ELEX 2 Download

Pełne wersje gier

Pobierz ELEX 2 w Pełnej wersji już dziś i graj!

17
ELEX 2 Download

ELEX 2 Download | Pełna Wersja 🥇

Pobierz Najnowszą wersję ELEX 2 ⚡

Czy znajome jest Wam niemieckie studio Piranha Bytes? Zapewne tak, gdyż za opracowaniem Elex 2 Download stoi ta sama firma, która jest odpowiedzialna za niezwykle popularną w naszym kraju grę RPG. Już wiecie co to jest za tytuł? Elex 2 jest produkcją do złudzenia przypominającą klimat z czasów pierwszego Gothica, co graczy powinno niezmiernie ucieszyć. W odsłonie Elex II gracz powróci do wydarzeń z pierwszej odsłony, dziejących się kilka lat później. Jest to bardzo interesująca pozycja dla ludzi kochających gry RPG z bardzo dobrze zaimplementowanym stylem fantasy.

10.0

Ocena Ekipy

Parametry gry

Sterowanie
10.0
Grafika
10.0
Mechanika
10.0
Jakość wstawki
10.0
Ocena gry
10.0
Plusy gry
  • Pełna wersja gry
  • Ciekawy model rozgrywki
  • Rozbudowany świat
  • Dla słabszych PC i laptopów jest optymalizacja
  • Wiele interakcji
Minusy gry
  • Uzależnia
  • Zabiera dużo czasu

Wymagania minimalne do dobrej/średniej jakości gry

Ram: 4GB
Procesor: 3.0Ghz lub lepszy
Pamięć: około 47GB z zapisami
Windows: 7 / 8.1 / 10 / 11 - 32/64 bit
Karta graficzna: GeForce GT 1030 lub lepsza
oraz
Dobre głośniki lub słuchawki :)
Grać można zarówno na laptopie jak i komputerze! To nie robi różnicy.

Odnośnie procesu pobierania i instalacji gry - na zdjęciach są znaki wodne z adresem naszej strony, gdyż są to programy autorskie stworzone przez nas i nie chcemy, aby ktoś inny mógł sobie przypisać naszą pracę - na instalatorze i w programie instalacyjnym gry nie ma napisu naszej strony.

Dlaczego warto wybrać DownloadGames.net.pl 

  Błyskawiczna prędkość pobierania. Nasze wstawki są umieszczane na serwerach bez limitu transferu.
  Bezpieczeństwo. Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń na stronie jak i w Instalatorach do pobrania.
  Pewność i satysfakcja. Ściągając z naszej strony masz możliwość grać w najnowsze tytułu bez ograniczeń.
  Wiele godzin zabawy! Wybierając nasz Serwis możesz zagwarantować dziesiątki (jak nie setki!) godzin z grą.
  I co najważniejsze - Jako jedyni dajemy działające gry, sprawdzaliśmy strony konkurencji i w grach brakowało plików lub nie działały wcale! Prezentujemy zdjęcia z instalacji gry, a pozytywne opinie są od prawdziwych osób. Wybierz mądrze, serdecznie zachęcamy do sprawdzenia naszego Serwisu!

100% Satysfakcji! Nie ryzykuj i graj już dziś 

ELEX 2 Download

Sprawdź instalator pobierający grę poniżej

Czym jest instalator Kliknij > ten napis < i dowiedz się więcej o najlepszych metodach pobierania jakie stosujemy!

ELEX 2 pobierz

Instalacja gry (link do pobrania gry jest pod zdjęciami - jest 9 screenów, aby potwierdzić zawartość - polecamy przejrzeć)

Na obrazku niżej jest przedstawiamy program przed uruchomieniem instalacji gry, jest to plik setup.exe, po pobraniu całości przez instalator lub przeglądarkę.

ELEX 2 pobierz

Aby móc instalować, musisz zaakceptować Umowę licencyjną. Zrób to klikając Zgadzam się i przyciskiem Dalej.

ELEX 2 download

W następnym oknie mamy możliwość zaznaczenia, których dodatków chcemy użyć - jakie od razu mają się zainstalować. Zaznaczamy, które nam odpowiadają, wybieramy Cracka i klikamy Dalej.

ELEX 2 pobierz pc

Teraz musimy wybrać miejsce instalacji gry. Wybieramy miejsce przyciskiem Przeglądaj jeśli domyślne nam nie odpowiada i wciskamy Instaluj.

ELEX 2 download pc

I teraz gra się instaluje. W zależności od posiadanego sprzętu, czas instalacji gry nie przekroczy 5-10 minut.

ELEX 2 pelna wersja

ELEX 2 download pelna wersja

ELEX 2 download pelna wersja

Gdy instalacja pełnej wersji gry ELEX 2 się skończy, otrzymamy komunikat taki jak poniżej:

jak pobrac ELEX 2

Gotowe! Gra została poprawnie zainstalowana i możemy śmiało zaczynać rozgrywkę. Jeśli nie macie najnowszego DirectX wymaganego do gry, zaznaczcie opcję Zainstaluj DirectX - my już taką mamy zainstalowaną, więc nie zaznaczaliśmy tejże opcji. Po wybraniu opcji jakich chcemy, wystarczy teraz wcisnąć tylko Zakończ.


Lub przejdź na hosting ze wszystkimi grami

ELEX 2 Download

W tytule wydanym na komputery osobiste, laptopy i konsole, ponownie znajdziemy się na planecie Magalan, wcielając się ponownie w protagonistę nazywający się Jax. Ostatnie lata spędził on z dala od innych ludzi, starając się nie trzymać w większych skupiskach. Starał się on uspokoić psychicznie, odciąć od wydarzeń jakie przyszło mu przeżywać kilka lat wcześniej. Niestety, w Elex 2 Download pojawia się znów zagrożenie, przed którym przestrzegał innych. Jax został wtedy zignorowany, nie chcieli go słuchać - więc teraz będą zdziwieni, kiedy nadejdzie im zmierzyć się z problemami o których główny bohater już wiedział dużo wcześniej.

ELEX 2 Pobierz

Zagrożenie nabrało na sile, co powoduje rozwój gry. Jax chce ochronić swoich bliskich, dlatego nie pozwala na rozwój złych zdarzeń z pierwszej części i wyłania się z ukrycia, aby zmierzyć się z problemami. Tak właśnie rozpoczyna się historia, pokazując dopiero co potrafi groźny mroczny Elex 2 Download PC - nowe zagrożenie jest teraz jeszcze bardziej niebezpieczne, a najnowsza gra od studia Piranha Bytes postara się nam udowodnić, że warto dać szansę tej grze.

Produkcja dzieli społeczność Magalana na frakcje. Sami możemy stać się członkami jednej z trzech głównych funkcjonujących w świecie gry frakcji: są to m.in. magiczni Berserkowie, futurystyczni Albani i fanatyczni Morkonowie. Możesz też przekonać frakcje, aby przeszli oni z jednej grupy do drugiej. Elex 2 w Pełnej wersji nie pozostawi nas samych w toku rozgrywki, dając nam kolejnych to bardziej rozmaitych towarzyszy. W grze nie zabrakło również Kleryków i Baniców, ale teraz stanowią oni drugorzędną grupę. Warte odnotowania jest to, że w przypadku dołączenia do innej frakcji, nie będziemy mogli wykonywać zadań możliwych tylko dla członków konkretnej frakcji (lub dla osób, się w niej nie znajdujących) i tym samym będzie to miało znaczący wpływ na przebieg całej fabuły.

Recenzje gier

ELEX 2 Pełna wersja

Deweloperzy bardzo dobrze wiedzą, czego gracze najbardziej chcą - a jest to całkowicie unikalny świat, przedstawiany z perspektywy trzeciej osoby. Twórcy planując świat, brali pod uwagę, jak się będzie toczyć fabuła, aby przygotować jak najbardziej wspaniałą przygodę. Motorem napędowym są postacie niezależne, które zlecają nam wykonywanie zadań. Mowa tutaj o wątkach fabularnych, zwykłych questach jak i co do misji pobocznych, niewymaganych do ukończenia, aby poznać finał historii Elex.

Oprócz znanych nam obszarów Magalana, twórcy przygotowali dla nas kolejne interesujące tereny, jakich jeszcze nie mieliśmy okazji poznać. Świat gry Elex 2 jest kompletnie otwarty, jest pełen licznych frakcji oraz zadań do wykonania. Graczom ciężko będzie się nudzić w tym świecie, ponieważ twórcy w odpowiedni sposób przygotowali każdy element znajdujący się w grze. Elex 2 Pobierz jest jedną z tych gier, które nie przechodzi się raz-dwa, tylko eksploruje się teren, poznaje kolejne miejsca, przy tym protagonista ciągle jest w akcji, starając się przeciwstawić złym siłom otaczających graczy.

Opisy i recenzje gier

ELEX 2 Download PC

Tereny w omawianej produkcji są klasycznie bardzo różnorodne. Znajdziemy się w zalesionych gąszczach, na kompletnie ośnieżonych górach, czy też na pustyniach. Każdy z tych zakamarków ma swój udział w linii fabularnej, a wszystko zależy od Twojego zachowania, jak będziesz przemierzać te bezkresne tereny. Do naszej dyspozycji w Elex II Pobierz PC jest oddany plecak odrzutowy, skutecznie pomagając nam poruszać się po tej krainie. Ale znajdziemy też tryb szybkiej podróży, który pozwala szybko poruszać się po całej planecie, nie zabierając nam cennego czasu na po prostu chodzenie. A co do plecaku odrzutowego, to warto dodać o możliwości jego ulepszania - i po osiągnięciu jego konkretnego poziomu, latanie niczym Iron-Man będzie kompletnie normalne.

A skoro jesteśmy w stanie wzbić się w powietrze, to przy tym pojawiły się kolejne nowości. Jest to misternie zaprojektowany sposób na rozbudowę rozgrywki, ponieważ z pomocą wiernego plecaka odrzutowego nie tylko możemy się szybciej przemieszczać, ale przy tym również toczyć pojedynki z wrogami w przestworzach (niektórzy przeciwnicy tak samo mogą latać) oraz docierać na dachy zrujnowanych wieżowców dodanych we właśnie tej części cyklu. Pojedynki z wrogami mają kluczowe znaczenie w trakcie rozgrywki w Elex 2 Download gdyż w ten sposób zaczynamy docierać do coraz silniejszych wrogów. Walczyć będziemy nie tylko ze zwykłymi ludźmi o wrogim nastawieniu, ale skala różności we wrogach jest wysoka. Z użyciem broni białej do walki będziemy stawać nawet z ogromnymi mutantami znajdujących się na planecie. Nowe zagrożenie wspiera się przeciwnikami ze świata gry.

Do naszej dyspozycji jest oręż o różnym stylu działania. Jest to przykład klasycznej gry RPG o nastawieniu przede wszystkim na unikalność oraz schemat rozgrywki. Piranha Bytes udowadnia po raz kolejny, że takie gry jak serie Gothic są w stanie się jeszcze pojawić na rynku i mogą na naszych komputerach osobistych pokazywać swój pazur. W Elex 2 Download PC każdy przeżyje wspaniałą przygodę, a gra będzie nam to cały czas na każdym kroku udowadniać. Jest to też gra, gdzie karta graficzna nie będzie się topić podczas zabawy, ponieważ nie grafika jest najważniejsza (choć w tym przypadku jest ona na bardzo dobrym poziomie).

Poradniki do gier

Jak pobrać ELEX 2 na PC

W grze możesz korzystać z broni białej o podstawowym działaniu, jak i wykorzystywać do walki taki sprzęt jak kusza bądź łuki, gdy nasze preferencje sięgają pojedynków raczej dystansowych. Gra Elex 2 Pełna wersja PC stara się nam dostarczać wysokiej jakości doznań. Nie zabrakło tutaj też bardziej standardowych elementów gry RPG jak zbieranie punktów doświadczenia, zdobywanie coraz wyższego poziomu, wykorzystywanie magii. Zwiększa to nasz potencjał bojowy i stajemy się po prostu coraz silniejsi. Za to uwielbiamy gry RPG.


Lub przejdź na hosting ze wszystkimi grami

Komentarze
Avatar
Bendyy
Gra zadziałała bez problemów, szybko i konkretnie ;>
Odpowiedz
Avatar
Zwinny
każdy chyba bedzie zadowolony xD u mnie ELEX 2 płynnie śmiga i bez ścin!
Odpowiedz
Avatar
WodzUU
Szukałem długo czegoś takiego ale wkońcu znalazłem, czuje się jak zwycięzca :D
Odpowiedz
Avatar
WyklętyPL
Dla mnie to szybkość pobierania najbardziej się liczy, a tutaj wszystko ekspresikiem widzę idzie! Faktycznie pełna prędkość internetu, bardzo się pokrywa z moją prękością pobierania na speedteście :) .
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Inne strony mają jakieś dziwny sposób pobierania, jakieś part'y popakowane, czy coś, tutaj wszystko od razu idzie, nawet nie spodziewałem się, że to takie proste się okaże ;P
Odpowiedz
Avatar
Motyyl
Wcale się nie dziwię, że tu takie zainteresowanie XD Jak jest to warto brać po co przepłacać za gry :/ lepiej tu i tyle!
Odpowiedz
Avatar
SpoconyGaming
ja to w sumie tylko po jedną gierke wpadłem ale chyba zainteresuję się większą ilością xdd
Odpowiedz
Avatar
CandyMaster
Trafiłem tu z polecenia, obczaiłem trochę gierek, ale decyduję się na tą :) Będzie grane, oj będzie!
Odpowiedz
Avatar
OstrY6
ELEX 2 działa bez zarzutów, nic więcej do dodania niemam
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Wszystko ok jak na moje oko :)
Odpowiedz
Avatar
Anonim
każdy kto choć raz się spotkał z pobieraniem gier z neta doświadczenia mógł mieć różne :D sam się przejechałem na kilku stronkach, ale tu jest wszystko git - trochę się zdziwiłem, nie ukrywam xD Lecz jednak są jeszcze normalne strony z grami! 11/10!!!
Odpowiedz
Avatar
zamknięty_w_gułagu
z początku poczytałem trochę tutaj co i jak i teraz wszystko wiem. ELEX 2 już od godzinki na dysku siedzi
Odpowiedz
Avatar
BezkresEndu
Zrobiłem dokładnie tak jak na stronie każdy etap instalacji itd i muszę powiedzieć że nie wiem co powiedzieć XD Jedno słowo tylko DZIAŁA!
Odpowiedz
Avatar
TeRRmIT
jest tak jak powinno być :-) dziękuje
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Troche szybko pobrało, nie dało się nie zauważyć :d
Odpowiedz
Avatar
Nikol
identycznie tu thx
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Nie ma to żadnych wirusów jak coś, sprawdzałem przed instalacją :D
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Długo nie mogłem tego znaleźć :/ teraz już mam, ale ile to czasu minęło...
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Kozacko działa i szybko pobiera <3
Odpowiedz
Avatar
Wiertło_0
Nie napotkałem żadnych trudności z tym więc śmiało można rzec, że każdy to ogarnie : )
Odpowiedz
Avatar
MajkiZNC
pobrałem i sprawdziłem to działa :o
Odpowiedz
Avatar
Anonim
tego mi brakowało xDDD duża biblioteka gier i wszystkie tak łatwo instalować
Odpowiedz
Avatar
qwerty0
najlepiej z tąd pobrać to moje zdanie :)
Odpowiedz
Avatar
Dronim
Gra się uruchamia, wszystko co jest w oryginale też jest na pierwszy rzut oka no i gra się dobrze to przede wszystkim.
Odpowiedz
Avatar
R3con
to jest najlepsze co mogło mnie dziś spotkać xd
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Jest super, zgadzam się z każdym tutaj
Odpowiedz
Avatar
Anonim
OK!
Odpowiedz
Avatar
koniczyn
Spoko giera
Odpowiedz
Avatar
Immonedum
działa od razu po instalacji to się szanuje!
Odpowiedz
Avatar
Vort
Nikogo to nie powinno chyba dziwić że to śmiga bez problemów :p
Odpowiedz
Avatar
Genda
pobrałem to i postępowałem wedle instrukcji, teraz mam ELEX 2 i mogę pykać B)
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Polecam !!!
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Perfect stronka, gry działają to bardzo duży plus :)
Odpowiedz
Avatar
BrakPomysluNaNick
zajebista strona ale to chyba już wie każdy kto stąd pobrał :V
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Dobrze jest.
Odpowiedz
Avatar
twitti
mam windows 7 i działa lol
Odpowiedz
Avatar
Castion94
Strona ta jest najlepsza! Nie ma drugiej takiej!
Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Żadne z pól nie jest wymagane oprócz treści komentarza - opinie możesz pisać anonimowo *

Komentarz został dodany! Pojawi się na stronie w ciągu kilku godzin po przejściu moderacji - duży ruch sprawia, że pozostawienie tego bez moderacji spowodowałoby całkowite zaspamowanie strony.