Undertale Download

Pełne wersje gier

Pobierz Undertale w Pełnej wersji już dziś i graj!

17
Undertale Download

Undertale Download | Pełna Wersja 🥇

Pobierz Najnowszą wersję Undertale ⚡

Czy lubisz produkcje RPG? Gry niezależne od małych wydawców, którzy oferują wręcz genialne produkcje? Undertale Download może Ci umożliwić doświadczenie bardzo nietypowej rozrywki, dostępnej właśnie w tym tytule, której stylistyka nawiązuje do uwielbianych przez miliony osób 8-bitowej retro oprawie graficznej i muzycznej. Takie wykonanie jest znane w innych grach i jak widać, sprawdza się doskonale. Producentem jak i wydawcą jednocześnie jest Toby Fox, ponieważ tylko jedna osoba się przyczyniła do stworzenia tej gry.

10.0

Ocena Ekipy

Parametry gry

Sterowanie
10.0
Grafika
10.0
Mechanika
10.0
Jakość wstawki
10.0
Ocena gry
10.0
Plusy gry
  • Pełna wersja gry
  • Ciekawy model rozgrywki
  • Rozbudowany świat
  • Interesująca muzyka
  • Wiele interakcji
Minusy gry
  • Uzależnia
  • Zabiera dużo czasu

Wymagania minimalne do dobrej/średniej jakości gry

Ram: 2GB
Procesor: 1.66 GHzlub lepszy
Pamięć: około 1.3GB z zapisami
Windows: XP / 7 / 8.1 / 10 / 11 - 32/64 bit
Karta graficzna: 128MB lub lepsza
oraz
Dobre głośniki lub słuchawki :)
Grać można zarówno na laptopie jak i komputerze! To nie robi różnicy.

Odnośnie procesu pobierania i instalacji gry - na zdjęciach są znaki wodne z adresem naszej strony, gdyż są to programy autorskie stworzone przez nas i nie chcemy, aby ktoś inny mógł sobie przypisać naszą pracę - na instalatorze i w programie instalacyjnym gry nie ma napisu naszej strony.

Obejrzyj krótki film o możliwościach dostępnych tylko u nas

Dlaczego warto wybrać DownloadGames.net.pl 

  Błyskawiczna prędkość pobierania. Nasze wstawki są umieszczane na serwerach bez limitu transferu.
  Bezpieczeństwo. Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń na stronie jak i w Instalatorach do pobrania.
  Pewność i satysfakcja. Ściągając z naszej strony masz możliwość grać w najnowsze tytułu bez ograniczeń.
  Wiele godzin zabawy! Wybierając nasz Serwis możesz zagwarantować dziesiątki (jak nie setki!) godzin z grą.
  I co najważniejsze - Jako jedyni dajemy działające gry, sprawdzaliśmy strony konkurencji i w grach brakowało plików lub nie działały wcale! Prezentujemy zdjęcia z instalacji gry, a pozytywne opinie są od prawdziwych osób. Wybierz mądrze, serdecznie zachęcamy do sprawdzenia naszego Serwisu!

100% Satysfakcji! Nie ryzykuj i graj już dziś 

Undertale Download

Sprawdź instalator pobierający grę poniżej

Czym jest instalator Kliknij > ten napis < i dowiedz się więcej o najlepszych metodach pobierania jakie stosujemy!

Undertale pobierz

Instalacja gry (link do pobrania gry jest pod zdjęciami - jest 9 screenów, aby potwierdzić zawartość - polecamy przejrzeć)

Na obrazku niżej jest przedstawiamy program przed uruchomieniem instalacji gry, jest to plik setup.exe, po pobraniu całości przez instalator lub przeglądarkę.

Undertale pobierz

Aby móc instalować, musisz zaakceptować Umowę licencyjną. Zrób to klikając Zgadzam się i przyciskiem Dalej.

Undertale download

W następnym oknie mamy możliwość zaznaczenia, których dodatków chcemy użyć - jakie od razu mają się zainstalować. Zaznaczamy, które nam odpowiadają, wybieramy Cracka i klikamy Dalej.

Undertale pobierz pc

Teraz musimy wybrać miejsce instalacji gry. Wybieramy miejsce przyciskiem Przeglądaj jeśli domyślne nam nie odpowiada i wciskamy Instaluj.

Undertale download pc

I teraz gra się instaluje. W zależności od posiadanego sprzętu, czas instalacji gry nie przekroczy 1-3 minut.

Undertale pelna wersja

Link jest tuż pod zdjęciami!

Undertale download pelna wersja

Undertale download pelna wersja

Gdy instalacja pełnej wersji gry Undertale się skończy, otrzymamy komunikat taki jak poniżej:

jak pobrac Undertale

Gotowe! Gra została poprawnie zainstalowana i możemy śmiało zaczynać rozgrywkę. Jeśli nie macie najnowszego DirectX wymaganego do gry, zaznaczcie opcję Zainstaluj DirectX - my już taką mamy zainstalowaną, więc nie zaznaczaliśmy tejże opcji. Po wybraniu opcji jakich chcemy, wystarczy teraz wcisnąć tylko Zakończ.

Link do pobrania Pełnej wersji gry Undertale:

Operator uniemożliwia Ci wysłania SMSa poprzez pojawiający się błąd, a Ty bardzo chcesz pobrać od nas grę? Sprawdź to! Instrukcja http://downloadgames.net.pl/jak-odblokowac-mozliwosc-wyslania-sms/ Zależnie od tego jakiego masz Operatora, zdjęcie blokady może się różnić, ale jest to podobne. Zawsze służymy pomocą!

Dla tych, co chcą pobrać grę w pliku przez przeglądarkę, zalecamy użyć rozwiązania stworzonego przez zespół Gier-Fabryka.pl. Wtedy nie pobiera się program do pobrania, tylko od razu cała gra z poziomu przeglądarki.

Serdecznie zapraszamy do pobierania systemem Gier-Fabryka.pl całą grę przez przeglądarkę, jest to zaktualizowany tryb usprawniający pobieranie. Polecamy sprawdzić!

Poniżej jest poradnik wideo jak poprawnie pobrać grę. Gra w filmie jest tylko przykładem! :)

Dodatkowo uprzejmie informujemy, że wszystkie komentarze znajdujące się pod postem, które będą starsze niż miesiąc-dwa, zostają usunięte ponieważ mamy ciągle nowe komentarze, jest ich coraz więcej, a chcemy by było ich niedużo i były ciągle aktualne.

Trailer gry

Undertale Download

Gra Undertale Download opisana i przedstawiona na naszej stronie jest dostępna w zasadzie od zaraz. Skorzystaj z odpowiednich przycisków i rozpocznij wciągającą podróż. Data wydania tej gry jest przedstawiana na 15 września 2015 roku, a jak widać, przyciąga ona całkiem spore rzesze fanów. Jest ona dostępna na system operacyjny Windows XP / Vista / 7 / 8 / 10 i 11, ale i nie tylko. Zagrać możemy też na konsolach, tych nowszych i starszych. Do przyjemnej zabawy nie jest potrzebna żadna dobra karta graficzna ze względu na niewielkie wymagania systemowe. Fabuła gry jest dość tajemnicza oraz intrygująca, jak przystało na standard klasycznych gier RPG. Ta właśnie kategoria gier jest najbardziej przyciągająca, co wyraźnie widać w statystykach takich platform jak np. Steam.

Undertale Pobierz

Opowiada o dwóch rasach występujących na ziemi. Było to już dawno temu, kiedy tak właśnie się działo. Występujące rasy na ziemi to ludzie i potwory, i to one rządziły całą planetą. Były one sobie po prostu i tak się żyło. Z czasem jak w każdym świecie, doszło do konfliktu. Na pierwszy rzut oka można stwierdzić, że to nic szczególnego w dzisiejszych czasach. Ale to, co zaczęło się dziać, nie wyglądało na zwykłą wojnę. Konflikt ten bardzo eskalował i przerodził się w długą, bardzo okrutną wojnę.

Z czasem wojna została zakończona, ze zwycięstwem dla ludzi - mogło się to udać jedynie poprzez wykorzystywanie magii. Nastał spokój, a niezliczona ilość potworów znalazła się w podziemiach. To jednak nie jest koniec fabuły, bo w zasadzie dopiero ona się rozkręca. Wiele lat po zakończeniu wojny i odzyskaniu wolności na planecie przez ludzi, pewna dziewczynka postanowiła wyruszyć w podróż na owianą złą sławą górę Ebott. Czemu złą sławą? Ponieważ nikomu nie udało się z tej góry już nigdy powrócić. Dziewczynka szukając schronienia przed deszczem, znalazła się w pewnej norze. Ten moment jest kluczowy, ponieważ wtedy świat fantasy tej gry dopiero się zaczyna ukazywać.

Recenzje gier

Undertale Pełna wersja

Pełna wersja gry Undertale pozwala nam zobaczyć, jak dobra zabawa jest możliwa w tej właśnie produkcji. Omawiając tą grę na naszej stronie dowiesz się wielu interesujących rzeczy na jej temat. Gracz, po zejściu do nory w poszukiwaniu schronienia znajdzie się w podziemiach, gdzie potworów jest po prostu na pęczki. Po chwili obycia się z tą grą zorientujemy się, że przeciwnicy ci nie są tylko zwykłymi wrogami do pokonania. Odnoszą się one do całej fabuły gry, która stanowi podstawę rozgrywki. Undertale to gra bardzo intrygująca, zachęcająca nas do wchodzenia w interakcje z postaciami i dalsze spędzanie czasu przy grze, poprzez ciągłe podsyłanie nam coraz to nowszych zagadek logicznych.

Jednym z ciekawych aspektów w Undertale Download jest to, że postacie (a nawet wrogowie) są bardzo dobrze wykonane i ich modele po prostu cieszą oko. W tej recenzji znajdziesz przedstawione wszystkie rzeczy, które mogą się okazać dla Ciebie przydatne. Ilość fascynujących rzeczy czekających na nowego gracza tego tytułu będzie bardzo duża, bo wydawca tego wyjątkowego tytułu przygotował się lepiej, niż niejedno >duże studio zajmujące się tworzeniem gier. Gracz lubujący się w tego typu grach z gatunku RPG będzie w swoim raju, gdy gra znajdzie się na jego dysku twardym.

Opisy i recenzje gier

Undertale Download PC

Otrzymamy od producenta unikalny styl gry, co potwierdzają to liczne recenzje. Historia w grze jest prezentowana w angażujący sposób, aby Undertale Download spełniło oczekiwania nawet największych krytyków. Historia stara się być utrzymana w poważnej stylistyce, ale znajdziemy tutaj również dobrze przygotowany humor, oddający jeszcze więcej dobrego dla użytkownika. Humor ten jest przepełniony bardzo oryginalnym stylem, tak jak wszystkie dialogi. Aby ciągle nie było tego samego, znajdziemy wiele zabawnych sytuacji oraz dziwnych zachowań naszych przeciwników. Undertale Pobierz niesamowicie wciąga i tego nie da się podważyć, co może innych skłaniać, by pobrać grę i doświadczyć w pełni całej historii.

Bardzo ciężko jest trafić na moment nudy, nawet w trakcie przemierzania mapy. Jak widać, wystarczyła zwykła postać dziecka, która znalazła się w nieodpowiedniej norze, aby rozwinęła się tak bardzo rozbudowana historia. A z tym też warto wiedzieć, że wiele recenzji znajdujących się w internecie (nie tylko tych z dużych portali, ale z ocen użytkowników na platformie Steam) wskazują, że produkcja ta powinna zostać odkryta co najmniej kilkakrotnie. Dlaczego?

Ponieważ możemy tutaj sami kierować historią, przez dokonywanie wyborów. Czasem bardziej trafionych, a czasem mniej. To jeszcze bardziej może wskazać, że Undertale Download jest w pełni kompletna, dostępna do pobrania w internecie. To, w jaki sposób dokonamy wyboru, może mieć znaczący wpływ na dalszy jej obrót. Postacie niezależne znajdujące się w prezentowanej grze ukażą swoja prawdziwą osobowość dopiero, gdy inaczej będziemy podchodzili do przechodzenia gry, tak jak możemy to odczuwać w innych grach, gdzie to my jesteśmy odpowiedzialni za wszystko i to, co będzie dziać. Znane jest to z wielu symulatorów, gdzie nasze czyny mają odzwierciedlenie na całą rozgrywkę.

Poradniki do gier

Jak pobrać Undertale na PC

Produkcja Undertale Pełna wersja stara się udawać grę z dawnych lat, będąc bardzo oryginalną propozycją RPG dla wielu starych wyjadaczy. Niby jest to gra z początku płytka i prosta, ale dopiero po dłuższej sesji z tym tytułem pokazuje ona swoje prawdziwe oblicze. Znajdziemy tutaj wiele dialogów, zagadek, system walki oraz eksplorowania wielu terenów, odwiedzając liczne wymagane pola do zobaczenia. No właśnie, bo co do systemu walki - jest on w przypadku tej gry bardzo rozwinięty i przechodzić możemy ten tytuł nie sprawiając żadnej z postaci większej krzywdy. Od samego początku do końca gry nie będziemy zmuszani do walki.

I tak też da się przejść grę. Jednakże Undertale pozwoli nam na prowadzenie pojedynków w każdym napotkanym przeciwnikiem. To również będzie mieć znaczący wpływ na fabułę i z czasem każde starcie stanie się bardziej trudne oraz wymagające, czasem nawet komiczne - co wskazują liczne recenzje gry Undertale. Potyczki z wrogami przypominać będą system turowy w trakcie walki. Według nas przy niezbyt dynamicznie wizualnej grze, taka wersja walki jest najlepsza. Potwory pojawiają się w wielu miejscach i są rdzennym elementem tego tytułu.

System walki z wrogami pozwala nam na decyzyjność w wykonywanych atakach i sposobie poradzenia sobie z wrogiem. Możemy obrać strategię siłową, czyli po prostu ostateczne rozprawienie się z wrogiem. Lub postarać się nie dopuścić do walki. Poprzez walkę zdobywać będziemy XP (czyli punkty doświadczenia), dając nam dodatkowe możliwości i posiadanie coraz to więcej siły - tak jak znane jest to z wielu gier RPG. Jeśli zdecydujemy się na bardziej łagodny przebieg pojedynku, możemy to zrobić poprzez rozmowę i zyskanie wpływu na oponenta. Zawrzeć też można pakt z wrogimi dla nas osobami i zyskać u nich reputację, niezwykle ważną w grach RPG.

Komentarze
Avatar
Bendyy
Gra zadziałała bez problemów, szybko i konkretnie ;>
Odpowiedz
Avatar
Zwinny
każdy chyba bedzie zadowolony xD u mnie Undertale płynnie śmiga i bez ścin!
Odpowiedz
Avatar
WodzUU
Szukałem długo czegoś takiego ale wkońcu znalazłem, czuje się jak zwycięzca :D
Odpowiedz
Avatar
WyklętyPL
Dla mnie to szybkość pobierania najbardziej się liczy, a tutaj wszystko ekspresikiem widzę idzie! Faktycznie pełna prędkość internetu, bardzo się pokrywa z moją prękością pobierania na speedteście :) .
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Inne strony mają jakieś dziwny sposób pobierania, jakieś part'y popakowane, czy coś, tutaj wszystko od razu idzie, nawet nie spodziewałem się, że to takie proste się okaże ;P
Odpowiedz
Avatar
Motyyl
Wcale się nie dziwię, że tu takie zainteresowanie XD Jak jest to warto brać po co przepłacać za gry :/ lepiej tu i tyle!
Odpowiedz
Avatar
SpoconyGaming
ja to w sumie tylko po jedną gierke wpadłem ale chyba zainteresuję się większą ilością xdd
Odpowiedz
Avatar
CandyMaster
Trafiłem tu z polecenia, obczaiłem trochę gierek, ale decyduję się na tą :) Będzie grane, oj będzie!
Odpowiedz
Avatar
OstrY6
Undertale działa bez zarzutów, nic więcej do dodania niemam
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Wszystko ok jak na moje oko :)
Odpowiedz
Avatar
Anonim
każdy kto choć raz się spotkał z pobieraniem gier z neta doświadczenia mógł mieć różne :D sam się przejechałem na kilku stronkach, ale tu jest wszystko git - trochę się zdziwiłem, nie ukrywam xD Lecz jednak są jeszcze normalne strony z grami! 11/10!!!
Odpowiedz
Avatar
zamknięty_w_gułagu
z początku poczytałem trochę tutaj co i jak i teraz wszystko wiem. Undertale już od godzinki na dysku siedzi
Odpowiedz
Avatar
BezkresEndu
Zrobiłem dokładnie tak jak na stronie każdy etap instalacji itd i muszę powiedzieć że nie wiem co powiedzieć XD Jedno słowo tylko DZIAŁA!
Odpowiedz
Avatar
TeRRmIT
jest tak jak powinno być :-) dziękuje
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Troche szybko pobrało, nie dało się nie zauważyć :d
Odpowiedz
Avatar
Nikol
identycznie tu thx
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Nie ma to żadnych wirusów jak coś, sprawdzałem przed instalacją :D
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Długo nie mogłem tego znaleźć :/ teraz już mam, ale ile to czasu minęło...
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Kozacko działa i szybko pobiera <3
Odpowiedz
Avatar
Wiertło_0
Nie napotkałem żadnych trudności z tym więc śmiało można rzec, że każdy to ogarnie : )
Odpowiedz
Avatar
MajkiZNC
pobrałem i sprawdziłem to działa :o
Odpowiedz
Avatar
Anonim
tego mi brakowało xDDD duża biblioteka gier i wszystkie tak łatwo instalować
Odpowiedz
Avatar
qwerty0
najlepiej z tąd pobrać to moje zdanie :)
Odpowiedz
Avatar
Dronim
Gra się uruchamia, wszystko co jest w oryginale też jest na pierwszy rzut oka no i gra się dobrze to przede wszystkim.
Odpowiedz
Avatar
R3con
to jest najlepsze co mogło mnie dziś spotkać xd
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Jest super, zgadzam się z każdym tutaj
Odpowiedz
Avatar
Anonim
OK!
Odpowiedz
Avatar
koniczyn
Spoko giera
Odpowiedz
Avatar
Immonedum
działa od razu po instalacji to się szanuje!
Odpowiedz
Avatar
Vort
Nikogo to nie powinno chyba dziwić że to śmiga bez problemów :p
Odpowiedz
Avatar
Genda
pobrałem to i postępowałem wedle instrukcji, teraz mam Undertale i mogę pykać B)
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Polecam !!!
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Perfect stronka, gry działają to bardzo duży plus :)
Odpowiedz
Avatar
BrakPomysluNaNick
zajebista strona ale to chyba już wie każdy kto stąd pobrał :V
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Dobrze jest.
Odpowiedz
Avatar
twitti
mam windows 7 i działa lol
Odpowiedz
Avatar
Castion94
Strona ta jest najlepsza! Nie ma drugiej takiej!
Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Żadne z pól nie jest wymagane oprócz treści komentarza - opinie możesz pisać anonimowo *

Komentarz został dodany! Pojawi się na stronie w ciągu kilku godzin po przejściu moderacji - duży ruch sprawia, że pozostawienie tego bez moderacji spowodowałoby całkowite zaspamowanie strony.