy z pomocą, wyjaśnimy Wam co to jest za produkcja, na czym polega i oczywiście wydamy werdykt czy naszym zdaniem gra jest godna polecenia i czy warto w nią zagrać. Gra przykuwa uwagę wielu graczy. Również tak uważamy, jest to wspaniały pomysł na grę. W grze wcielamy się Yandere Simulator Download w postać Ayano Aishi, czyli młodej socjopatki, która jeszcze uczy się w szkole. Do tej szkoły chodzi także Sempai, który jest przysłowiowym oczkiem w głowie naszej głównej bohaterki. Była ona bardzo zakochana w tejże postaci i zrobi wszystko by zdobyć jej serce.

10.0

Ocena Ekipy

Parametry gry

Sterowanie
10.0
Grafika
10.0
Mechanika
10.0
Jakość wstawki
10.0
Ocena gry
10.0
Plusy gry
  • Pełna wersja gry
  • Ciekawy model rozgrywki
  • Rozbudowany świat
  • Dla słabszych PC i laptopów jest optymalizacja
  • Wiele interakcji
Minusy gry
  • Uzależnia
  • Zabiera dużo czasu

Wymagania minimalne do dobrej/średniej jakości gry

Ram: 4GB
Procesor: 2 GHz Intel Pentium/AMD Athlon lub lepszy
Pamięć: około 3GB z zapisami
Windows: 7 / 8.1 / 10 / 11 - 32-64 bit
Karta graficzna: 256 MB zgodna z DirectX 9.0c lub lepsza
oraz
Dobre głośniki lub słuchawki :)
Grać można zarówno na laptopie jak i komputerze! To nie robi różnicy.

Odnośnie procesu pobierania i instalacji gry - na zdjęciach są znaki wodne z adresem naszej strony, gdyż są to programy autorskie stworzone przez nas i nie chcemy, aby ktoś inny mógł sobie przypisać naszą pracę - na instalatorze i w programie instalacyjnym gry nie ma napisu naszej strony.

Dlaczego warto wybrać DownloadGames.net.pl 

  Błyskawiczna prędkość pobierania. Nasze wstawki są umieszczane na serwerach bez limitu transferu.
  Bezpieczeństwo. Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń na stronie jak i w Instalatorach do pobrania.
  Szczegółowe opisy. Każda gra na naszej stronie jest dokładnie opisana informując o wszystkich aspektach.
  Dostępność. Platforma, na której się znajdujesz jest dostępna dla każdego - w każdy dzień i o każdej godzinie.
  Wsparcie. Jeśli napotkasz problem, możesz skorzystać z kontaktu i dopytać nas o poszczególne kwestie.
  Wiele godzin zabawy! Wybierając nasz Serwis możesz zagwarantować dziesiątki (jak nie setki!) godzin z grą.
  Unikalność. W internecie istnieje wiele stron podobnych do naszej, ale przez wieloletnie działanie zdobyliśmy renomę oraz zaufanie tysięcy graczy w kraju. Metody, jakie opisujemy, są najskuteczniejsze.

100% Satysfakcji! Nie ryzykuj i graj już dziś 

Yandere Simulator Download

Sprawdź instalator poniżej

Yandere Simulator download

Przykładowa Instalacja gry (link do pobrania jest pod zdjęciami - jest 9 screenów kluczowych etapów instalacji)

Na obrazku niżej jest przedstawiamy program przed uruchomieniem instalacji gry, jest to plik setup.exe.

Yandere Simulator pobierz

Aby móc instalować, musisz zaakceptować Umowę licencyjną. Zrób to klikając Zgadzam się i przyciskiem Dalej.

Yandere Simulator download

W następnym oknie mamy możliwość zaznaczenia, których dodatków chcemy użyć - jakie od razu mają się zainstalować. Zaznaczamy, które nam odpowiadają, wybieramy dodatkowe opcje i klikamy Dalej.

Yandere Simulator pobierz pc

Teraz musimy wybrać miejsce instalacji gry. Wybieramy miejsce przyciskiem Przeglądaj jeśli domyślne nam nie odpowiada i wciskamy Instaluj.

Yandere Simulator download pc

I teraz gra się instaluje. W zależności od posiadanego sprzętu, czas instalacji gry nie przekroczy 4 minut.

Yandere Simulator pelna wersja

Yandere Simulator download pelna wersja

Yandere Simulator download pelna wersja

Gdy instalacja pełnej wersji gry Yandere Simulator się skończy, otrzymamy komunikat taki jak poniżej:

jak pobrac Yandere Simulator

Gotowe! Gra została poprawnie zainstalowana i możemy śmiało zaczynać rozgrywkę. Jeśli nie macie najnowszego DirectX wymaganego do gry, zaznaczcie opcję Zainstaluj DirectX - my już taką mamy zainstalowaną, więc nie zaznaczaliśmy tejże opcji. Po wybraniu opcji jakich chcemy, wystarczy teraz wcisnąć tylko Zakończ.


Lub przejdź na hosting ze wszystkimi grami

Dodatkowo uprzejmie informujemy, że wszystkie komentarze znajdujące się pod postem, które będą starsze niż miesiąc-dwa, zostają usunięte ponieważ mamy ciągle nowe komentarze, jest ich coraz więcej, a chcemy by było ich niedużo i były ciągle aktualne.

Trailer gry

Yandere Simulator Download

Jesteś ciekawy gry Yandere Simulator Pełna wersja PC ? Zapraszamy do pobrania jej z naszej strony! Możemy także podnosić stopień naszej reputacji poprzez nawiązywanie kontaktu z innymi uczniami oraz zaprzyjaźnianie się z nimi. Możemy im pomagać w różnych sprawach i to podnosi poziom naszej reputacji bardzo znacząco. Trzeba to robić, ponieważ dzięki nasi potencjalni znajomi mogą Yandere Simulator Download PL nam wyjawić ważne dla naszego ‘’śledztwa’’ informacje, które pomogą nam pozbyć się naszych ofiar.

Yandere Simulator Pobierz

Sprawdź Skąd pobrać Yandere Simulator w Pełnej wersji i użyj naszych metod, aby rozpocząć grę w tą świetną pozycję. A gdy już całkowicie zniszczymy psychikę naszej ofiary, to będzie mogła ona nam pomagać w zabójstwie innych postaci, także jest to ciekawe rozwiązanie i warte uwagi. W przyszłości, gdy gra będzie aktualizowana, autor twierdzi, że czeka na nas wiele nowości oraz dużo Yandere Simulator Pobierz udogodnień, które będą urozmaicały nam całą rozgrywkę.

My osobiście nie możemy się doczekać tych właśnie usprawnień oraz nowości. Żeby nie było - w grze nie tylko zabijamy. Normalnie jako pilna uczennica chodzimy na zajęcia i tym sposobem polepszamy nasze statystyki, które pozwolą nam na coraz to lepsze popełnianie Yandere Simulator Download kolejnych zbrodni. Jest także możliwość zapisania się do klubu, który doszlifuje nasze umiejętności.

W zależności od tego jaki klub wybierzemy (a jest ich kilka w grze do naszej dyspozycji) – taka umiejętność będzie szkolona i doskonalona przez naszą postać. Oczywiście możemy zapisać się do kilku klubów, by szlifować swoje umiejętności Yandere Simulator Ściągnij za darmo z danego zakresu wiedzy. Jako przykład podamy Wam jeden z dostępnych klubów.

Recenzje gier

Yandere Simulator Pełna wersja

Jeśli zapiszemy się do klubu sportowego pozwala nam szybciej biegać, a nie ukrywamy, że jest to bardzo przydatne podczas popełniania przeróżnych przestępstw. Jest także klub kucharek, który uczy nas jak upiec ciastka, którymi możemy Yandere Simulator Do pobrania Bez klucza podbić swoją reputację w późniejszym czasie. Dzieje się tak, gdy rozdamy nasze wyroby naszym rówieśnikom. Wtedy nasza reputacja drastycznie wzrasta i jesteśmy w stanie posiąść przydatną wiedzę dotyczącą konkretnych ofiar, na jakie poluje nasza bohaterka Ayano Aishi. Podczas drogi do szkoły możemy wykonywać Pobierz Yandere Simulator PC triki na rowerze lub po prostu zwyczajnie nim jeździć, natomiast w domu możemy pograć na konsoli czy poczytać książkę.

Nie da się ukryć, nie będziecie się tutaj na pewno nudzić. My z resztą też nie nudziliśmy się ani trochę kiedy testowaliśmy dla Was tą grę. Gra jest bardzo wciągająca już na ten moment, jednak twórcy Yandere Simulator Download Free informują, że to dopiero początek całej przygody i gra będzie na bieżąco aktualizowana, dlatego nie możemy się już doczekać co przyniesie nam kolejny update.

Nie wiesz Jak pobrać Yandere Simulator na PC i szukasz godnej strony do rozpoczęcia pobierania? Jesteś we właściwym miejscu! Zdecyduj się na nasz instalator i graj. Jeśli chodzi zaś o kwestię graficzną to produkcja ta prezentuje się naprawdę ładnie i przejrzyście. Cała gra została stworzona w trybie komiksowym i stylizowana na Anime. Kto lubi Anime, na pewno odnajdzie się w takim właśnie klimacie. Gra daje nam doznania, dzięki którym my jako ekipa czuliśmy się jakbyśmy grali w japońskiej Yandere Simulator Download PC kreskówce.

Opisy i recenzje gier

Yandere Simulator Download PC

Ciekawe doznanie swoją drogą - polecamy sprawdzić. Symulator daje nam ogromną ilość rozrywki na długie godziny gry, dlatego z pewnością powinieneś zwrócić uwagę na tą produkcje. Dostępna oczywiście na naszej stronie w prosty i intuicyjny sposób jak to zawsze bywa do pobrania. Gra jest stosunkowo nowa, lecz bardzo pozytywnie ją odebraliśmy, mamy nadzieje, że Wy też tak pozytywnie ją odbierzecie jak my. My osobiście nie możemy doczekać się kolejnych aktualizacji oraz informacji od producenta odnośnie tego symulatora.

Gra zdecydowanie ma potencjał i na pewno wrócimy do niej nie raz. Ciekawy czasoumilacz, który nie raz Was zaskoczy swoją Yandere Simulator Pobierz PC funkcjonalnością. YandereDev - bo właśnie ten wydawca jest odpowiedzialny za symulator, o którym mowa zdecydowanie nas nie zawiódł, produkcja zdecydowanie jest godna uwagi i warto ją sprawdzić. Zachęcamy! Możemy także zniszczyć reputacje takich ofiar i popełnią one samobójstwo same, nie będziemy musieli my ingerować w tej sprawie, co bardzo ułatwia nam sprawę, ponieważ nie ma żadnych dowodów potwierdzających fakt, że to my jesteśmy odpowiedzialni za śmierć takowej ofiary.

Samobójstwo można także upozorować, co znacznie zmniejsza ryzyko powiązania naszej osoby z konkretnym zabójstwem - a o to przecież nam chodzi. Gra pozwala nam nawet na porwanie postaci oraz torturowanie jej przykładowo w domowym zaciszu. Także Yandere Simulator Pobierz jak widzicie, bardzo urozmaicona jest tutaj rozgrywka. Chłopak, w którym zakochana jest nasza Ayano Aishi jest bardzo popularny w szkole i wiele dziewczyn się za nim ogląda, dlatego nasza bohaterka ma dość spory problem i próbuje sobie z nim poradzić. Pewnie domyślacie się już co będzie naszym głównym zadaniem?

Poradniki do gier

Jak pobrać Yandere Simulator na PC

Tak, macie racje! Naszym głównym zadaniem jest wyeliminowanie z pola gry wszystkich konkurentek, które zarywają Yandere Simulator Download PC do chłopaka, którego upodobała sobie główna bohaterka, w którą oczywiście wcielamy się podczas rozgrywki. Pozbywamy się naszych wrogów w bardzo agresywne i brutalne sposoby. Nie powinno Was zdziwić to, że nasza bohaterka bierze sobie nóż do szkoły i po prostu jej zadaniem jest zadźganie wszystkich dziewczyn, które kleją się do jej chłopaka, w którym jest zakochana po uszy.

Nie jest to proste, ponieważ nie możemy dopuścić by ktoś złapał nas na gorącym uczynku i odkrył jakie mamy zamiary. Policja także nie może znaleźć dowodów zbrodni, dlatego naszym zadaniem jest też zacieranie zbrodni naszych przestępstw, by nic nigdy Yandere Simulator Pełna wersja Pobierz nie wyszło na jaw. Będzie trzeba ukrywać ciała naszych ofiar, zacierać krew czy sprzątać po sobie odcisku palców.


Lub przejdź na hosting ze wszystkimi grami