Battlefield 2042 Download

Pełne wersje gier

Pobierz Battlefield 2042 w Pełnej wersji już dziś i graj!

17
Battlefield 2042 Download

Battlefield 2042 Download | Pełna Wersja 🥇

Pobierz Najnowszą wersję Battlefield 2042 ⚡

Witajcie. Czy klimaty wojenne są dla was bliskie? A może są bliskie tylko w grach, właśnie takich jak Battlefield 2042 Download i chcecie już dzisiaj wejść na front? Na rynku jest wiele gier tak właśnie się prezentujących, ale co jakiś czas potrzebny jest powiew świeżości. A w najnowszej odsłonie od studia EA DICE nie jest to nic trudnego, ponieważ zostaniemy przeniesieni do nieco futurystycznego świata, gdzie wojna prowadzona jest w wyjątkowy sposób. Przekonaj się już dziś sprawdzając ten tytuł, wybierając przy tym naszą stronę.

10.0

Ocena Ekipy

Parametry gry

Sterowanie
10.0
Grafika
10.0
Mechanika
10.0
Jakość wstawki
10.0
Ocena gry
10.0
Plusy gry
  • Pełna wersja gry
  • Ciekawy model rozgrywki
  • Dużo broni
  • Dla słabszych PC i laptopów jest optymalizacja
  • Rozbudowane tryby gry
Minusy gry
  • Uzależnia
  • Zabiera dużo czasu
  • Brutalna

Wymagania minimalne do dobrej/średniej jakości gry

Ram: 6GB
Procesor: 2.4Ghz lub lepszy
Pamięć: około 60GB z zapisami
Windows: 7 / 8.1 / 10 / 11 - 32/64 bit
Karta graficzna: GeForce GT 1030 lub lepsza
oraz
Dobre głośniki lub słuchawki :)
Grać można zarówno na laptopie jak i komputerze! To nie robi różnicy.

Odnośnie procesu pobierania i instalacji gry - na zdjęciach są znaki wodne z adresem naszej strony, gdyż są to programy autorskie stworzone przez nas i nie chcemy, aby ktoś inny mógł sobie przypisać naszą pracę - na instalatorze i w programie instalacyjnym gry nie ma napisu naszej strony.

Dlaczego warto wybrać DownloadGames.net.pl 

  Błyskawiczna prędkość pobierania. Nasze wstawki są umieszczane na serwerach bez limitu transferu.
  Bezpieczeństwo. Korzystamy z najlepszych zabezpieczeń na stronie jak i w Instalatorach do pobrania.
  Pewność i satysfakcja. Ściągając z naszej strony masz możliwość grać w najnowsze tytułu bez ograniczeń.
  Wiele godzin zabawy! Wybierając nasz Serwis możesz zagwarantować dziesiątki (jak nie setki!) godzin z grą.
  I co najważniejsze - Jako jedyni dajemy działające gry, sprawdzaliśmy strony konkurencji i w grach brakowało plików lub nie działały wcale! Prezentujemy zdjęcia z instalacji gry, a pozytywne opinie są od prawdziwych osób. Wybierz mądrze, serdecznie zachęcamy do sprawdzenia naszego Serwisu!

100% Satysfakcji! Nie ryzykuj i graj już dziś 

Battlefield 2042 Download

Sprawdź instalator pobierający grę poniżej

Czym jest instalator Kliknij > ten napis < i dowiedz się więcej o najlepszych metodach pobierania jakie stosujemy!

Battlefield 2042 pobierz

Instalacja gry (link do pobrania gry jest pod zdjęciami - jest 9 screenów, aby potwierdzić zawartość - polecamy przejrzeć)

Na obrazku niżej jest przedstawiamy program przed uruchomieniem instalacji gry, jest to plik setup.exe, po pobraniu całości przez instalator lub przeglądarkę.

Battlefield 2042 pobierz

Aby móc instalować, musisz zaakceptować Umowę licencyjną. Zrób to klikając Zgadzam się i przyciskiem Dalej.

Battlefield 2042 download

W następnym oknie mamy możliwość zaznaczenia, których dodatków chcemy użyć - jakie od razu mają się zainstalować. Zaznaczamy, które nam odpowiadają, wybieramy Cracka i klikamy Dalej.

Battlefield 2042 pobierz pc

Teraz musimy wybrać miejsce instalacji gry. Wybieramy miejsce przyciskiem Przeglądaj jeśli domyślne nam nie odpowiada i wciskamy Instaluj.

Battlefield 2042 download pc

I teraz gra się instaluje. W zależności od posiadanego sprzętu, czas instalacji gry nie przekroczy 5-10 minut.

Battlefield 2042 pelna wersja

Battlefield 2042 download pelna wersja

Battlefield 2042 download pelna wersja

Gdy instalacja pełnej wersji gry Battlefield 2042 się skończy, otrzymamy komunikat taki jak poniżej:

jak pobrac Battlefield 2042

Gotowe! Gra została poprawnie zainstalowana i możemy śmiało zaczynać rozgrywkę. Jeśli nie macie najnowszego DirectX wymaganego do gry, zaznaczcie opcję Zainstaluj DirectX - my już taką mamy zainstalowaną, więc nie zaznaczaliśmy tejże opcji. Po wybraniu opcji jakich chcemy, wystarczy teraz wcisnąć tylko Zakończ.


Lub przejdź na hosting ze wszystkimi grami

Battlefield 2042 Download

Produkcja Battlefield 2042 Download PC jest kolejną odsłoną bardzo szanowanego wśród graczy, regularnie rozwijanego cyklu strzelanek FPS. Pojawiają się kolejne odsłony regularnie, aby ciągle oferować graczom nowe doświadczenia. Jest to za razem pierwsza odsłona tej serii dostępna na konsole nowej generacji, ale nie o nich będzie tutaj mowa, ponieważ tytuł ten dedykujemy graczom pecetowym. Tytuł ten w większości opierać się będzie na rozgrywce wieloosobowej, co może być dla jednych plusem lub minusem.

Battlefield 2042 Pobierz

Rozgrywka zabierze nas w bardzo nowoczesny klimat, dający możliwość wyobrażenia sobie, jakby wyglądały wojenne pojedynki w przyszłości oraz z jakich typów broni by się korzystało najczęściej. Dwa ogromne państwa, jakimi są Rosja oraz Stany Zjednoczone, będą miały prowadzić rozmaite konflikty, zarówno ustrojowe, jak i po prostu ze względów przemysłu. Prowadzone są potyczki, które mają być zastępstwem bardzo poważnych działań jakimi byłaby najzwyczajniej w świecie otwarta wojna, prowadząca do naprawdę niebezpiecznych skutków.

Omawiany tytuł Battlefield 2042 Pełna wersja, jak wspominaliśmy wcześniej, oferować będzie dla nas rozgrywkę z widoku pierwszoosobowego, znaną z innych gier z serii. Jest to już standard. Grać będziemy mogli różnymi Specjalistami, będącymi podzielonymi na cztery klasy, które są bardzo charakterystyczne dla serii. Żołnierze ci, będący chętnymi na możliwość ukształtowania świata są bardzo wyszkoleni oraz posiadają niebywałe zdolności, pozwalające im na bardzo intensywną walkę oraz dysponują wysoką wytrzymałością.

Recenzje gier

Battlefield 2042 Pełna wersja

A jeśli chodzi o właśnie tych żołnierzy, to przeglądając ich klasy, będziemy mogli zdecydować się na konkretny wybór, dający nam przydatne umiejętności w walce. Każdy typ jest inny i ma do swojej dyspozycji inną, specjalną cechę nadaną tylko tej konkretnej klasie.

Ale wojna nie mogła by się odbyć bez odpowiedniego wyposażenia. Więc tutaj twórcy by dorównać innym tytułom strzelankowym, jak zwykle, przyłożyli się aż nadto. Podczas walki, na polu bitwy znajdziemy bronie, które bez problemu zmodyfikujemy oraz ustalimy dla nich potrzebne atrybuty wedle naszych preferencji. Nie będziemy tutaj mogli się nudzić ze względu na ilość dostępnego arsenału. Wybór jest ogromny oraz bardzo nowoczesny.

Opisy i recenzje gier

Battlefield 2042 Download PC

Oprócz klasycznych broni na ciężką amunicję (od pistoletów bo ciężkie karabiny szturmowe), podczas eksploracji znajdziemy wiele innych przydatnych dla nas broni. Między innymi są to gadżety bojowe (granaty i inne), ale do naszego wykorzystania będzie też specjalny robot bojowy, siejący zniszczenie w bardzo szybki sposób. Znajdziemy również niezwykle przydatne pojazdy, dające nam swobodę w przemieszczaniu się i szybkiej rotacji. Aby było jeszcze ciekawej, dostępne są akcesoria, takie jak wingsuit lub hak z liną.

Na czas pisania tekstu, Battlefield 2042 Pobierz PC ma do zaoferowania siedem dość sporych oraz różniących się od siebie map, gdzie prowadzić będziemy pojedynki. Jeśli jesteście ciekawi, jakie to są lokacje, to czytajcie dalej. Walczyć będziemy mogli na – uwaga – przemarzniętej oraz pokrytej lodem Antarktydzie, na typowych terenach miejskich (między innymi Doha w Zatoce Perskiej raz Songdo w Korei) oraz na pustyniach z palącym słońcem ulokowanych w Egipcie.

Nowością, która wyjątkowo się wyróżnia na tle konkurencyjnych produkcji jest to, że pola bitew są pod wpływem ciągłych zmian, biorących się z prowadzonych na nich aktualnych działań. Wpływ na taki stan rzeczy ma prowadzona ciągle wojna, która naturalnie wpływa na strukturę otaczającego nas świata. Oraz, co warte wymienienia, pojawiających się zmian atmosferycznych na ogrywanej aktualnie mapie. Mogą to być tornada, burze piaskowe oraz intensywne deszcze.

Zamierzeniem najnowszej odsłony serii Battlefield jest rozgrywka z mocnym naciskiem na grę sieciową. W jednym czasie na mapie może uczestniczyć maksymalnie 128 graczy, starających się uzyskać zwycięstwo. Jest też nowy tryb, znany jako Hazard Zone (czyli Strefa zagrożenia), próbujący choć trochę odciągnąć graczy gier battle royale do swojego produktu, przedstawiając inny typ tej właśnie kategorii. Są również zaktualizowane tryby, takie jak Przełamanie oraz Podbój. Dużą zaletą naszej recenzji Jak pobrać Battlefield 2042 jest to, że gra umożliwia rozgrywkę na wielu platformach jednocześnie, więc spotkać możemy inne osoby z różnych platform w czasie jednego meczu.

Poradniki do gier

Jak pobrać Battlefield 2042 na PC

Grafika jest na najwyższym poziomie, ze względu na zbudowaniu gry na najnowszej wersji silnika od Frostbite. Jest to ciekawie prezentująca się grafika, pozwalająca wczuć się w klimat oraz rozgrywkę. Natomiast jeśli chodzi o dźwięk, nikt nie powinien mieć żadnych zastrzeżeń. Tutaj jest to również najwyższy poziom, nieprzerwanie utrzymany z poprzednich odsłon serii. Aktualizacje do gry pojawiają się regularnie, a w razie poważniejszych błędów, są one łatane możliwie jak najszybciej. Jak widać, wydawca znany nie tylko z gier strzelankowych dba o swoje produkty, aby ułatwić graczom rozgrywkę i pokazywać, że jest to gra Triple-A. Zachęcamy do sprawdzenia oraz do przeczytania innych naszych artykułów.


Lub przejdź na hosting ze wszystkimi grami

Komentarze
Avatar
Bendyy
Gra zadziałała bez problemów, szybko i konkretnie ;>
Odpowiedz
Avatar
Zwinny
każdy chyba bedzie zadowolony xD u mnie Battlefield 2042 płynnie śmiga i bez ścin!
Odpowiedz
Avatar
WodzUU
Szukałem długo czegoś takiego ale wkońcu znalazłem, czuje się jak zwycięzca :D
Odpowiedz
Avatar
WyklętyPL
Dla mnie to szybkość pobierania najbardziej się liczy, a tutaj wszystko ekspresikiem widzę idzie! Faktycznie pełna prędkość internetu, bardzo się pokrywa z moją prękością pobierania na speedteście :) .
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Inne strony mają jakieś dziwny sposób pobierania, jakieś part'y popakowane, czy coś, tutaj wszystko od razu idzie, nawet nie spodziewałem się, że to takie proste się okaże ;P
Odpowiedz
Avatar
Motyyl
Wcale się nie dziwię, że tu takie zainteresowanie XD Jak jest to warto brać po co przepłacać za gry :/ lepiej tu i tyle!
Odpowiedz
Avatar
SpoconyGaming
ja to w sumie tylko po jedną gierke wpadłem ale chyba zainteresuję się większą ilością xdd
Odpowiedz
Avatar
CandyMaster
Trafiłem tu z polecenia, obczaiłem trochę gierek, ale decyduję się na tą :) Będzie grane, oj będzie!
Odpowiedz
Avatar
OstrY6
Battlefield 2042 działa bez zarzutów, nic więcej do dodania niemam
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Wszystko ok jak na moje oko :)
Odpowiedz
Avatar
Anonim
każdy kto choć raz się spotkał z pobieraniem gier z neta doświadczenia mógł mieć różne :D sam się przejechałem na kilku stronkach, ale tu jest wszystko git - trochę się zdziwiłem, nie ukrywam xD Lecz jednak są jeszcze normalne strony z grami! 11/10!!!
Odpowiedz
Avatar
zamknięty_w_gułagu
z początku poczytałem trochę tutaj co i jak i teraz wszystko wiem. Battlefield 2042 już od godzinki na dysku siedzi
Odpowiedz
Avatar
BezkresEndu
Zrobiłem dokładnie tak jak na stronie każdy etap instalacji itd i muszę powiedzieć że nie wiem co powiedzieć XD Jedno słowo tylko DZIAŁA!
Odpowiedz
Avatar
TeRRmIT
jest tak jak powinno być :-) dziękuje
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Troche szybko pobrało, nie dało się nie zauważyć :d
Odpowiedz
Avatar
Nikol
identycznie tu thx
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Nie ma to żadnych wirusów jak coś, sprawdzałem przed instalacją :D
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Długo nie mogłem tego znaleźć :/ teraz już mam, ale ile to czasu minęło...
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Kozacko działa i szybko pobiera <3
Odpowiedz
Avatar
Wiertło_0
Nie napotkałem żadnych trudności z tym więc śmiało można rzec, że każdy to ogarnie : )
Odpowiedz
Avatar
MajkiZNC
pobrałem i sprawdziłem to działa :o
Odpowiedz
Avatar
Anonim
tego mi brakowało xDDD duża biblioteka gier i wszystkie tak łatwo instalować
Odpowiedz
Avatar
qwerty0
najlepiej z tąd pobrać to moje zdanie :)
Odpowiedz
Avatar
Dronim
Gra się uruchamia, wszystko co jest w oryginale też jest na pierwszy rzut oka no i gra się dobrze to przede wszystkim.
Odpowiedz
Avatar
R3con
to jest najlepsze co mogło mnie dziś spotkać xd
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Jest super, zgadzam się z każdym tutaj
Odpowiedz
Avatar
Anonim
OK!
Odpowiedz
Avatar
koniczyn
Spoko giera
Odpowiedz
Avatar
Immonedum
działa od razu po instalacji to się szanuje!
Odpowiedz
Avatar
Vort
Nikogo to nie powinno chyba dziwić że to śmiga bez problemów :p
Odpowiedz
Avatar
Genda
pobrałem to i postępowałem wedle instrukcji, teraz mam Battlefield 2042 i mogę pykać B)
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Polecam !!!
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Perfect stronka, gry działają to bardzo duży plus :)
Odpowiedz
Avatar
BrakPomysluNaNick
zajebista strona ale to chyba już wie każdy kto stąd pobrał :V
Odpowiedz
Avatar
Anonim
Dobrze jest.
Odpowiedz
Avatar
twitti
mam windows 7 i działa lol
Odpowiedz
Avatar
Castion94
Strona ta jest najlepsza! Nie ma drugiej takiej!
Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Żadne z pól nie jest wymagane oprócz treści komentarza - opinie możesz pisać anonimowo *

Komentarz został dodany! Pojawi się na stronie w ciągu kilku godzin po przejściu moderacji - duży ruch sprawia, że pozostawienie tego bez moderacji spowodowałoby całkowite zaspamowanie strony.
Akcji Sandbox Multiplayer Strzelanki