Teardown Download

Pełne wersje gier

Pobierz Teardown w Pełnej wersji już dziś i graj!

17
Teardown Download

Teardown Download | Pełna Wersja 🥇

Pobierz Najnowszą wersję Teardown ⚡

Witajcie! Interesujecie się grami logiczno-zręcznościowymi? Chcielibyście przy okazji też nieco narozrabiać, powodując skutek, jakim będzie destrukcja otoczenia w grze Teardown Download już dzisiaj? Dzięki tej grze dostarczysz sobie ogromną ilość wrażeń w realistycznym wykonaniu. Produkcja wręcz słynie z bardzo zaawansowanej mechaniki fizycznej przy powodowaniu zniszczeń. Znane są inne gry, które właśnie dzięki towarzyszącym zniszczeniom zyskały na swojej popularności.

10.0

Ocena Ekipy

Parametry gry

Sterowanie
10.0
Grafika
10.0
Mechanika
10.0
Jakość wstawki
10.0
Ocena gry
10.0
Plusy gry
  • Pełna wersja gry
  • Ciekawy model rozgrywki
  • Rozbudowany świat
  • Dla słabszych PC i laptopów jest optymalizacja
  • Wiele interakcji
Minusy gry
  • Uzależnia
  • Zabiera dużo czasu

Wymagania minimalne do dobrej/średniej jakości gry

Ram: 4GB
Procesor: 2.5Ghz lub lepszy
Pamięć: około 5GB z zapisami
Windows: 7 / 8.1 / 10 / 11 - 32/64 bit
Karta graficzna: GeForce GT 1030 lub lepsza
oraz
Dobre głośniki lub słuchawki :)
Grać można zarówno na laptopie jak i komputerze! To nie robi różnicy.

Odnośnie procesu pobierania i instalacji gry - na zdjęciach są znaki wodne z adresem naszej strony, gdyż są to programy autorskie stworzone przez nas i nie chcemy, aby ktoś inny mógł sobie przypisać naszą pracę - na instalatorze i w programie instalacyjnym gry nie ma napisu naszej strony.

Obejrzyj krótki film o możliwościach dostępnych tylko u nas

Dlaczego warto wybrać DownloadGames.net.pl 

  Błyskawiczna prędkość pobierania. Nasze wstawki są umieszczane na serwerach bez limitu transferu.
  Bezpieczeństwo. Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń na stronie jak i w Instalatorach do pobrania.
  Pewność i satysfakcja. Ściągając z naszej strony masz możliwość grać w najnowsze tytułu bez ograniczeń.
  Wiele godzin zabawy! Wybierając nasz Serwis możesz zagwarantować dziesiątki (jak nie setki!) godzin z grą.
  I co najważniejsze - Jako jedyni dajemy działające gry, sprawdzaliśmy strony konkurencji i w grach brakowało plików lub nie działały wcale! Prezentujemy zdjęcia z instalacji gry, a pozytywne opinie są od prawdziwych osób. Wybierz mądrze, serdecznie zachęcamy do sprawdzenia naszego Serwisu!

100% Satysfakcji! Nie ryzykuj i graj już dziś 

Teardown Download

Sprawdź instalator pobierający grę poniżej

Czym jest instalator Kliknij > ten napis < i dowiedz się więcej o najlepszych metodach pobierania jakie stosujemy!

Teardown pobierz

Instalacja gry (link do pobrania gry jest pod zdjęciami - jest 9 screenów, aby potwierdzić zawartość - polecamy przejrzeć)

Na obrazku niżej jest przedstawiamy program przed uruchomieniem instalacji gry, jest to plik setup.exe, po pobraniu całości przez instalator lub przeglądarkę.

Teardown pobierz

Aby móc instalować, musisz zaakceptować Umowę licencyjną. Zrób to klikając Zgadzam się i przyciskiem Dalej.

Teardown download

W następnym oknie mamy możliwość zaznaczenia, których dodatków chcemy użyć - jakie od razu mają się zainstalować. Zaznaczamy, które nam odpowiadają, wybieramy Cracka i klikamy Dalej.

Teardown pobierz pc

Teraz musimy wybrać miejsce instalacji gry. Wybieramy miejsce przyciskiem Przeglądaj jeśli domyślne nam nie odpowiada i wciskamy Instaluj.

Teardown download pc

I teraz gra się instaluje. W zależności od posiadanego sprzętu, czas instalacji gry nie przekroczy 2-3 minut.

Teardown pelna wersja

Link do gry jest tuż pod zdjęciami!

Teardown download pelna wersja

Teardown download pelna wersja

Gdy instalacja pełnej wersji gry Teardown się skończy, otrzymamy komunikat taki jak poniżej:

jak pobrac Teardown

Gotowe! Gra została poprawnie zainstalowana i możemy śmiało zaczynać rozgrywkę. Jeśli nie macie najnowszego DirectX wymaganego do gry, zaznaczcie opcję Zainstaluj DirectX - my już taką mamy zainstalowaną, więc nie zaznaczaliśmy tejże opcji. Po wybraniu opcji jakich chcemy, wystarczy teraz wcisnąć tylko Zakończ.

Link do pobrania Pełnej wersji gry Teardown:

Przechodząc dalej akceptujesz Regulamin strony FileFactory.pl

Operator uniemożliwia Ci wysłania SMSa poprzez pojawiający się błąd, a Ty bardzo chcesz pobrać od nas grę? Sprawdź to! Instrukcja http://downloadgames.net.pl/jak-odblokowac-mozliwosc-wyslania-sms/ Zależnie od tego jakiego masz Operatora, zdjęcie blokady może się różnić, ale jest to podobne. Zawsze służymy pomocą!

Dla tych, co chcą pobrać grę w pliku przez przeglądarkę, zalecamy użyć rozwiązania stworzonego przez zespół Gier-Fabryka.pl. Wtedy nie pobiera się program do pobrania, tylko od razu cała gra z poziomu przeglądarki.

Serdecznie zapraszamy do pobierania systemem Gier-Fabryka.pl całą grę przez przeglądarkę, jest to zaktualizowany tryb usprawniający pobieranie. Polecamy sprawdzić!

Poniżej jest poradnik wideo jak poprawnie pobrać grę. Gra w filmie jest tylko przykładem! :)

Dodatkowo uprzejmie informujemy, że wszystkie komentarze znajdujące się pod postem, które będą starsze niż miesiąc-dwa, zostają usunięte ponieważ mamy ciągle nowe komentarze, jest ich coraz więcej, a chcemy by było ich niedużo i były ciągle aktualne.

Trailer gry

Teardown Download

Teardown Download to gra będąca z początku we wczesnym dostępie, ale już od marca 2022 można grać w ten tytuł w pełnej wersji. Wcześniej pojawiały się regularne aktualizacje, ciągle usprawniając gameplay jak i samą grę. Producenci bardzo słuchali rad graczy, a potem dodawali wszystko, co powinno wzbogacić tytuł. Jest to z pewnością produkcja dość nietypowa, ale twórcy taki właśnie mieli zamysł. Graczowi, który chciałby siać zniszczenie, sięgniecie do tego produktu będzie oczywistym krokiem.

Teardown Pobierz

Dzięki doświadczeniu twórców ze studia Tuxedo Labs otrzymaliśmy bardzo rozbudowaną grę, w której możemy decydować się na bardzo zróżnicowany profil zabawy. Dzięki właśnie takiej produkcji można dać upust emocji po całym dniu, powodując totalną destrukcję otoczenia, pojazdów i budynków w przyjemnym dla oka wykonaniu. Destrukcja w Teardown Pełna wersja korzysta z techniki opartej na wokselach. Tego typu użycie jest znane z innych popularnych gier.

Akcja jest ukazywana z pierwszej osoby, co zawsze wzmacnia realność z prowadzonej rozgrywki. Podstawą jest wykonywanie skoków - konkretniej napadów, gdyż protagonista jest złodziejem, chcącym pozyskać dla siebie ciekawe łupy. Teardown Download PC będzie nas zachęcać do skutecznego przemyślenia każdego napadu, by powiódł się on w pełni i dodatkowo zadbać, by droga ucieczki była równie skuteczna, co sam skok. Ponadto, gracz będzie musiał odpowiednio sprawdzić plany całego kompleksu bądź budynków. Ułatwi nam to rozeznanie na miejscu.

Recenzje gier

Teardown Pełna wersja

Zadaniem głównym w każdym napadzie będzie pozyskanie konkretnych rzeczy. W kluczowym momencie, jeśli podniesiemy interesujące nas przedmioty, włączy się system alarmowy i od tego momentu liczyć się będzie każda sekunda, by nie zostać schwytanym i znaleźć przejście. Całość nie będzie wymagało od nas szczególnego doświadczenia, ale niektóre napady będą wymagały od nas opracowanie ich w każdym calu. Producent Teardown Pobierz na PC oprócz elementów samego napadu, dostarcza konkretne wrażenia, jakie są całym sercem produktu.

Dużą zaletą gry Teardown Download w Pełnej wersji jest szereg rozbudowanych opcji. Między innymi wchodzenie w interakcję z otoczeniem pozwala nam na łatwiejsze przedostanie się do konkretnego miejsca, a też przy tym zastosowanie wysokiej jakości mechaniki wzbogaca grę o kolejną realność. Każdy przedmiot pozwoli nam na łatwiejsze przeprowadzenie napadu. A teraz to, co tygryski lubią najbardziej, czyli zniszczenia. Wydawca tej gry postawił na kompletnie niestandardowe podejście, czyli możliwość niszczenia, burzenia i wysadzania wszystkiego, co znajduje się na mapie.

Opisy i recenzje gier

Teardown Download PC

Niezwykle pomocne przy sianiu kompletnego zniszczenia będą nam młotki, butle z benzyną, ładunki wybuchowe jak i pojazdy. Z miarę postępów, zaczniemy mieć szerszy dostęp do bardziej wyszukanych pomysłów na burzenie. W branży gamingowej, jak i w samych grach często brakuje właśnie takich gier. Teardown to gra zdecydowanie wiedząca co będą oczekiwali od niej odbiorcy, a dodatkowo zainteresowanie tytułem jest duże również w Polsce i na temat postępów w produkcji, na twitterze studio co jakiś czas daje stosowną wiadomość.

Opinie o grze Teardown Pobierz zyskują wysokie noty, zwłaszcza że w tą grę możemy grać, kiedy to premiera finalna dopiero nastąpi. Komentarze zdecydowanie wskazują, że gra ta zdobędzie jeszcze większy rozgłos, a o to właśnie chodzi, kiedy pojawiają się takie gry. Spełniają konkretną potrzebę, jaką w tym przypadku jest totalnie zniszczenie - i o to właśnie chodzi, byś na naszej stronie mógł skorzystać z tego, co w danej chwili jest Ci potrzebne. Sprawdź i graj już dzisiaj!

Bo poruszając jeszcze jedną istotną kwestię grafiki, warto się zastanowić do czego dążą deweloperzy przy kolejnych to grach. Jest to typowy wyścig, kto zaoferuje produkcję z mocniejszą grafiką. A czy to właśnie o to najbardziej chodzi? Jak widać, większe tytuły z naprawdę dużych marek nierzadko z każdą odsłoną cyklu nie są w stanie sprostać oczekiwaniom, ponieważ nie chodzi o grafikę.

Poradniki do gier

Jak pobrać Teardown na PC

Owszem, jest ważna, ale jeśli gra nie zaoferuje nic ciekawego, naprawdę wartościowego, to najlepsza grafika na nic się nie przyda. W przypadku Teardown Download otrzymamy ray tracing, dobrze prezentujące się oświetlenie, dodatkowo fizyka walących się ścian, cieczy, ognia, dymu zachowuje swoje "naturalne" właściwości, co nadaje wartość samej produkcji. A jest to gra od niewielkiej firmy - dlatego nie warto czasem się sugerować zakupem gry od dużego studia, a często lepiej jest wspomóc mniejsze przedsiębiorstwo, otrzymując często dawkę naprawdę solidnej rozrywki.

Przechodząc dalej akceptujesz Regulamin strony FileFactory.pl
Komentarze
Avatar
Bendyy
Gra zadziałała bez problemów, szybko i konkretnie ;>
Odpowiedz
Avatar
Zwinny
każdy chyba bedzie zadowolony xD u mnie Teardown płynnie śmiga i bez ścin!
Odpowiedz
Avatar
WodzUU
Szukałem długo czegoś takiego ale wkońcu znalazłem, czuje się jak zwycięzca :D
Odpowiedz
Avatar
WyklętyPL
Dla mnie to szybkość pobierania najbardziej się liczy, a tutaj wszystko ekspresikiem widzę idzie! Faktycznie pełna prędkość internetu, bardzo się pokrywa z moją prękością pobierania na speedteście :) .
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Inne strony mają jakieś dziwny sposób pobierania, jakieś part'y popakowane, czy coś, tutaj wszystko od razu idzie, nawet nie spodziewałem się, że to takie proste się okaże ;P
Odpowiedz
Avatar
Motyyl
Wcale się nie dziwię, że tu takie zainteresowanie XD Jak jest to warto brać po co przepłacać za gry :/ lepiej tu i tyle!
Odpowiedz
Avatar
SpoconyGaming
ja to w sumie tylko po jedną gierke wpadłem ale chyba zainteresuję się większą ilością xdd
Odpowiedz
Avatar
CandyMaster
Trafiłem tu z polecenia, obczaiłem trochę gierek, ale decyduję się na tą :) Będzie grane, oj będzie!
Odpowiedz
Avatar
OstrY6
Teardown działa bez zarzutów, nic więcej do dodania niemam
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Wszystko ok jak na moje oko :)
Odpowiedz
Avatar
Anonim
każdy kto choć raz się spotkał z pobieraniem gier z neta doświadczenia mógł mieć różne :D sam się przejechałem na kilku stronkach, ale tu jest wszystko git - trochę się zdziwiłem, nie ukrywam xD Lecz jednak są jeszcze normalne strony z grami! 11/10!!!
Odpowiedz
Avatar
zamknięty_w_gułagu
z początku poczytałem trochę tutaj co i jak i teraz wszystko wiem. Teardown już od godzinki na dysku siedzi
Odpowiedz
Avatar
BezkresEndu
Zrobiłem dokładnie tak jak na stronie każdy etap instalacji itd i muszę powiedzieć że nie wiem co powiedzieć XD Jedno słowo tylko DZIAŁA!
Odpowiedz
Avatar
TeRRmIT
jest tak jak powinno być :-) dziękuje
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Troche szybko pobrało, nie dało się nie zauważyć :d
Odpowiedz
Avatar
Nikol
identycznie tu thx
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Nie ma to żadnych wirusów jak coś, sprawdzałem przed instalacją :D
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Długo nie mogłem tego znaleźć :/ teraz już mam, ale ile to czasu minęło...
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Kozacko działa i szybko pobiera <3
Odpowiedz
Avatar
Wiertło_0
Nie napotkałem żadnych trudności z tym więc śmiało można rzec, że każdy to ogarnie : )
Odpowiedz
Avatar
MajkiZNC
pobrałem i sprawdziłem to działa :o
Odpowiedz
Avatar
Anonim
tego mi brakowało xDDD duża biblioteka gier i wszystkie tak łatwo instalować
Odpowiedz
Avatar
qwerty0
najlepiej z tąd pobrać to moje zdanie :)
Odpowiedz
Avatar
Dronim
Gra się uruchamia, wszystko co jest w oryginale też jest na pierwszy rzut oka no i gra się dobrze to przede wszystkim.
Odpowiedz
Avatar
R3con
to jest najlepsze co mogło mnie dziś spotkać xd
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Jest super, zgadzam się z każdym tutaj
Odpowiedz
Avatar
Anonim
OK!
Odpowiedz
Avatar
koniczyn
Spoko giera
Odpowiedz
Avatar
Immonedum
działa od razu po instalacji to się szanuje!
Odpowiedz
Avatar
Vort
Nikogo to nie powinno chyba dziwić że to śmiga bez problemów :p
Odpowiedz
Avatar
Genda
pobrałem to i postępowałem wedle instrukcji, teraz mam Teardown i mogę pykać B)
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Polecam !!!
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Perfect stronka, gry działają to bardzo duży plus :)
Odpowiedz
Avatar
BrakPomysluNaNick
zajebista strona ale to chyba już wie każdy kto stąd pobrał :V
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Dobrze jest.
Odpowiedz
Avatar
twitti
mam windows 7 i działa lol
Odpowiedz
Avatar
Castion94
Strona ta jest najlepsza! Nie ma drugiej takiej!
Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Żadne z pól nie jest wymagane oprócz treści komentarza - opinie możesz pisać anonimowo *

Komentarz został dodany! Pojawi się na stronie w ciągu kilku godzin po przejściu moderacji - duży ruch sprawia, że pozostawienie tego bez moderacji spowodowałoby całkowite zaspamowanie strony.